Vita
Pranešimai: 413

2015-01-05 17:01

nesu uztikrinta, bet esu girdejus kad kartumas burnoj del kepenu atsiranda. o del bromazepamo,tai manau cia kiekvienam individualiai. manes neslopina. anotacijoj irgi raso, kad mazos dozes ramina, o dideles-migdo.ir dar noriu pridurti, man yra pastovus noras tustintis, bet galiu neiti tustintis net 3 dienas.ir jei jau istikro pribresta reikaliukas, tai reikia bekt, kad speciau.man klinikose stimuliavo elektra slapimo pusle, tai taip pastimuliavo, kad nespejau rimtam reikalui iki tuoleto dabekt. va nuo tada ir prasidejo mano bedos .ir taip jau antri metai. tiesa, tokiu rdquo;avarijurdquo; nebepasikartojo. bet noras tustintis isliko.ir baime. bromazepamas slopina ta pastovu nora,bet neslopina tustinimosi.o daznas tustinimasis ar negali buti zarnyno kokia beda?

Kristina
Pranešimai: 170

2015-01-05 16:01

Taip Rimai tuos vaistus,manau,kaip tik tokiem ir duoda,nes aš tokia esu ir juos gaunu.Kas liečia eilę,tai girdėjau,kad šiemet gaus visi,kuriem jų reikia.

Vytautas
Pranešimai: 63

2015-01-05 16:01

Aiste, tikrai manau kad gali buti nuo vaistu... o kokius tu vartoji, kokiais kiekiais ir kiek laiko?

aistė
Pranešimai: 162

2015-01-05 16:01

Vytautui, Del pilvo ir man amzinos problemos. Pirmasis ligos simptomas buvo viduriu uzkietejimas. Sergu jau daugiau kaip desimt metu. Labai daznai pykina,kartais net nakti atsibudusi pajauciu kartuma kazkur gerkleje.Tyriausi, rado bakterijas heliobahteria, tas kur opas sukele. Gyde, bet kartumas neisnyko. Gal nuo vaistu vartojimo taip darosi, bet tai tik mano nuomone. Gal kas galite patarti?

Vilte
Pranešimai: 335

2015-01-05 16:01

Negaliu neįsikišti, kai sakoma, jog bromozepamas neslopina, tiek jis tiek lexotanilis slopina. Be to per ilgesnį laiką gali būti priklausomybė nuo jų. Vytautui-jei nieko panašaus neesi vartojęs, patarčiau lengvesnius Rudoteli.

rimas
Pranešimai: 75

2015-01-05 14:01

Sveiki. aš vienas ių tų svetainės lankytojų kuris dažnai skaito, bet mažai rašo.
Man IS diagnozuota Kauno klinikose prieš trejus metus BMR būdu.(dvejonosi akyse,nuovargis, šiek tiek aptirpus kairė pusė).Po arkliškos dozės prednizolono akys išsitiesino.Šiuo metu jaučiuosi pusėtinai, tik vakatre grižęs iš darbo jaučiuiosi kaip ,,išsunkta citrina", fizinio darbo dirbti praktiškai negaliu.
Lyg tai esu irašytas į eilę interferonui.Kas gali pasakyti ar duodama tokiems ligoniams šie vaistai, kurie iš išorės atrodo kaip sveiki žmonės ir kas gali pasakyti kuriame eilės gale esi, o gal matosi ta eilė kur nors?


Vita
Pranešimai: 413

2015-01-05 14:01

asmeniskai man, tai jis labai padejo, nes jau buvo tragiska situacija. zinoma, pilnai nepraejo, bet jau gyvent galima.

Vita
Pranešimai: 413

2015-01-05 13:01

visa anotacija yra www.vaistai.lt

Vita
Pranešimai: 413

2015-01-05 13:01

istrauka is anotacijos apie bromazepama rdquo;INDIKACIJOS
- neurozė ir psichopatija su baime, nerimu, įtampa;
- miego sutrikimas, kai yra baimės neurozė ir pageidaujama anksiolizinio
efekto dieną;
- funkciniai ir psichosomatiniai širdies ir kraujagyslių (tariamoji
krūtinės angina, emocinės kilmės arterinio kraujospūdžio padidėjimas),
kvėpavimo (hiperventiliacija, pasunkėjęs kvėpavimas, dusulys), virškinamojo trakto (dirglios storosios žarnos sindromas), šlapimo ir lytinių organų sistemos (padažnėjęs šlapinimasis, dismenorėja) sutrikimai. Psichogeninis galvos skausmas, psichogeninė dermatozė;
- nerimui ir baimei šalinti, ruošiant nedidelėms chirurginėms operacijoms
ir endoskopiniams tyrimamsrdquo;

Vita
Pranešimai: 413

2015-01-05 13:01

bromazepama man rekomendavo seimos gydytoja. manes jis neslopina.kuo puikiausiai ir vairuot galejau. gėriau tik po puse tabletes du kartus per diena.doze juk galima pagal save pasireguliuot. o klinikose man vietoj jo paskyre kazkokiu antidepresantu, tai vos galu neatidaviau. ir grizau prie to pacio.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 36 ir 0 svečių