Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-05-09 16:05

Nezinomas- is tavo parasymo man atrodytu, kad pas tave aplink varpa yra balti taskiukai, jei tikrai mastau teisingai, nes nemates ka gali kitaip sumastyti, tai gali buti du variantai: pirmas- tai reakcija i nekasdieni prausimasi (higienos stoka)arba netinka muilas (alergine reakcija), antra- uzdegimo pradzia. reiktu pas urologa pasirodyti, tik apziurejus galima nustatyti tikslesne priezasti ir vaistus. Sumastysi atsiusti foto (jei ne geda), tai zemiau kazkur yra mano el.pastas, tada tiksliau pasakyciau. Bet bet kuriuo is siu isvardintu dalyku atvejais, pirmiausia privalai plauti apyvarpe ne maziau kaip du kartus per diena su "vaikisku" muilu, kuris nesausina odos, kad nesigautu rimtesnis uzdegimas jei toks vystosi.

nezinomas
Pranešimai: 21

2015-05-09 12:05

dar pamirsau pasakyti kai teko pirma karta prasmaukti varpa peni ji buvo tiesiog odele buvo priaugus prie varpos ir zn skamba negrazei teko ja atplesti bet viskas tvarkoja mano penis normalus tik taip yra kaip parasiau pirmoje dalyje.

nezinomas
Pranešimai: 21

2015-05-09 12:05

sveiki man nuo pat gimimo yra kazkokia truputi pasiurpus varpa ir ant jos apacios prasmaukus yra balti taskelai del to ziauriai nerimauju kas tai galetu buti ar tai isgydoma man 20 metu.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-05-08 15:05

Rok- dermatologai salina, bet salinti nepataria, nes lieka negrazus randeliai.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-05-04 17:05

Siaip vyrai bresta iki mazdaug 23 metu, tai gali buti, o be to jie tik vadinami brendimo spuogais, nes dazniausiai atsiranda butent brendimo metu. Bet radau aprasyma, kuriame teigiama, kad vadinamieji spuogai gali atsirasti visokio amziaus zmonems. O ir dabar patikrinau, kol kas jokio el. laisko negavau.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-05-04 15:05

Pasimetes- nesinervuok, bandysim spresti tavo beda, bet jei tai yra riebalines liaukos (brendimo spuogai) ju nepasalinsi niekaip, na galima butu bandyti su priesgrybeliniu tepaliuku savaite tepti ir ziureti, bet tai reikia pirmiausia nustatyti kas ten pas tave yra.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-05-04 15:05

Pasimetes- na siaip gaunu paklausimu, bet lyg ir tavojo laiskelio negavau. Pasitikslink el.pasta aarbata@mail.ru (is sveikaszmogus.lt)

e-expert
Pranešimai: 576

2015-05-03 16:05

tadas- spuogelius reikia bent matyti, kad butu galima patarima duoti. Visi spuogai panasus, o tie kurie ju neismano paraso apie juos abstrakciai. Jei nori privaciai rasyk eexpert1@mail.ru (tema: is sveikaszmogus.lt)

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-05-03 15:05

Tai tau tureciau cia perrasyti knygas? :)
Na jei nenori rimtai pasiziureti i savo beda, tai kaip nori, cia nieks nieko nevercia. O patarimu nemacius galiu duot:
Jo, pas tave viskas gerai. :D

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-05-02 19:05

Paauglys- atrasytume i el.pasta jei jis cia butu uzrasytas. :)
Siaip is pradzios pasakojimo tai atrode, kad tai riebalines liaukos pas tave, bet jei jos daugeja tai tada gali buti kazkas kitko, nes riebaliniu liauku daug nebuna. Siaip kaip ir vel pasikartosiu, norint duoti gera patarima reiktu matyti beda, nes zodziais nenusakysi spuogu kilmes ir pan. tad jei ka mano el. pastas jau cia kazkur uzrasytas.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių