li
Pranešimai: 49

2015-12-13 12:12

labas dienas fazenda... labas visiems... kaip laikotes?

lina
Pranešimai: 1770

2015-12-13 06:12

labas rytas....nezinau ant kiek jis labas,bet vistiek.........:))
Audrike,gal turi skaipa?
Visiems geros dienos :))

albertas
Pranešimai: 230

2015-12-12 19:12

Na kaai nieko neveiki,tai gal esi prie meno....

uzeikite ir pabandykite papiesti:)

www.crayola.com/coloring%5Fapplication/

albertas
Pranešimai: 230

2015-12-12 19:12

Patarimai, kaip išlikti sveiku bepročiu:

1. Pietų pertraukos metu atsisėskite savo mašinoje, užsidėkite saulės akinius ir nukreipkite plaukų džiovintuvą į pravažiuojančius automobilius. Stebėkite, ar jie sulėtina greitį, važiuodami pro jus.

2. Kiekvieną kartą, kai ofise jūsų paprašo ką nors atlikti, paklauskite, ar jie norėtu dar ir keptų bulvyčių.

3. Pasistatykite šiukšlių dėžę ant savo darbo stalo ir ant jos parašykite rdquo;Ateinantys laiškai ir dokumentairdquo;

4. Tris savaites iš eilės kavos aparate plikykite kavą be kofeino. Kai visi jau atpras nuo kofeino, pereikite prie rdquo;expressordquo;

5. Visus sakinius dokumentuose užbaikite fraze rdquo;remiantis patvirtintais šaltiniaisrdquo;.

6. Rašydami laiškus, nenaudokite jokių skyrybos ženklų.

7. Kai tik kur nors einate, šuoliuokite, o ne eikite žingsniu.

8. Kuo dažniau klauskite zmonių, kokios jie lyties, o gavęs atsakymą imkite isteriškai juoktis.

9. Būdamas operoje, garsiai dainuokite kartu su atlikejais.

10. Reguliariai eikite į poezijos vakarus ir kiekvieną kartą garsiai paklauskite, kodel eilės nesirimuoja.

11. Savo darbo vietą uždenkite tinkleliu nuo moskitų. Visą dieną grokite džiunglių garsų kasetę.

12. Prieš penkias dienas praneškite draugams, kad negalite atvykti į jų rengiamą vakarelį, nes neturite nuotaikos.

13. Reikalaukite, kad bendradarbiai ir viršininkas į jus kreiptųsi tik mokyklos laikų pravarde.

14. Pasiimdamas pinigus iš bankomato, garsiai šaukite rdquo;Bingo! Aš laimėjau! Aš laimėjau! Jau trečią kartą!!!!rdquo;

15. Išeidamas iš zoologijos sodo, bėkite prie mašinos ir garsiai rėkite: rdquo;Gelbėkites kas galit, jie visi laisvi!!!rdquo;

16. Vakarienės metu pasakykite savo vaikams: rdquo;Kadangi pragyvenimas sunkėja, vieno iš jūsų teks atsisakyti.rdquo;

_________________

albertas
Pranešimai: 230

2015-12-12 19:12

labas vakaras.kai rasai nesamones ir tai darai ne pirma ir nepaskutini karta,tai..................bla bla bla.:)norejau pasakyti ALBA,reike tureti sugebejimu !!!,kokiu? tai,priimti viska paprasciau,kitaiip(nesupykti privalumas) :)ir t t :)

lina
Pranešimai: 1770

2015-12-12 16:12

a kaip tu galvojei :))
Gerai,kalu paskutine ir tada jau pasirodysiu,kai chebra issiskirstis :))
Prie švenčių stalo apvalaus Turim vyno ir alaus. Tad pakelkim po bakalą Ir išgerkim iki galo.

lina
Pranešimai: 1770

2015-12-12 16:12

na na...nereikia cia ant manes vaziuoti,as atsiprasiau ir sakiau,kad sendien laukiu sveciu,ir kad mazai busiu,bet vis pribegu...
O mano pirma daina su gitara buvo rdquo;...kavyliai po techonečku i menia ty zabud....rdquo; tas buvo 84 metais ir man buvo 12 :))

lina
Pranešimai: 1770

2015-12-12 16:12

na jooooo,jus cia pavarot,as paskutine ir einu laukti sveciu....audrike ar kalsi su manim,kol vyriukai nusnaus posma?
Vienas asilas apsimetė liūtu. Užsimetė ant savęs liūto kailį ir ėmė išdidžiai vaikščioti. Iš tolo jis ėmė kelti baimę, net privertė bėgti avių bandą. Bet papūtė stiprus vėjas, kailis nukrito ir apgavystė išaiškėjo. Žvėrys užpuolė asilą ir sumušė. Pakelkime bokalus už tai, kad nebūtume nei liūtais, nei asilais, o išliktume patys savimi.

lina
Pranešimai: 1770

2015-12-12 15:12

laba vakara visiems:)

lina
Pranešimai: 1770

2015-12-12 14:12

svogeri tai turiu viena,bet ir tas pakaunej :))
Bet mes vardan to............
Dievas yra pasakes; gerkit tik vieną dieną savaitei. Bet nepasakė kuria, tad gerkime kiekvieną dieną, kad nepraleistume tos vienintelės dienos. Į sveikata !

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių