Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-09 20:01

Agn*- pades- reikia masazuoti prausiantis siltame vandenyje, arba siltame duse. Masazuoti reikia pagal laikrodzio rodykle ir pastoviai, o ne viena diena. Sekmes.
Beje as ne mergina, o patyres vyras. ;) Malonu kai mano patarimai Jums merginos tinka. :)

kuveltuke
Pranešimai: 3

2015-01-09 18:01

Taip, apie šitą žinau, esu skaičiusi apie kontraceptikus, tik nežinojau, jog skatina krūtų augimą :)
Pradėsiu tikriausiai vartoti. O dėl svorio? Pas mane yra per mažas, čia nieko tokio, jei as su tokiu svoriu vartosiu kontraceptikus? Ačiū už atsakymus!

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-09 18:01

kuveltuke- beje kai planuosite vaikus, tai kontraceptikus reikia nutraukti gerokai anksciau, kad organizmas issivalytu nuo ju pilnai.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-09 18:01

kuveltuke- tiria jei tam yra pagrindas, pvz:. netiko kazkurios rusies kontraceptikas, alergiskas, serga kazkokiomis rimtesnemis ligomis. Siaip tai sveikam jaunimui tyrtis nebutina, jei netiks, tada reiktu ziureti kodel.

Nusivylusi
Pranešimai: 17

2015-01-09 18:01

Mamos tikrai didele krutine, is tecio puses ir visu giminiu dideles, pusseseriu ir...

kuveltuke
Pranešimai: 3

2015-01-09 17:01

Tada super!
O dar klausimas del kontraceptiniu piliuliu pasirinkimo. Girdejau, jog ginekologas pries paskiriant butent kazkurias kontraceptines piliules istyria kraujuka ir pagal ji derina tabletytes, ar tai tiesa ir ar Lietuvoje tai daroma (kur nors) ? Nes man paprasciausiai ginekologe israse jas ir tiek ... Pavadinimas "Yaz".

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-01-09 17:01

zuika123- na tu tikra zuika. Tokiame amziueje dar niekaip nepaskatinsi krutines augimo, ji pati prades bresti kai prasides lytinis brendimas, jei jau sakai, kad prasidejo lytinis brendimas, reiskiasi viskas priklauso nuo tevu genu, nuo tavo hormonu ir pan. Beje pas tave galetu buti 5 kg daugiau, esi per kuda. :)

Pasimetusi..- pas tave labai geras ugis ir svoris. Kaip jau minejau anksciau buna pasyvus brendimas ir aktyvus. Apytiksliai pasyvus brendimas buna 12-14 metais, aktyvus 15-17 metais.

Zola.;- tikrai labai daug truksta svorio, net apie 13-15 kg. Uztat zinoma nebus krutines, nes isvis turi mazai "mesytes" ant kauliuku. Zinoma, kad svori didint reikia tvarkingai, valgyti mesisko, labiau i vakara pietauti. Kazkokia problema visgi yra, kad neauga svoris, bet juk per cia jos nepamatysiu, kad galeciau kazka spresti. Beje kitos valgo daug bet dazniausiai ta maista valgo daznai ir po nedideles porcijas, o cia jau blogai, nes taip yra metamas svoris, o ne didinamas.

silvija07
Pranešimai: 8

2015-01-09 14:01

Silvija07-sweiki labai nnoriu didesnes krutines jos
dydis A Galit gal patarimų?:(

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-01-09 12:01

kuveltuke- siaip kontraceptikai labiau "duoda" didinima i tas vietas, kurios susije su hormonais, tad krutine viena is tu vietu. Nemanau, kad visam organizmui jie skatintu didejima, "brinkima".

kuveltuke
Pranešimai: 3

2015-01-09 10:01

SVeiki, man 21m, ugis 167 cm, o svoris 49kg.
Krutine labai maza.Ir "virsuje" as esu liesa, o kojos ir sedmenys idealios, puikios. Galvoju kreiptis pas mamologa. Viena drauge sake, jog jai buvo israsyti vaistai nuo kuriu pradejo augti krutine. Taciau as manau, kad tai buvo paprasciausi kontraceptikai, bet nuo ju visas kunas "brinksta"...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 32 ir 0 svečių