dr
Pranešimai: 175

2015-11-09 18:11

pasaulis išpindėjo.juk anksčiau būti geru buvo vertybė, ją diegė tėvai, seneliai, bažnyčia.gerbti kitą žmogų, būti darbščiam.o dabar, jei nori, kad ant galvos neužliptų-žiūrėk tik savęs, darbšus-tai durnas, laimėsi gudrumu, prisitaikymu.dirbtinės šypsenos ir t. t.jei geras-tai nevykėlis ir tiek.nežinau, kažkas čia ne taip.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-11-09 15:11

Matau: gretimose temose-audringas putojimas!

Man trūksta laiko prisėsti prie kompo. Šiąnakt miegojau tik tris valandas, numigau tiesiog darbe ant sofutės, po to dar valandą numigau namie priešpiet. Susirgo darbe kolega, nėra kam pakeisti - antrą savaitę šokinėju už du. Savotiškai įdomu ir naudinga - niekad nemačiau mūsų problemų iš šio taško. Daug įdomaus paaiškėjo.

Laisvalaikiu norisi kažką paskaityti ir visiškai nesinori diskutuoti.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-11-09 09:11

Pritilom. Žiemos kietu miegu užmigom. Ankstoka, daisia?

dr
Pranešimai: 175

2015-11-08 05:11

šiandien vakare per antrą Lietuvos rodys neblogą, regis.nors..neišlauksiu, jaučiu:( vakar per snobo kiną žiūrėjau filmą, nu neblogas, bet negalėjau ištverti, užmigau.labai gaila, kad tai, kas gero, rodo naktį kažkodėl.pensininkam tik

dr
Pranešimai: 175

2015-11-07 15:11

labas, filologe, pasiilgau.ir Tavęs, Sveikas:) kažkaip išsimėčiau šiom dienom.labai sprendžiau vieną bjaurų reikalą darbe, daug nervų kainavo ir , regis, jokios iš to naudos.iškilo klausimas-ar priimti naują žmogų, paskui -ar priimti protingą, stiprų specialistą, vyrą, ar merginą, nestiprią ir nespecialistę, bet jai galima mokėti mažiau:) na, čia vadovas mano taip srendė, o aš tai galvojau-kaip man norėti:) mat turiu šiokią tokią galimybę išreikšti savo požiūrį.mat tai būsimas mano bendradarbis. lyg ir bijojau to kieto ir stipraus specialisto-o jei mane nustums:) bet nenorėjau ir mergikės, kurią reiks 100 metų mokyti ir mano grupė liktų silpna.bet kietuolis juk man iššūkis, tai apsisprendžiau , kad jo noriu.kai jį pasšaukiau pokalbiui, tai jis lyg jau ir apsigalvojo ateiti, nu vienžo:) šiaip tai daug perkračiau apie save, svarsčiau-ar keisti man darbą, ar požiūrį, ką dar galėčiau dirbti, ar noriu dar ką pabandyti, ką galiu, ko ne, kiek uždirbčiau, kaip sutarti su žmonėm darbe, kaip laimėti sau daugiau ir pinigų, ir pagarbos, kaip padaryti, kad būtų gera dirbti, kaip elgtis, kad būtų lengviau gyventi, kad gyvenimas nebūtų tik darbas, rūpesčiai, pinigai, reikalai.pasiilgau teatro labai ir gero romano, gero filmo, gero pokalbio su draugu, kažko lengvo ir skaidraus, mielo ir minkšo, pūkuoto ir švelnaus:) vienžo-pavargau nuo tų kietų reikalų. bet šiaip tai gyvenu gerai:) šį vakarą paglostysiu vaikus ir vyrą, pavartusiu bobišką žurnalą. o kaip Jums sekas? kaip tas sveikas gyvenimo būdas? man tai pastaruoju metu buvo labai sunku, tai negalėdavau nieko, tik bėgte ir tik nervai vieni, tai viską užmečiau, treniruoklis stovi kampe liūdnas:)

sveikas
Pranešimai: 323

2015-11-05 19:11

Energijos pilna, laiko nėra. Lekiu į darbą...

sveikas
Pranešimai: 323

2015-11-03 13:11

Ir aš vandenis. Nebeturiu po ranka to laikraščio, net neėmiau galvon to, ką perskaičiau, bet ten viskas vystysis laabai gerai. Ir darbe ir asmeniniame gyvenime. Manau, kad internete galite rasti daugybę šaltinių su horoskopais ir pasižiūrėti.

Parašiau, nes mane nustebino kitkas - horoskope paliestos visos problemos, kurios dabar mane neramina. Tokio tikslumo nesitikėjau.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-11-02 16:11

Atsitiktinai, vartydamas laikraštį, perskaičiau savo horoskopą. Net žiauna atvipo - tip top! Net baisu pasidarė, nors reikalai geri.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-10-31 19:10

Kažko aptingau, mažai diskutuoju. Darbo daug... O čia dar katė Dovė grįžo sulipusi ir tvoksdama bjauriu dyzelino kvapu, kaip kokia plėšinių užkariautoja traktoristė Paša Angelina...Susiruošėme apdoroti ją rdquo;feiriurdquo; - dingo. Nei jos, nei kvapo...

Roberta
Pranešimai: 723

2015-10-30 15:10

O seksas? gal prie organizmo valymo labiau :)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių