Neregistruotas

2015-12-27 22:12

Galimos priežastys:
1. Sektantinio pobūdžio propoganda apie sveiką gimdymą vonioje etc. Teisti tokius reikia!
2. Neturėjimas pinigų ir iš to baimė patirti žiaurų medikų elgesį gimdykloje.
3. Parsivežti dovanų stafilokokinę infekciją iš gimdyklos.
4. Nežinojimas, kad nubėgę vandenys dažniausiai reiškia gimdymo pradžią :)

romanas

2015-12-23 22:12

O užsienyje dabar madinga išvis negimdyt - reikalauti iš medikų, kad padarytų Cezario pjūvį. Taip, atseit, nebus sužalotas moteriškumas. Ir baimės mažiau...

Alma

2015-11-27 15:11

jei buciau gimdzius namie,dabar tureciau du kapelius,o ne du saunius sunus.Neziurint to ,kad abu nestumus isvaiksciojau puikiai,gimdant abu kartus virksteles apsisuke aplink kakliukus,jei ne med.aparatura ir medikai mano vaikuciu sirdutes nebutu vel pradejusios plakti.Motina neturi teises del savo komforto aukoti vaiko sveikatos ir gyvybes

Neregistruotas

2015-11-25 17:11

Pirmasis mano vaikelis gime ligonineje, bet didesne gimdymo dali praleidau namie. Antraji labai noreciau gimdyti namie su gera pribuveja. Kalbejau su akusere, kuri preme mano suneli, ir ji pasake (taip pat jos virsininkes pritare), kad as esu ideali kandidate gimdyti namie. Taigi tiek.

Neregistruotas

2015-11-18 22:11

Ech, jei būtų galima rinktis, iš vis negimdyčiau, ar namie, ar ne namie, vis tiek skauda... Bet vaikeliūzų juk norisi.

arunas

2015-11-12 22:11

Eeee, o tai kokias išvadas daryt? Siūlau neleist civiliokams lankyt savo uošvių! Bet gimdyves vis tiek teks priimt...

Neregistruotas

2015-11-11 22:11

Na, gimdyti namuose as irgi nesutikciau, bet kodel kiti zmones gimdo namuose pilnai isivaizduoju- paprasciausia ta ligoniniu aplinka, prie kurios mes medikai seniai priprate, kita zmogu gerokai gasdina, o gimdymas ir be to stresas...Aisku ligonineje geresne prieziura, pagalba, bet tie kvapai, maistas tikrai gali nepratusi zmogu isgasdinti. As pati maciau kaip vyras atejes aplankyti savo pries kelias dienas isoperuoto uosvio pabalo ir nualpo. Taip kad darykit isvadas ponai!

viva

2015-11-07 19:11

Dirbau ligonineje ir savo akimis maciau kai atveze moteri po tokio gimdymo namuose.Jei ne medikai butu mirtinai nukraujavusi!Laime,kad kudikiui viskas gerai buvo.Tad mielos moterys,jei norite gimdyti namuose,gerai pagalvokite.Cia lemia net ir penkios minutes.Gal moteris ir nemirs,bet net per penkias minutes naujagimis gali uzdusti.Mano nestumas buvo visiskai normalus.Atejus gimdymo dienai atsiguliau i ligonine del saugumo.Po 2 dienu gydytoja pasake,kad jau atejo laikas.As nejauciau jokiu saremiu.Pamatave vaikelio sirdies tonus pamateme,kad jie labai reti.Mano vaikutis duso!Aciu medikams,kurie laiku suskubo i pagalba.Gimdymas praejo normaliai,pagimdziau pati.Taciau pagalvoju jei tuo metu buciau buvusi namie...

Neregistruotas

2015-11-05 10:11

Kiekvienas zmogus pats turetu nuspresti ar jis nori PATS nugyventi savo gyvenima ar kad jo gyvenima nugyventu kiti. As pati gimdziau namuose ir gimdymas dabar man yra nuostabiausias ivykis gyvenime. Ligonine yra tikrai labai reikalingas mechanizmas kai gimdymas yra komplikuotas ir nenormalus. Deja tokiu komplikuotu gimdymu is 100procentu buna tik 10-15procentu. Gimdant namuose negali asitikti nieko del ko reikalui esant nespetum i ligonine, bet to beveik niekada neprireikia. Musu Pribuveja jau yra priemusi virs 600 vaiku visdame pasaulyje ir nebuvo nei vieno tragisko atvejo. Pamastykit moteriskes ) Mano vaikas nepatyre jokiu fiziniu ir dvasiniu gimdymo traumu, jis yra labai geras, linksmas, gabus. Dazniausiai namuose gimdo intelektualios, mastancios ir kulturingos seimos. Kaip taisykle kuo tamsiau galvoj tuo daugiau baimiu. Kaip sakoma :Tamsus protas gimdo pabaisas Ypatingai zmones bijo to ko nezino, o juk pries neigiant ir purkstaujant reiketu bent jau pasidometi :) Dabar jau moterys nebenori naturaliai gimdyti joms prireike nuskausminanciu , kita dar ziurek uzsigeis kad jei be reikalo Cezario pjuvi atliktu ,kad tik maksties neistampytu :(

viva

2015-10-27 13:10

ir ko tik moterys siais laikais neprisigalvoja.buvo laikai, kai daug naujagymiu mirdavo.gimdymas buvo pavojingas tiek vaikeliui tiek motinai.tai dabar jau vel norima grysti prie to.manau,kad tris dienas pakenteti ligonineje zymiai geriau,nei paskui gailetis po komplikaciju namie...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių