Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-02-26 19:02

ignasas- geros gydytojos, viskas gerai :perfect" bet zmogui skauda. Turejo paimti krauja ir paziureti ar nera uzdegimo. As jau tau diagnoze sakiau seniai, tereikejo i vaistine eiti. Kai buna stresas, tai skausmas galvoje, o ne kauluose. Bet daugiau nediskutuosiu, nes seniai nuspejau tavo liga.

Ignasas
Pranešimai: 45

2015-02-26 18:02

tai va buvau galu gale pas daktarus ,ir labai malonios pakliuvo nors ir uzsienyje esu bendravo kaip su savais juokavo,padare kardiograma ,ekoskopija pulsa ir spaudima sake perfect,ir sake manau kad cia nuo streso psihologijos sako sunku buna kai iklimpsti i sita suda..ir nusiraminau norsi r jauciu pabadymus sirdies dar ir virskinimo bet su laiku gal praeis :)

audrazuvyte
Pranešimai: 1

2015-02-26 11:02

turiu problemu del sirdies, gal kas konsultavotes pas gyditojus Vilniaus degnostikos centre. ar verta ten konsultuotis, ir mazdauk kokios ten kainos?

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-02-25 15:02

ignasas- tai, kad tu nesigydai, nors patarima gavai, bet kazko lauki, jau seniai reikejo isbandyti ir butu viskas aisku.

Ignasas
Pranešimai: 45

2015-02-25 15:02

ir beto dabar dar dustu daznokai ,nekoseju bet tiesiog viena kart taip trumpai atsidustu,ir kojos tirpsta galva irgi, nakty net is miego pasokau lyg panikos priepuolis ar kas baime mirties visalaika kamuoja...vnz ziauru,,

Ignasas
Pranešimai: 45

2015-02-25 15:02

tai nera is kur gaut vaistu ,ir gi 100proc nezinom ar cia tas nervu sakneliu uzdegimas,nes nera taip kad pajudet negaleciau daugumai kam buvo skaiciau kad susuko tiesiog,o man lyg pabado per viena sonkauli sirdies plote maudzia ir kai sunkiai ka darau skauda grynai sirdy,dabar beda su pilvu urzgia visalaika lyg su virskinimu negerai kas butu

Ignasas
Pranešimai: 45

2015-02-25 15:02

tai nera is kur gaut vaistu ,ir gi 100proc nezinom ar cia tas nervu sakneliu uzdegimas,nes nera taip kad pajudet negaleciau daugumai kam buvo skaiciau kad susuko tiesiog,o man lyg pabado per viena sonkauli sirdies plote maudzia ir kai sunkiai ka darau skauda grynai sirdy,dabar beda su pilvu urzgia visalaika lyg su virskinimu negerai kas butu

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-02-25 14:02

ignasas- kaip tai nieko rimto, nervu sakneliu uzdegimas labai rimta liga, negydant pajusi pasekmes visam gyvenimui.

Ignasas
Pranešimai: 45

2015-02-24 20:02

tikiuosi kad cia nieko rimciau,nes jausmas tikrai nemalonus,net galvoju apie skridima i lt tikrintis nzn ka daryti ,jausmas lyg sirdis nusilpus ir pabado taip ar raumuo nzn kas cia tikiuos kad neuzsites reikia vaistu ieskoti kur sakiai.budavo kad ir skausmas i kaire ranka persikelia i pirstus .

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-02-24 20:02

ignasas- prie sakneliu uzdegimo kai ikvepi daug oro, tai suskausta nerealiai vita kurioje yra uzdegimas, tavo atveju kaulai ties sirdimi.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 11 ir 0 svečių