2015-01-09 19:01
rdquo;prievartautirdquo; kas ka....:)
as del saves asmeniskai nedaru beveik nieko,taip gaunasi del kitu....:) rukyt nnerukau jau,galiu ir be to,nors pastaruosius 20 metu as ne pries,gerimas man nekliutis,geriu tik su tikrais...vyrais,arba kas nemokyna mokyto..:)))
jiai as ne i tema dovanokit eilini karta klydau tada:)