lina
Pranešimai: 1770

2015-12-11 20:12

da pabusiu,jei neisgrusit miegoti...da ir kitam kiemeli truputi slavinejuos :))

lina
Pranešimai: 1770

2015-12-11 20:12

a medalis gerai...koks jis bebutu,bi tik madalis,kad i bulbinis...prie ukio viskas susigadis :))

lina
Pranešimai: 1770

2015-12-11 20:12

juokauni :)) Sukirtom pica per kaši,tai dabar be 12 miegoti niekaip :))

lina
Pranešimai: 1770

2015-12-11 10:12

man patinka daug muzikos,net ir kantri :))

lina
Pranešimai: 1770

2015-12-11 09:12

sendien va sitokia muzika veza kosmonova.vs.c.star.the.daydream.vaizdelis.lt/

lina
Pranešimai: 1770

2015-12-11 08:12

labas rytas priekablyvas kolektyvas :((

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-12-10 21:12

vika 55- na o kaip pas jus su kuno svoriu? koks ugis ir Jusu svoris? Galbut cia visa beda.

gaila
Pranešimai: 2

2015-12-10 20:12

Lipau ant kumelės
Nuo kumelės dringt.
O kad ją perkūnas!
Negaliu užlipt.

Oi gaila gaila
Gaila man SAVĘS.
Kodėl,blezdingėle,
Nelankai manęs.....

lina
Pranešimai: 1770

2015-12-10 20:12

nors neesu Ryto fanė,bet as uz lietuvius :))

lina
Pranešimai: 1770

2015-12-10 19:12

atrodo ryskiai kazkas su savim pasikalbejo :((

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių