vital
Pranešimai: 1

2015-08-21 12:08

Sveiki, gal kas gali pasakyti, kokie pirmieji simptomai, kai baiginejasi klubo sanarys. Pas daktara dar nebuvau, eisiu tik rugseji, bet man labai neramu

lina
Pranešimai: 1775

2015-08-16 13:08

sveiki! labai nudžiugau jus čia radusi - maniau Lietuvoj forumo, kur bendrauja rdquo;bechterevininkairdquo; nebėr. Mano vyras serga šia liga, o šią vasarą ją patvirtino ir dukrai - jai tik 15 ! einu iš proto, kol kas blaškomės ir nenorim tikėt, bet jau trys mėnesiai kai ji geria movalį, o sąnario skausmas ir patinimas nesiliauja...
dabar kabinamės už žolinių vaistų. gal kas nors bandė rdquo;Sanraideriordquo; firmos imunitetą stiprinančių žolių? santariškėse išraše salazopiriną - supratau, sulfasalazino tipo vaistą - jis mažina imunitetą. kai paskaičiau apie autoimuninių ligų vaistų šalutinį poveikį - šiurpas perbėgo: apakimas, nuplikimas, vėžys ir pan. nejau nėra švelnesnių poveikio priemonių????? :(

audra
Pranešimai: 47

2015-08-08 08:08

Aciu, Guste. Padrasinai:)
Negaliu isivaizduoti ka reiskia "judeti laisvai". Ir sokti, ir begti... Jau 20 metu negaliu normaliai atsisesti, nes sanarys nesilanksto. Nuolat persikreipusi... Nuo to labai pavargstu, nes ir galva nuolat svaigsta, ir nugara skauda. Vienu zodziu, visokie pasaliniai negerumai, o sedejimas yra itin sekinantis viso kuno "darbas". Paciu koju skausmai dar labai neiskankino, bet noretusi palengvinti apkrovima stuburui. Tad ir galvoju, ar verta rizikuoti... Man 37-eri, esu 6 kartus operuota (po igimto klubo isnirimo).

daina
Pranešimai: 31

2015-08-04 15:08

Sveiki. Laukiu metus laiko klubo sąnario endoprotezavimo operacijos. Per šiuos metus sveikata pablogėjo taip, kad vos paeinu, viena koja sutrumpėjo 4cm, atsirado didelis šlubavimas, kenčia stuburas. Manau, kad nesulauksiu eilės Vilniaus greitosios pagalbos ligoninėje, teks rinktis kitą gydymo įstaigą. Gal kas galėtumėt patarti, kokią gydymo įstaigą ir gydytoją pasirinkti.Jei turie informacijos mielai išklusyčiau. Dėkoju.

guste
Pranešimai: 11

2015-07-19 18:07

Audrai,jei tik pavyks operacija,jausies kaip 9 danguj skausmas nesumažėja ,oišvis dingsta,judėsi laisvai,šoksi. Kur operuosies,ir kokia liga?

audra
Pranešimai: 47

2015-07-18 11:07

Noreciau suzinoti kaip jauciamasi po klubo sanario endoprotezavimo. Ar tik sumazeja skausmai, ar ir lengviau judeti ir kt.?

audra
Pranešimai: 47

sanariu endoprotezavimas

2015-07-18 11:07

sanariu endoprotezavimas

dilgele
Pranešimai: 4

2015-06-29 10:06

Julijai ir Minai
Parasysiu Jums abiem asmeniskai, bet tuo paciu uzsiminsiu truputi apie akis. Bent jau man uveitai prasidedavo staiga.Pozymiai: staigus akies raudonavimas ir sviesos baime.Iridociklitas irgi viena karta buvo, bet jis ne toks agresyvus kaip uveitas,nors pozymiai panasus. Prie Bechterevo ligos gali buti ,berods,katarakta(kai drumsteja lesiukas) ir laikina glaukoma nuo prednizolono ar pan. hormonu (medrol).Uveitas tikrai turi buti lengvai okulisto atpazistamas, nereikia spec.okulisto.Man nustatyta seronegatyvios spondiloartropatijos,nes rado gena HLA B27, kurioms priklauso Bechterevo liga, Krono liga, reaktyvusis artritas ir pan. Butent kuri is ju man yra dar galutinai nera aisku, nors panaseja, kad Bechterevo.

mama
Pranešimai: 64

2015-06-05 19:06

gal kas buvo susidures su sia problema:pas mane sanariuose renkasi vandenys,priezasties niekas neranda,traumos nebuvo,jaunysteje sportavau.Jau kelis kartus trauke ir vel renkasi.Esu beviltiskoje padeti ,gal kas turi kokios informacijos,nuo ko tai galetu buti ,ar nors pasidalinkite sia problema jei kas ja turejo .aciu

wika
Pranešimai: 9

2015-06-04 05:06

mariuau, tai piklauso nuo to kokia narkoze tau duoda,. as asmeniskai bijau narkozes iki puses, nes tada aisku, kad girdi, bet prasiau daug migdomuju ir ramiai ismiegojau. nieko nejauciau tikrai. nepergywenkit taip!siaip kiti zmones megsta klausytis ka jiem daro, seka operacijos eiga, kadangi mano nerwai nelaiko, tai migdomieji puiki iseitis:))

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 28 ir 0 svečių