albertas
Pranešimai: 230

2015-01-12 10:01

kreipiusi i bokstussugalvojo albertas isigyti LCD tv ,klausimas.koks geriausesneprivaloma) bet mes seima ,patarkit....?

albertas
Pranešimai: 230

2015-01-12 10:01

ir po to:- Man baltos kavos!
- Man kavos, bet ne baltos!
- O man baltos, bet ne kavos!

albertas
Pranešimai: 230

2015-01-12 10:01

ka as ten parasiau?

albertas
Pranešimai: 230

2015-01-12 10:01

kazkas pakyso valgytti,bet pritruko dar vieno komponento tai:tarbdanciu siulo...:)dar nesijuoket? ir as viska darau d...:):- How do you do?
- All right!

albertas
Pranešimai: 230

2015-01-12 10:01

teina blondine y parduotuve ir sako:
-kiek sitas televizorius?
pardavejas:
-blondinem neparduodam...!
-kodel?
-nes cia ne televizorius o mikrobange!!

Papuole i pragara amerikietis,Indas ir rusas. Tuoj pat prisistate velnias ir sako:
- Visiems kas papuola i pragara duodu paskutini sansa patekti i dangu.
Ir issitraukia velnias dideli botaga kurio dar niekas zemeje nera mates.
- Kas atlaikys turi smugius nesurikes, ta paleisiu i roju.Galite prisidengti kuo tik norite.
-Pirmas amerikonas.Velnias ir klausia:
- Kuom prisidengsi ?
Na amerikonas pasieme didziuli granito gabala ir laukia smugiu.
Velnias uzsimojo... Pirmas smugis... Akmuo i sipulius. Antras smugis... amerikonas klykia nesavu balsu.
- Sekantis.
Ateina Indas.Velnias ir to klausia kuo prisidengs.Indas atsako:
- Niekuo! As visa gyvenima joga uzsiminejau ir medituojant kunas nejaucia skausmo.
Velnias uzsimojo... Pirmas smugis... Tylu Ramu.Antras smugis... Tylu ramu.Trecias smugis...Tylu ramu.
Velnias sako:
- Na kagi, gali varyt i roju.
O Indas atsako:
- Ne, noriu pasilikti ir paziureti. Visuose anekduotose rusai laimi.Noriu paziureti kaip jam sikart pasiseks.
- Na geraj, pasilik jai taip nori.Na ir kuo prisidengsi ? - Klausia velnias ruso.
- Kuo kuo, zinoma Indu....

neanegdotas :einu valgyti! :)

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-01-12 09:01

1rugile- cia reiktu su gydytoju pasitarti, bet aisku viena, jog reikia mazinti palaipsniui dozes.

albertas
Pranešimai: 230

2015-01-12 09:01

..merginu bendrikas...
ilekia mergina ir sako:
-- mergaites, greit nusiimkit kelnaistes... berniukai ateina..
visos mergaites tik xlabys is kelnaiciu...
o ta kur sake:
-- kvailes...!!! nuo radiatoriu....

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-12 09:01

as galvojau,kad manes nepasigesit....o pasirodo....
Niekur nebuvau,bet vakar nenorejau net kompo isijungti :(( Todel ir nebuvau uzejusi.

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-12 09:01

labas šeimyna :))
Dovanokit,neparuosiau kavos rytines,kazkoks rankinis uztrauktas.....

albertas
Pranešimai: 230

2015-01-12 08:01

saves...juokaujat,rasydamas pasijauciu tokiuo pat....

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių