labas rytas....labai man cia faina bendrauti,nors kaip kai kas sako,esu stabdis...bet nesistengsiu visu perspjauti.As patinku sau ir daug kam tokia,kokia esu....Ir kai tik laiko turiu visada bendrauju nuo ryto iki vakaro....Na neturiu dabar laiko visai,zašybis :((
Dede,kad senai nusistates pries mane matau,nesupyk....Ka padarysi,visiems geras nebusi.O pajaco is taves niekas nedaro,smagu,kad gali kazka daugiau parasyti ir pasakyti...bet ne visi tai sugeba ir as tame tarpe :((
Bendrauju kaip moku ir kiek galiu :))
Nesmerkit jei kas ne taip....
Aisku,kad man cia sunku vienai atsisaudyti,kai nera moteriskiu,visos isvykusios kas kur....o kur jau man cia atsilaikyti pries du tokius vyriskius :))
Geros dienos vyriukai :))