lina
Pranešimai: 1770

2015-01-13 11:01

kas pietums?

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-13 09:01

mes bomboubežišče turim............nera ko bijoti :))

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-13 08:01

o kodel gi ne ? :))

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-13 08:01

tai nors tiek,o tai as jau spejau išsigasti,gal sakau ne vietoje....:))
Tai kokie planai siai dienai?

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-13 08:01

labas miegaliai,jus atsikelti tai atsikelet,bet atrodo dar nepabudot.....apie ka jus cia snekat?
Ar as cia ne vietoj i pokalbi isikišau?

albertas
Pranešimai: 230

2015-01-13 08:01

laba diena,dede yra tas kanalas ir ne vienas.....bet po dvilikos rodo..:) as miegu :) sende baisei uzsiemes ,laikausi uz to...xaxax ,as desneramkis

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-13 06:01

labas rytas rdquo;tinginiairdquo; :))
Ar yra kas jau gyvas?.............
Kava ant stalo ir blynai karšti-junkitės :))
Jura,kaip jautiesi,ar jau atsigavai kiek?

albertas
Pranešimai: 230

2015-01-12 15:01

60

albertas
Pranešimai: 230

2015-01-12 12:01

lyg ir apsisprendziau,usisakysiu internetu E32A656A1F Full HD

albertas
Pranešimai: 230

2015-01-12 11:01

aciuuuuu, o kas sake kad as neturiu skait.rysio :)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių