lina
Pranešimai: 1770

2015-01-16 14:01

na va,taip ir neaisku,ant kieno krutines :((
As susirupinau...o jie juokiasi :((

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-16 13:01

ant kieno krutines :)) :))

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-16 13:01

pala,pala....atrodo jus cia mane ruosetes apzenyti :(( Nesu as jau tokia bloga,kam jus mane sitaip...........Visada atrodo atsiranda zmoniu,kuriems bloga kai kiti gyvena gerai-siulo zenytis.

mama
Pranešimai: 63

2015-01-16 11:01

dabar turiu baigti pokalbį,bet vėliau pakalbėsim,man patiko

mama
Pranešimai: 63

2015-01-16 10:01

mane gyvenimas bandė du kartus visi stebėjosi,kaip aš taip sugebu,bet ten buvo tik išbandymas,o dabar tikrai zinau,kas atsitiko,gydytoja labai gerai pasakė, reikia įsimylėti savo ligą,aš taip ir padariau,dabar viskas gerai,jau zinau,kaip elgtis ir ko nedaryti,čia svarbiausia

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-16 10:01

tikrai,rukas pas jus...pas mus jo nera :))

mama
Pranešimai: 63

2015-01-16 09:01

sūnui 23m,man 46m dabar kolkas nedirbu,tai ir skaitinėju,gerai,kad jūs taip grąziai mokate bendrauti suprantate vienas kitą

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-16 09:01

sunku su tais vaikais buvo ir bus....as su saviskiu irgi sunkiai susisneku :((
Jura,ka praziopsojau,apie ka tu cia :))

mama
Pranešimai: 63

2015-01-16 09:01

tai labai,gerai,kad visko norite,vadinasi aš klydau,atsiprašau, paskutinius du metus aš bendrauju tik su jaunesniais uz save,bet su sūnumi sunkiai išeina,kame reikalas,nezinau

mama
Pranešimai: 63

2015-01-16 09:01

jei galite parašykite kiek jums visiems metų,labai įdomu

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių