Raimonda
Pranešimai: 2
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Laukiu atsakymo ;))

2021-01-04 17:01

Raimonda rašė:Sveiki, aš su tokiu klausymu. Gal kam yra taip buve kaip man? Ta prasme aš rugsėjo mėnesį prasirgau bronchitu, geriau antibiotikus, pasveikau, po pasveikimo praėjo +- dvi savaitės sėdėjau pamokoje ir pradėjo labai smarkiai plakti širdis, pasidarė silpna, buvo sunku orą įkvėpti. Ir nuo to karto man iki dabar tas dusulys yra, norisi gyliai įkvėpti ir būna taip, kad negaliu įkvėpti, buna, kad skauda širdies plote, paspaudžia krūtinę. Pas daktarus buvau su širdimi viskas gerai, plaučius tikrino, jokių garsu nebuvo. Tas noras orą įkvėpti buna kiekvieną dieną, naktį nebūna. Tikrinausi nugara, yra biški stuburas pakrypęs, visokiausiu vaistų išrašė, bet man jie nepadeda... patarkit ką daryti!!!

Raimonda
Pranešimai: 2
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Laukiu atsakymo ;))

2020-05-22 17:05

Sveiki, aš su tokiu klausymu. Gal kam yra taip buve kaip man? Ta prasme aš rugsėjo mėnesį prasirgau bronchitu, geriau antibiotikus, pasveikau, po pasveikimo praėjo +- dvi savaitės sėdėjau pamokoje ir pradėjo labai smarkiai plakti širdis, pasidarė silpna, buvo sunku orą įkvėpti. Ir nuo to karto man iki dabar tas dusulys yra, norisi gyliai įkvėpti ir būna taip, kad negaliu įkvėpti, buna, kad skauda širdies plote, paspaudžia krūtinę. Pas daktarus buvau su širdimi viskas gerai, plaučius tikrino, jokių garsu nebuvo. Tas noras orą įkvėpti buna kiekvieną dieną, naktį nebūna. Tikrinausi nugara, yra biški stuburas pakrypęs, visokiausiu vaistų išrašė, bet man jie nepadeda... patarkit ką daryti!!!

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių