dalia
Pranešimai: 175

2015-05-05 18:05

esu labai nustebinta Tiansi produkcijos efektyvumu siulau ir Jums pabandyti ir isitikinti

dalia
Pranešimai: 175

2015-05-05 18:05

esu labai nustebinta Tiansi produkcijos efektyvumu siulau ir Jums pabandyti ir isitikinti

dalia
Pranešimai: 175

2015-05-05 18:05

esu labai nustebinta Tiansi produkcijos efektyvumu siulau ir Jums pabandyti ir isitikinti

erna
Pranešimai: 2

2015-05-04 11:05

Gal yra kas platina Herbalife produkcija Klaipedoje?Noreciau isigyti.

roma
Pranešimai: 54

2015-05-01 20:05

Laba diena,
noreciau pasikonsultuoti del Herbalife produktu vartojimu bei ju isigyti. Esu labai daug gero apie juos girdejusi. Gal galite man parasyti adresu roma@ktv.satela.lt

roma
Pranešimai: 54

2015-05-01 20:05

Gerb. Arvydai,
Girdejau labai gerus atsiliepimus apie Herbalife produktus. Noreciau pabendrauti su Jumis ir suzinoti apie juos. Man reikia labai konkrecios pagalbos, gal butu galima Jums parasyti. Jeigu galite parasykite savo el.pasto adresa.
Labai lauksiu.

aura
Pranešimai: 22

2015-04-28 11:04

Kompanija «Vision International People Group» - viena stambiausių pasaulio rinkos kompanijų, pristatanti prekes sveikatai. Kompanijos filosofija - Puiki Sveikata. Kompanijos Misija - rdquo;Mes dirbam sveikam versluirdquo;, t. y. patikimam, ilgaamžiui, pelningam, pagrįstam svarbiausiu žmogaus poreikiui - būti sveiku. Nuo įkūrimo pradžios, 1996 metų liepos 14 dienos, kompanija kryptingai deda pastangas naujos kultūros, kaip absoliutaus prioriteto asmenybei ir visuomenei sveikatos srityje, kūrimui. Tuo grindžiamas kompanijos prekių kryptingumas.
VISION siūlo kiekvienam žmogui galimybę sukurti savo verslą – sveiką verslą

Ieškome žmonių norinčių kurti savo verslą su firma VISION!!!
Jai kam nusibodo kam nors dirbti ir jau seniai svajoji apie savo versla ir tau jau nemažiau 18 metų. visus norinčius kviečiu į savo komanda.
Verslo sąlygos:
1. Tai individualus verslas.
2. Verslą galima vystyti laisvalaikiu.
3. Verslo objektas - unikalios prekes ir paslaugos, skirtos sveikatai ir ilgaamžiškumui.
4. Produktai turi šimta procentinę vartotojo pasitenkinimo garantiją.
5. Galimybės absoliučiai vienodos kiekvienam, nepriklausomai nuo to, kada jis pradės dirbti.
6. Verslas paveldimas.
7. Šį verslą pradėti gali kiekvienas.
8. Mokymai pigūs.
9. Nereikia didelio pradinio kapitalo, nes nereikia sandėlių produktams laikyti bei patalpų jiems realizuoti.
10. Nėra finansinės rizikos.
11. Šį versla galima vystiti tarptautiniu mastu.
12. Neribotos pajamos.

Jeigu Jūs norite gyventi pilnavertį gyvenimą, džiaugtis ne tik savo įgytais turtais, nupirktais namais, padarytu Euro remontu bei savo turimu geru darbu, bet ir svarbiausiu turtu mūsų gyvenime - sveikata, tuomet pagalvokite ar kai perkate namus už milijonus, Jūs taip pat atrodote ir jaučiatės kaip ir Jūsų prabangus namas?
Negalite tvirtai atsakyti į šį klausimą? Investuoti į savo sveikatą yra niekada ne vėlu, bet geriau tai daryti kuo greičiau, kad senatvėje netektų gailėtis.

Jei susidomėjai ir nori sužinoti daugiau, o gal nusprendei dirbti kartu su mumis ir pats sau kreipkitės į mus:
Aurelija, tel. +370-615-47262, el.paštas: aurelija.garniene@gmail.com
Lijana , tel.+370-620-42725, el paštas: lbukauskaite@pilz-schindler.de

Aldona
Pranešimai: 49

2015-04-27 15:04

HERBALIFE kompanijos prouktus naudoja profesionalus sportininkai.Apie tai galite paskaityti internetiniame puslapyje:
www.herbalifesoccer.com/lt/
Jeigu Jums reikalinga konsultacija del siu produktu naudojimo ar veiklos galimybiu - skambinkite Nepriklausomam Distributoriui tel.: 8-61630774 arba rasykite el.pastu: aldingel@takas.lt Linkiu Jums sveikatos ir sekmes!

inga
Pranešimai: 192

2015-04-27 13:04

Herbalife ne tik dėl svorio numetimo puikus produktas, bet ir palaikantis reikiamą vitaminų ir mineralų kiekį organizme, kas suteikia mus stiprią imuninę sistemą, bei puikią nuotaiką. Aš, mano vyras ir 5 metų dukra šiuos produktus vartojame 3 metai ir patikėkit gyvenimas sveikesnis ir gražesnis

sandra
Pranešimai: 60

2015-04-12 11:04

Noprėčiau sužinoti kainas produktų. Vienas giminaitis perka Kaune, tik jam kyla įtarimas, kad daugiau ima. Jei čia būtų pigiau, tai pakeistų konsultantą.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 62 ir 0 svečių