Aldona
Pranešimai: 49

2015-02-18 18:02

Klausimus del Herbalife galite siusti:
aldingel@takas.lt

Aldona
Pranešimai: 49

2015-02-18 18:02

As dirbu su Herbalife produkcija be jokiu pertrauku jau daugiau kaip 12metu.pokyciai is tikro yra dideli tiek produktu,tiek darbo sistemos atzvilgiu.Jeigu reikia profesionalaus paaiskinimo-parasykite savo klausimus i mano e-maila.Pagarbiai,Aldona.

Aldona
Pranešimai: 49

2015-02-12 16:02

Jusu pageidavimu, issiunciau Jums zinute i el.pasta.

Arvydas
Pranešimai: 12

2015-02-10 18:02

Daiva,Herbalife produkcija vartoju jau nemazas laikas.Jos veikimu esu labai patenkintas, kadangi atsikraciau 16 kilogramus virssvorio.Tai tikrai puikus papildai,kuriu pagalba susibalansuoja medziagu apykaita organizme.Su sia kompanija susipazinau Amerikoje ten ir pradejau vartoti papildus.Veliau tapau platintoju ir esu pagelbejas daugeliui savo klijentu.Jau ketveri metai kaip islaikau nekintanti svori ir gera savijauta.Amerikoje sios kompanijos papildu sarasas daug kartu platesnis negu Lietuvoje ar Rusijoje.Apie kiekviena papilda jo savybes gali rasti adresais:
www.shopherbalife/planciunas.com tai angliskai
Siauriau rusu kalba www.flamy.ru arba mano saitelis www.goodhealth.flamy.ru
Siuo metu Herbalife produkcija, nuo gamintos pries 9 metus, yra kur kas geresne.Kokteiliai gaminami 5 skoniu.
As Lietuvoje busiu iki sm. vasario 26d.,nes vel isskrendu i JAV.Jeigu atsirastu klausimu rasyk ,butinai atsakysiu.iki

ANDREJUS
Pranešimai: 178

2015-02-08 23:02

Kompanija Singcess gamina puikius maisto papildus. Pazistu labai daug gyditoju ir pacientu, kurie labai patenkinti gautais rezultatais. Jei ka rasykite arba skambinkite +37067787777

Erika
Pranešimai: 40

2015-02-08 16:02

Gal yra kas platina Panevezyje Herbalife produkcija?Noreciau isigyti.parasykit man i emaila.ericag.erika@gmail.com

Kristin
Pranešimai: 1

2015-02-07 14:02

herbalife- auksciausia kokybė. reikia asmeninės patirties, ar konsultacijos- skambinkit 861623714

rita
Pranešimai: 239

2015-02-07 14:02

esu visiskai isitikinusi ir pati isbandziusi herbalife produktus, jie tikrai puikūs, rezultatai akivaizdūs, stebinantys, ir baisu kad jie niekur nedinktų.isbandziau ir vision ir tuos nuodus-lida, jų rezultatas- joks.acių jiems kad jie yra

rolandas
Pranešimai: 14

2015-02-03 11:02

Sweiki! O as esu amerikieciu kompnanijos Agel distribiutorius Lietuvoje. Siulau jums isbandyt visai kita prekiu kategorija. Taip tai maisto papildai, ne tai ne tabletes, tai ne kapsules. Ir apskritai musu suspenziniu geliu technologija- tai labai patogi vartojimui, labai skani. Geliai-tai pakeliai su zele. Lt yra 6 produktai- yra svorio kontrole, yra produktas pagamintas is 14 vaisiu ir jo sudetyje 200 antioksidantu, yra paros norma vitaminu, ir 50 % rekomenduojamos normos mineralu, yra energijos gelis. Ju kaina 300lt uz dezute,dezuteje 30 pakeliu po 21 grama. produktas sertifikuotas. Siulau visiesm tai isbandyti. Mano telefonas +37068557803 , Skype Roland_Butkevich

ViktorijaSSS
Pranešimai: 1

2015-02-01 11:02

Dar kartą pasikartosiu, bet Lietuvoje gyvena vien skeptikai ir paniurėliai, o jei atsiranda kažkas gero, tuoj visi pradeda ieškoti blogybių. Žinoma čia labai aktyviai veikia konkurencija, bet nežiūrint į tai -didžiausia problema yra, kad lietuviai nemoka džiaugtis kitų pasiekimais, gera savijauta, puikia nuotaika ir .t.t Visi tik ir ieško kaip ką pakritikuoti arba apžmeižti. I r tie vis komentarai apie bėrimus ir sveikatos pablogėjiomus yra tik dar viena blefas, neparemtas jokiais rimtais argumentais. Su kompanijos produktais dirba garsiausi pasaulio mokslininkai bei daktarai ir jei tik šie neva pasitaikę simptomai būtų tiesa- žmogus kreiptųsi į komapniją, kuri 100% atsako už produkto kokybę, o ne rašinėtų nepagristų komentarų. Herbalife produktus vartoja garsiausi pasaulio sportininkai, kuriems sveikata tikrinama vos ne kas savaitę, juos kontroliuoja daugybę komisijų ir .t. ir jei šie produktai būtų kenksmingi- jie tikrai jųū nevartotų.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 28 ir 0 svečių