sveikas
Pranešimai: 323

2015-08-20 17:08

Sveiki, ką tik grįžau iš Lenkijos. Buvau krašte, kur daug ežerų, nuostabios vietos - kalnai, miškai, vingiuoti keliai. Kelionė puiki, labai informatyvi, malonūs žmonės. Parodė, paaiškino, davė paragauti. Mums labai trūksta lenikiško verslumo, blaivaus požiūrio į biznį. Patiko gigantomanijos nebuvimas, geras reikalo išmanymas, tikslus savo nišos pozicionavimas.

Perskaičiau dr:) mintį apie palatesnes sveiko požiūrio į gyvenimą bendraminčių paieškas - visiškai tam pritariu. Man tai būtų kaip šiandieninė kelionė.

Bet čia pat primenu Mao Cze Duno mintį: rdquo;Skaityk kiek nori - imperatorium nuo to netapsirdquo;. Pokalbiai su bendraminčiais motyvuoja, bet svarbiausia - daryti, kasdien žengti nors mažą žingsnelį numatyta kryptim, nepamesti kompasą iš regėjimo lauko. O savo polių reikia nusistatyti pačiam.

smalsutis
Pranešimai: 25

2015-08-19 16:08

na jusu gyvenimo budas...hmmm

smalsutis
Pranešimai: 25

2015-08-19 15:08

tai ne tik keista , tai tiesiog stebuklinga...

smalsutis
Pranešimai: 25

2015-08-19 14:08

labai man chia jau keista..

sveikas
Pranešimai: 323

2015-08-16 18:08

Aš - kaip agurkėlis. Svečiai išsigarbino truputį po dvylikos, 5:50 atvėriau akis ir pasileidau savo mėgiama trasa. Laikas jau rudeniop, saulelė virš medžių pakilo tik prieš septynias, nebėra vasaros kaifo.

Rytinės mankštos metu pagrindinį dėmesį skiriu sąnariams - pagal Amosovą po 100 kiekvieno pratimo pakartojimų. Galiu pasidžiaugti - po savaitės kasdieninių treniruočių sprandas atlėgo be medicinos pagalbos.

Nuskilo gera diena - atėjo pranešimas, kad laimėjom konkursą, po to lenkai atsakė teigiamai į mūsų pasiūlymus, antradienį vėl važiuoju derėtis.

Gyvenimas - kaip džiazas, teka sinkopėmis. Kartais nieko nevyksta, kartais viskas per vieną dieną. Ir visada yra vietos improvizacijai.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-08-16 14:08

Pirma santuoka ir, tikiuosi, paskutinė. Vedžiau vėlokai, bet viską spėjau. Krizių buvo, bet su jomis susidorojom.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-08-16 05:08

Kažkaip neklasifikuoju. Mes jau 19 metų kartu. Vakar per jos gimtadienį juokėmės - mes pasmerkti vienas kitam.

Labiausiai ją nudžiugino draugės dovana - labai miela katytė, papuošta puikiu raudonu kaspinu. Kolektyviai išrinkome vardą - Dovė (nuo rdquo;dovanardquo;).

Žmona nėra fanatiška sveikuolė. Ji yra jauna moteris, turinti idealų svorį ir puikią figūrą. Iš visos sveikatingumo programos ji stengiasi tik sveikai maitintis. Mėgsta ryte gerai pamiegoti, nes kirpėjos darbas atima daug fizinių ir psichinių jėgų.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-08-15 11:08

Na, kur visi? Aš tai bent pateisinamą priežastį turiu - šiandien žmonos gimtadienis, reikia žmogui šventę padaryti.

giedre
Pranešimai: 101

2015-08-14 07:08

Sveikas,malonu skaityt jūsų žinutes.Reikėtų ir man daug ką iš to prisitaikyt.Nors šiuo metu mano gyvenimą rikiuoja kai kas kitas:)

sveikas
Pranešimai: 323

2015-08-14 07:08

Ne kartą rašiau, kad su nuotaikomis visko būna, tik aš STENGIUOSI nepasiduoti tai blogai nuotaikai.

Neatsitiktinai aprašiau žmones, gyvenančius paprastą gyvenimą. Jie negaišta laiko kovai su pačiu savimi. Pabudo - ir keliasi, o toliau kaip sukris.

Stengiuosi netysoti ir neatrajoti sunkių minčių, o judėti. Kažką daryti. Štai kad ir naują būdą šuneliui per šventes tvatinu pagal eurostandartus - apšiltintą, su plokščiu stogu, apželdintą žole. Buvau pribokštas, sužinojęs, kad ir tam yra eurostandartas. Sovietija forever.

Paprasti žmonės elgiasi paprastai - paprasčiausiai daro, daug negalvodami. Sakysim, buvo sunku keltis ryte. Prigalvojau visko - kelis žadintuvus nustatydavau, telefone priminimus kelis ir dar žadintuvą su režimu rdquo;Snaustirdquo; įjungdavau ir t.t. Niekas nedavė gerų rezultatų, tik žmoną siutino.

Išjungiau kovą su pačiu savim - na, dar iki kito skambučio ir t.t. - net žadintuvo nereikia, pabundu per šventes 5:13, nuleidžiu kojas iš lovos ir judu link vonios autopilotu, nieko negalvodamas. Protas įsijungia vėliau ir taip pradeda dirbti, kad pasiimu su savim diktofoną rdquo;Olympus 240PCrdquo; - kol pabėgioju, visus dienos darbus susirikiuoju, raštą padiktuoju, na nebent labai rytas gražus išpuola - tada lapsiu sau ir gėriuosi.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių