2015-01-12 10:01
teina blondine y parduotuve ir sako:
-kiek sitas televizorius?
pardavejas:
-blondinem neparduodam...!
-kodel?
-nes cia ne televizorius o mikrobange!!
Papuole i pragara amerikietis,Indas ir rusas. Tuoj pat prisistate velnias ir sako:
- Visiems kas papuola i pragara duodu paskutini sansa patekti i dangu.
Ir issitraukia velnias dideli botaga kurio dar niekas zemeje nera mates.
- Kas atlaikys turi smugius nesurikes, ta paleisiu i roju.Galite prisidengti kuo tik norite.
-Pirmas amerikonas.Velnias ir klausia:
- Kuom prisidengsi ?
Na amerikonas pasieme didziuli granito gabala ir laukia smugiu.
Velnias uzsimojo... Pirmas smugis... Akmuo i sipulius. Antras smugis... amerikonas klykia nesavu balsu.
- Sekantis.
Ateina Indas.Velnias ir to klausia kuo prisidengs.Indas atsako:
- Niekuo! As visa gyvenima joga uzsiminejau ir medituojant kunas nejaucia skausmo.
Velnias uzsimojo... Pirmas smugis... Tylu Ramu.Antras smugis... Tylu ramu.Trecias smugis...Tylu ramu.
Velnias sako:
- Na kagi, gali varyt i roju.
O Indas atsako:
- Ne, noriu pasilikti ir paziureti. Visuose anekduotose rusai laimi.Noriu paziureti kaip jam sikart pasiseks.
- Na geraj, pasilik jai taip nori.Na ir kuo prisidengsi ? - Klausia velnias ruso.
- Kuo kuo, zinoma Indu....
neanegdotas :einu valgyti! :)