Neregistruotas

2015-12-31 18:12

Tiksliai nezinau, bet paskaicius veliau pasakiau gerai kad nedejau keraminiu, nes sake kad tikrai su jais sunkiau ir luzta rodos ar ka... Beja pas mane pakolkas tik virsuj, o i apacia tai daktare nori deti Damon sistema, tik as dar nemaciau kaip jie atrodo sake kai ateisiu kita karta jau kalbesim apie apacia... :/ Visus jus su Naujaisiais!;)*

jurgita

2015-12-28 14:12

sveiki, sako kad keramikiniai breketai sunkiau nuimami, o gal zinote ka tai reiskia tas rdquo;sunkiaurdquo;, ar pazeidzia danties emali ar tik gydytoja ilgiau vargsta juos nuimdama nei paprastus gelezinius? gal kas zinot is savo patirties?

Neregistruotas

2015-12-28 11:12

aciu dievui pas mane dar nebuvo atsiklijave :) as su jais 10 men :) labai pasiilgau keptos duonos, bet nevalgau..bijau :) o kai nuims tokia svente bus :)) dbr pas mane tarpams naikinti yra uzdeta ant lanko tokia permatoma gumyte, ji jau pagelto tai taip baisiai ziurisi :(( poryt eisiu pas dantiste, tai pakeis pagaliau :)

Neregistruotas

2015-12-27 21:12

Sveikos. vat aš ir nesenai įsidėjau, tik nežinau kiek laiko reiks nešioti. o šiap per 3 dienas pripratau, tik valgyti negaliu dar normalaus maisto... o dėl ko tau tik metus reikėjo nešioti Greta /neregistruotas/. būtu džiugu, kad man taipogi tik tiek reikėtų :) o labai tavo dantys buvo kreivi?

Neregistruotas

2015-12-26 18:12

Klauset kodel 4dantukus rauna,na kartais man atrodo galima ir 5-ktus raut-tai priklauso nuo situacijos. Is karto pas mane tai nelabai matesi tu tarpuku bet dabar kai jau dantukai gerokai paslinko, tai kur buvo trieti dantukai susidare nemzai gan tarpukai :( bet ka padarysi priekiniai manau greitai turetu paslinkti:)(nes is karto ju netempem..:) O atsiklijave ir pas mane buvo keli, pakramcius kieto maisto:)) dabar pasistengsiu buti atsargesne:)

Neregistruotas

2015-12-26 17:12

sindi
manau Daiva turejo omeny breketus ;D tik taip mandriai pavadino breisais.;D man tai jau 2men,kaip su breketais.O kaip smagu,kai rezultatai matosi.;)) tik vat,jau antra karta nuo paskutinio danties nutruksta ta vielike ir nuo vieno danties breketas atsiklijuoja..:/ tai kol nuvaziuoju pas gydytoja kokias pora savaiciu dantukai nebesitiesina.O ir siaip kazkaip nesmagu,kai atsiklijuoja jau antra karta.

Neregistruotas

2015-12-24 17:12

kokie dar breisai?

daiva

2015-12-23 03:12

sveikos panos:)as jau savaite kaip su breisais.man labai keistai atrodo dantys,jie lyg pagelte...ir aplink breisus ypac virsuje.as galvoju kad cia gali buti nuo rukymo ir nuo kavos gerimo?kaip jus manot?gyvenu amerikoje,ir pries daktara kazkaip nemalonu bus...

ieva

2015-12-20 20:12

Tai va ,vakar buvau pas ortodantę..
Ir pasakė ,kad būtini breketai ..
Visų pirma liepė pasidaryti visos burnos nuotrauką.
Ir tada rinksim kokius breketus dėti ...žadame priekyje dėti safyrinius,kad ne taip matytusi..
tai pasakė ,kad kainuos maždaug apie 6000 lt.
gailiuosi ,kad dabar apsilankėme ,o ne prieš keletą metų ..
Man 13 ...O daktarė sako pats geriausias metas 11-12..Na ,bet nieko nebepakeisi...
Reiks nešioti maždaug 2 metus///

Neregistruotas

2015-12-18 19:12

Jau po 26 dienu man nuims breketus. :( Isnesiojau nepilnai metus ir nuema. Ir noriu ir nenoriu. Labai pripratau prie ju ir jau be breketu as nebusiu as. O noriu, nes bus IDEALI sypsena.. Gal zinot kokie + ir - darant estetini plombavima?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių