Neregistruotas

2015-05-29 21:05

vienzo paaugsi suprasi kad ne tai svarbiausia :D

Neregistruotas

2015-05-29 13:05

tai ką mūsų 13 metė sugalvojo?

Neregistruotas

2015-05-24 20:05

Pritariu filologei,tokiu metu tikrai kitokio pobudzio dalykai rupedavo.. O dabarjau ziu snargles,atsiprasant su snargliukais ant ranku vaiksto ar vezimus stumdo!Ir viskas del to,kad svietimas nepakankamai suteikia info sia tema.Juk tAI taip lengva is pauglystes pereit i suaugusiu pasauli!O SKUBET I JI TIKRAI NER KO!Spesi "Neswarbu" dar pazaist suaugusia.Geriau pagyvenk dar kuri laika lengvabudiska ir gal kazkiek naivu vaikiska gyvenima,ok?Sekmes Tau.
P.S.juk gali ir kitokia draugyste su vaikinu isgyvent(buciniai,glamones,vien jau buvimas kartu ka reiskia!),nebutinai sex"as!

Neregistruotas

2015-05-24 17:05

blyn,,,kokia gera ir jėgova buvo mano vaikystė, mes dar 11 metų lėlėm žaisdavom;))) bet tai buvo jėga;) aš už sveiką vaikystę. Tik nepradėk dabar aiškint, kad tu suaugusi...jei tokia esi, tai ir mąstyk. Geriau mąstk ne apie vieną naktį, o apie jos pasėkmes ( nesuprask, kad galvoj turiu ten kūdikėlius visokius, apie dvasią aš kalbu).
manau, kad turėtum palaukti dar ir neskubėti. Tu jauna ir graži, nenorėk būti jauna, o nuvalkiota. Sėkmės tau, ir gerai pagalvok. Atsižvelk į kitų patarimus, bet spręsk pati, nes tik dabar tau atrodo, kad viskas gerai ir puiku, o po kelerių metų gali ir apsigalvoti ir gailėtis dėl daugelio dalykų, tada prasidės visokios psichologijos, kaltės jausmai, o laikas - jis negrįžta. ir nebandyk niekam nioeko įrodinėti. Nežiūrėk į kitas ten, o turėk SAVO požiūrį ir gerbk save.
vsio, moralą baigiau;)))) Aukštyn nosį, ir kad man žiūrėk, daryk, kad po to nenusiviltum per daug. va;)))))

Neregistruotas

ir aš pritariu. Nu, tokiam amžiuj dar košės per mažai.

Neregistruotas

aga,baisu,,,

Neregistruotas

2015-05-22 14:05

baisu-jau trylikametes kiauros vaiksto

Neregistruotas

2015-05-22 07:05

Tik jau ne trylikos metų... manau reiktų mažiausiai du metus palaukti, nes po gali būti "vieną kartą paragavus negali sustot", o taip galima labai žiauriai nusivažiuot ir tada jau niekas nerūpi nei mokslas, nei kitų nuomonė apie tave. Vaikinų nuomonė apie merginą labai greitai pasikeičia (į blogą pusę)kai jie žino, kad šita panelė "duoda". Manau tau tikrai dar per anksti...

Marija

2015-05-21 21:05

MAN ATRODO,AR VIENAIS METAIS ANKSCIAU AR VELIAU.NIEKO CIA TOKIO.VISKAS JUG NORMALU.TIK VISKA DARYK SU PROTU,KAD VELIAU BEDU NETURETUM.BE TO VISVIEN ATEIS PIRMAS KARTAS.DARYK KAIP SAKO SIRDIS.DAUGIAU PASKAITYK APIE APSAUGOS PRIEMONES IR VISKAS BUS OK
...........

Neregistruotas

2015-05-21 17:05

oj, juk pati sakei, ką tau pataria - tad visos protingos mintys tau jau yra padavonaotos;) o juk ir vaikinas taip mano, kad dar ne laikas...manau, palauk;)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių