lina
Pranešimai: 1770

2015-12-15 09:12

ne visi moka matyti gyvenima grazesni,nei jis yra is tikruju...To dalyko per viena diena neismoksi,bet mokytis niekada nevelu :)
Dede,baik isikalineti ir rasyk tik :))

lina
Pranešimai: 1770

2015-12-15 08:12

kadangi kaledos stebuklu metas ir vyksta akcijos,tai nusprendziau isisunyti vargsa gena :))

lina
Pranešimai: 1770

2015-12-15 06:12

labas rytas,meginsiu isilieti i normalu fazendos gyvenima :))
Nors dar nelabai suprantu kas vyksta...tik nepabuk pora dienu,as Jurate uzjauciu,kai ji grys po sitiek laiko :)
Kas cia klause del stogu ciuozimo,tai mums neciuozia jokie stogai :))
Gena,pas mus naujokai prisistato....be to,kad ieskai mamos,gal galetum daugiau ka pasakyti?
Visiems geros dieneles :))

2
Pranešimai: 2

2015-12-14 21:12

Pas daktarą atėjo jauna, graži mergina.
Daktaras:
-Na, kuo skundžiatės?
-Kankina nemiga, kamuoja nerimas.
Gerai. Daktaras liepia merginai atnesti šlapimo ir išmatu tyrimus.
Mergina atnešė daktrui tyrimus. Daktaras ištyrė šlapimą ir sako:
-Šlapimas pas jus geras!
Ištyrė išmatas:
-Ir išmatos jūsų taip pat geros...
Po to viską supylė į menzūrėle, sumaiše, suplakė ir tik šast su tuo mišiniu merginai į veidį. Mergina sukliko, o dakatras ir sako jai:
-O nervukus tai jau teks gydyti...

jo
Pranešimai: 43

2015-12-14 20:12

n e l i u d ė k i t...

albertas
Pranešimai: 230

2015-12-14 20:12

jo kkazkam blogai,nervai neatlaike,laikykis(

gena
Pranešimai: 3

2015-12-14 18:12

Aš irgi noriu žinot,apšvieskit,kas čia vyksta. Tingiu skaityt.please!

lina
Pranešimai: 1770

2015-12-14 18:12

labas vakaras visiems,as jau namie :))
A yra kas ir kas cia vyksta,kas apsvies?

saulyte
Pranešimai: 20

2015-12-13 18:12



Gal kas galite pasakyti toki dalyka..praejusiais metais gavau 55 procentus darbingumo, o siemet nustate 90 darb., per kiek laiko as galeciau vel pabandyti pakartoti ....?man nustate gruodzio 2d.

Labadiena
Pranešimai: 5

2015-12-13 13:12

:)kaip gyvenat:)?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių