tatjana
Pranešimai: 30

2015-05-27 21:05

Labas :) ar jus dar studijojat sia specialybe? nes ir as zadu ja i ja stot. Labai ten ziuri i ta vidurki? ar yra man sansu istoti jai nelaikiau chemijos.. buciau labai dekinga jai atrasytumet i e-pasta :) aciu.

salnasalna
Pranešimai: 3

2015-05-13 16:05

sveiki,visi,
pasiskaitykite trumpa lietuviska info.Cia tinka visai ir problematiskai ir sveikai odai.Pagal nuoroda prisiregistrave rasite daug informacijos.Jei kas neaisku rasykite rrutkauskiene@gmail.com
Revolution 24k Gold Anti-Aging Serum
Galingi natūralūs antioksidantai:
• Akai Uogos • Vaivoras • Raugerškis • Noni • Mangostaninė garcinija • Granatai • Avietės • Vynuogės
taip pat 24 karatų auksas.
Serumas pašalina visus odos trūkumus, pagerina spalvą, suteikia jai elastingumo, giliai valo odą be chemikalų ir vaistų, suteikia odai sveiką išvaizdą.
Įrodytas didelis efektyvumas ir esant tokioms rimtoms odos problemoms, kaip:
· Niežėjimas ir pleiskanojimas; Celiulitas;
· Labai raukšlėtai ir suvytusiai kaklo ir dekolte odai;
· pernelyg didelio saulės spindulių poveikio pasekmėms;
· Pažeista ir porėta oda;
· Tamsūs ratilai apie akis; Maišeliai po akimis;
· Strazdanota oda ir t. t.;
Ypatingas efektas įrodytas ir naudojant po skutimosi, kad pagerėtų odos spalva

www.salna.alivemax.com

sa
Pranešimai: 6

2015-04-27 09:04

laba ...kur toki krema pirkai? ir kokia jo kaina?

lince
Pranešimai: 6

2015-04-23 17:04

Zmones nu jus ir isrankus , verkiat del tokio niekalo , juk cia tik zandai.Buna ir baisesniu dalyku tokiu kaip vezys ir t.t Jei jau pasiduodat tokiai bedai kaip raudoni zandai tai iveikus ja atsiras ir kitu smulkiu bedu.. ir taip visa gyvenima nemanau ar verta lauzyt galvos.Pats turiu tokia pat beda ir net negalvoju apie ja.Koks skirtumas ka kiti sako vistiek visiems neitiksi,visada atsiras grazesniu ir siaip grozis neilgai valdo.Manau ka 80% is cia rasanciu tikrai reikia save padrasinti psichologiskai.Sekmes kovojant !

aistė
Pranešimai: 162

2015-04-20 10:04

ka daryti kad veidas nebutu raudonais plemais ir demem ka naudoti patarkite.

sigis
Pranešimai: 6

2015-04-17 19:04

sveika,uzjauciu labai.Man taip pat panasiai,Tokiu atveju galima nueit iki savizudybes net keleta kartu buvau pagalvojes apie tai.Anksciau man taip nebudavo,igavau baimes jausma ir visad kai kur dalyvauti noriu paraustu ir man tai trugdo pradedu drebet vos nealpti kai imane visi ziuri,baisus jausmas.Buvau siandien pas psihologes prasedejau 2h prakalbejau..sake imanoma ta baime panaikit,ji mane labai nuramino,parode kad reikia kovot su ja tai vaiksciosiu pas ja i census gal pades galu gale labai noreciau.Uzjauciu visiems kam taip buna.

Kristina
Pranešimai: 170

2015-04-12 14:04

gal kas noretu kad butu atliktos proceduros,salinancios veido raudoni(antikuperozines).Nemokamai,Vilniuje.

as
Pranešimai: 571

2015-04-09 07:04

kas turi Odos problemu kreipkites pas geriausia odos daktara Nauri Grusauska. (kaune)

as
Pranešimai: 571

2015-04-09 07:04

Sveiki visi kas skundziasi veido odos raudoniu, issipletusiais kapiliarais ir neaiskios kilmes kylanciais mazais baltais spuogeliais. As ir vargstu nuo vaikystes veido raudoniu, kuris mane nervindavo tik pasikeitus oro salygoms , susijaudinus ir pan. y visa tai nekreipiau demesio. kaip pries pora metu pradejo atsirasti kaktos srityje ir ant zandu mazi balti spuogeliai, raudonis nuo veido nedingo, o nosis atrode kaip alkoholikes (na visad raudona). Galvojau na cia vel kas jaunatviniai spuogai idygo tik kazkokie kitokie (man buvo 22m). Tai bandziau visokias veido prieziuros priemones, keiciau kremus, pienelius. galkvojau netinkama kosmetika naudoju. pirkau brangiausius kremus, pas kosmetologes buvau ir nieko. Veido oda neatsigavo, o tik blogejo. Tada pradejau ieskoti dermatologu. rdquo;Puikirdquo; 2 ligonines (kaune) dakatre pasake, kad as pati tureciau savyje ieskot problemos kodel man taip yra? Sako: gal tau kepenys blogao dirba, gal inkstai, skrandis? Zodziu kazkas negerai su vidaus organais, bet tu pati ziurek ka valgai, geri ant ko miegi (patalynes) ir taip toliau. prirase hormoninio tepalo ir dar kazkokio VItela, kuris nepadejo o tik pablogino bukle. Dar lankiausi pas 2 daktarus, kurie sake, na mergyt nzn kas tau cia, siaip veidukas , raudonas, pleiskanoje, papuliu pilna ir nzn nuo ko. taip kankinaus metus. Kol suradau geriausia daktara pasaulyje, kuris pamates mane pirma susitikimo minute pasake kas man yra. O baisuos ligos pavadinimas,( kuria serga cia tikriausiai visi rasantys )yra ROZINE (rosacea). lIga baisi ir letine, israse tinkamo kremo, antibiotiku ir gydausi. tiklsiau apsigydziau, kad galeciau iseiti i zmones be 1 kG pudros ant veido, kurios nekenciu ir siaip nebijoti sviesos. nepasakosiu , kas tai per liga, bet ji letine ir visam gyvenimu. KAM IDOMU SUSIRASIT ROZINE-ROSACEA

Justina
Pranešimai: 25

2015-03-31 14:03

jau minėjau žemiau-Avene Diroseal.Įsigyjau vaistinėj (bet kurioj didesnėj, kuri prekiauja Prancūziška kosmetika.Pvz,Vilniuj yra "Prancūzų vaistinė"

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 34 ir 0 svečių