2015-12-18 16:12
labaaaaas mergynos,kaip as jusu pasiilgau,jus neisivaizduojat :))Sunku man bnuvo cia su tais vyrais...spaude jie cia mane is visu dvieju pusiu...:))
Audrike,ar parvezei ir man dovanu,labai megstu dovanas.....
Jura,buciau uzvaziavusi,bet namie palikau telefona ir neturejau kur paskambinti...o be perspejimo,pasikuklinau :((
Greitai pasakokit,kaip gyvenat.....:))