lina
Pranešimai: 1770

2015-12-17 07:12

labas rytas....labai man cia faina bendrauti,nors kaip kai kas sako,esu stabdis...bet nesistengsiu visu perspjauti.As patinku sau ir daug kam tokia,kokia esu....Ir kai tik laiko turiu visada bendrauju nuo ryto iki vakaro....Na neturiu dabar laiko visai,zašybis :((
Dede,kad senai nusistates pries mane matau,nesupyk....Ka padarysi,visiems geras nebusi.O pajaco is taves niekas nedaro,smagu,kad gali kazka daugiau parasyti ir pasakyti...bet ne visi tai sugeba ir as tame tarpe :((
Bendrauju kaip moku ir kiek galiu :))
Nesmerkit jei kas ne taip....
Aisku,kad man cia sunku vienai atsisaudyti,kai nera moteriskiu,visos isvykusios kas kur....o kur jau man cia atsilaikyti pries du tokius vyriskius :))
Geros dienos vyriukai :))

hello
Pranešimai: 2

2015-12-16 19:12

alio alio garaz...D

lina
Pranešimai: 1770

2015-12-16 16:12

na kam jus sitaip,as nieko nepasikeiciau,ir jau nepasikeisiu matyt,nebe tas amzius...visa diena rinkau dovanas,ruosiuosi sventems...
Jei nepasikeitusi netiksiu,tai sakykit...isnuomosiu fazenda ir nebesipinsiu jums po koju....

lina
Pranešimai: 1770

2015-12-16 16:12

nieko nesiteisinsiu...ka tik gryzau is parduotuviu sturmavimo :))

lina
Pranešimai: 1770

2015-12-16 06:12

labas rytas,pabudome ir kelkimes :))

lina
Pranešimai: 1770

2015-12-15 15:12

nebesiknysk ka.........:))

????
Pranešimai: 5

2015-12-15 13:12

bet ir glušai čia rašynėjasi))))

lina
Pranešimai: 1770

2015-12-15 10:12

nors nuotaika man ir taip sendien gera :)) Be kelimo ji stovi,tai yra gera :))

lina
Pranešimai: 1770

2015-12-15 10:12

tikrai gerai cia mes sugalvojom :))
Klipukas tai geras :) :) :)

lina
Pranešimai: 1770

2015-12-15 09:12

as taip kaip visi...cigonas uz kompanija sako ir pasikore...o is manes gyvos bus daugiau naudos :))

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių