zigfridas
Pranešimai: 68

2015-08-10 20:08

gerbiamieji, aš pasitaisiau: mėnesį buvau Rokiškyje, dvi sav.-prie Ženevos ež.- reabilitacijoje, po to buvusių gėjų reberfingo mokykloje Nikozijoje, dabar esu sveikas ir normalus. Ieškau Filologės(sic), padėkite, please.

zigfridas
Pranešimai: 68

2015-08-07 13:08

kur filologė

guste
Pranešimai: 11

2015-07-30 11:07

buvo nedapiscitas-papiso ir praejo skausmai

jonas
Pranešimai: 117

2015-07-23 15:07

ZIGFRIDAS buvo išėjęs į pidarasus(Škotijoje), dabar vaizduoja cielką :)

zigfridas
Pranešimai: 68

2015-07-23 13:07

gavau laiska:
Iki 17 metu buvau tikru vaiku, net buciuotis normaliai nemokejau, bet atejo ta lemtinga akimirka kai sutikau Ji. Susipazinom per telefona.Viena karta su draugem sventem kazka ir as(tada nesemiai isigijau mobiluji)pradejau majakint i bet kuriuos numerius...susilaukiau vieno sms, poto jis paskambino.Jo balsas...jau tada pajutau kazka.I pirma pasimatima neatejau(nes buvau su kitu vaikinu susitikusi, nespejau:)), bet i antra atlekiau ant sparnu...Iki siol mano pazistami vaikinai buvo kaip vaikinai, jis buvo tikras vyras, atrode vyresnis uz savo 21m.Susizavejau rimtai, ir as jam iskart patikau. Po keliu susitikimu oficialiai pasiule draugaut:)(turbut suprato jog vaikas esu:)), sutikau neiskart...viena diena jis neistvere, as nesitikejau ir jis mane pabuciavo...Dieve...as tuo niekad nepamirsiu, mano kunas drebejo, balsas virpejo...pirma karta supratau, kad noriu vaikino!!!kaip as to norejau...sedejau ant jo keliu ir jauciau kad jis nori to nemaziau.
Kiekviena diena susitikdavom ir darydavom po zingsni prie lovos..po pusantro menesio buvau jo.Tai atsitiko vaikino namuose, mes glamonejomes nuogi, jis paziurejo man i akis, as nusisypsojau ir...nepajutau siaubingo skausmo, nemalonumo...po keliu jo judesiu pajutau tikra PIRMA savo gyvenime orgazma, tai buvo isties puiku, ta diena mylejomes dar 2 kartus, bet jau miske:)
Draugaujam jau daugiau nei pusantru metu ir nebuvo nei vieno pasimatimo kai nesimylejom, darem tai visur, net ant Triju Kryziu:)kai kazkas svente vestuves mes krumuose mylejomes.
Dabar man 19 ir sunkiai isivaizduoju gyvenima be jo...be tu buciniu, prisilietimu. Jis pakeite mane, per ta laika tikrai uzaugau.
ka man daryti

guste
Pranešimai: 11

2015-06-27 19:06

gal zinote kas man galetu buti skauda krutinkauli kai stipriau ykvepiu ar pasilenkiu

PETRAS
Pranešimai: 48

2015-06-17 20:06

as galiu. greit suraskit filologe, gal kas matet ar girdejot kuriam forume kaukia?

jonas
Pranešimai: 117

2015-06-05 16:06

Zigfridai, kas tau...koks tavo reikalas apie afrodites iskyras, tfu...ar tik neišprotėjai, atsipeikėk. be with us.

zigfridas
Pranešimai: 68

2015-06-05 16:06

tos baltos putos could be: išskyros iš genitalijų-candida albicans., sperma., suplaktas lubrikantas santykiams per rectum, kremas laižyti putę, kas dar----parašykit gerbiami kolegos...

zigfridas
Pranešimai: 68

2015-06-05 15:06

tos baltos putos could be: išskyros iš genitalijų-candida albicans., sperma., suplaktas lubrikantas santykiams per rectum, kremas laižyti putę, kas dar----parašykit gerbiami kolegos...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 35 ir 0 svečių