braskyte
Pranešimai: 8

2015-01-18 09:01

Noriu placiau suzinoti kur rasti gera uzkalbetojaparasykit daivapovilauskiene@gmail.com

albertas
Pranešimai: 230

2015-01-17 18:01

visi streikuoja,toks laikass,neisimtis ir fazendos gyventojos...:) na as neisimtis ,aciprasau! jiai ka palikau savo petsaka......

www.fotokronika.lt/fotografija/index/id/75852

mama
Pranešimai: 63

2015-01-17 12:01

labai gerai,kad yra ištikimų vyrų

albertas
Pranešimai: 230

2015-01-17 09:01

po tokiu nuotikiu tocna labanakt...:)

o pameni kai dirbom sunkiai:
lt.forum.26l.com/Juokingi-video-topic1810134

kaip mes nepernesam vestuviu kvapo:
lt.forum.26l.com/Juokingi-video-topic181013

ir kiek nedaug truksta iki pergales:

www.laikas.lt/forumas/viewtopic.php?t=3281

mama
Pranešimai: 63

2015-01-17 08:01

labas rytas,noriu kavos,bet geriu zalia arbata,po 15 min ir kava,rytas nekoks labai didelis vejas,lietus, megstu lietu,o ypac vasara,kada silta,

albertas
Pranešimai: 230

2015-01-16 20:01

bet neskykit URTES daina rdquo;kai meiles nerardquo; gera!

albertas
Pranešimai: 230

2015-01-16 20:01

kaip ant aukstos itampos stulpo...:))0

mama
Pranešimai: 63

2015-01-16 18:01

tikrai taip,kazkur apie savaitę,labos nakties

mama
Pranešimai: 63

2015-01-16 18:01

matau šiandien čia linksma,gero vakaro,šiandiena tiek,nekaip jaučiuosi,iki rytojaus

lina
Pranešimai: 1770

2015-01-16 15:01

negan apzenyti nori,dar ir rankas susikraus.....man jau visai nebejuokinga :((
Viska Juratei pasakysiu,kad jus cia mane nugalabinti norit.........

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių