lina
Pranešimai: 1770

2015-01-26 20:01

aba,as tau lopsine padainuosiu............

Krinta rasom nakties vėsa,
Skęsta sapnuos gamta visa.
Vien tik nenaudėlis svirplys
Svirpia sau užkrosnyje vis.
O-jo-jo-jo-jo, svirpia vis.
Mielas drąsuoli, paklausyk:
Laikas nurimti vieną syk!
Tavo pašonėj, dievaži,
Miega vaikai, vaikai maži.
Laikas nurimti tau, svirply.

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-26 20:01

tai sen tai ten,visokiu ukisku darbu buvo...Dabar jau psio uzbaigiau.Ir nereikia manes cia stumdyti :))

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-26 16:01

labai jau gerai tu cia viska zinai...gal uzsiemi privacia praktika :))

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-26 16:01

nieko nesuprantu,kas cia darosi...? Kas tikejima keicia....darykit ka norit,tik abos nelieskit,dar apipjaustyti sugalvosit :((
Kas apsvies mane patamsy?

Dmitrij
Pranešimai: 19

2015-01-26 13:01

Siulau isbandyti preparata kuris:

* Apsauga nuo skrandžio ir žarnyno trakto uždegimo.
* Yra lengvai absorbuojamas ir adaptuojasi prie kūno sinergijos.
* Gali padėti stimuliuoti imuninę sistemą, o taip pat pagerinti kūno ląstelių funkcijas.
* Gali padėti sureguliuoti netaisyklingo ir nepakankamo maitinimosi įpročius, o taip pat suteikti kūnui natūralios energijos.
* Gali padėti aprūpindamas reikalingais kompnentais, kurie padeda organizme susidaryti antioksidantams.
* Gali padėti kaip stiprinant ir profilaktinė priemonė daugelio sveikatos sutrikimų atveju.
* Sudėtyje nėra steroidų ir konservantų, o kiekviena partija aštiriama mikrobiologiškai.
* Tai yra gerinanti virškinimą, tonizuojanti priemonė.
Daugiau info: MasterVit.Lt

albertas
Pranešimai: 230

2015-01-26 10:01

cizzzz....gerai kad klausot manes(tylekit) bet turekit sazine..:)

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-26 09:01

labas Juratuk,smagu,kad atsiradai :))
Kas kambariu tvarkyti,o as tai rubu lyginti....Susimatysim veliau :))

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-26 09:01

o man patinka,kai vasara lija siltas lietus ir griaudzia,ir zaibuoja :))

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-26 08:01

mano savaitgalis buvo prastas.....nera net apie ka sneketi :(

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-26 08:01

labas audrike,suzadetini ir visi kiti jei cia dar tokiu yra....
Niekas kavos neparuose,tai einu ruosti pati,audrike ar jungsies,tau daryti?????

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių