klaudija
Pranešimai: 1

2015-10-19 12:10

Nuomone, bet to Lino kainos kosmines, neikandamos ir su kreditais :(

irena
Pranešimai: 57

2015-10-19 11:10

Laba diena. noreciau suzinoti,turiu dvi stuburo isvarzas.Labai kankina prakaitavimas ypac naktinis.Ar tai galetu buti del isvarzu,dariausi ivairiausius tyrimus bet nieko nerodo.

spygliukas
Pranešimai: 1

2015-10-19 09:10

sveiki visi,as Egle is Kauno,man 29m noriu suzinoti del grupes turiu tris tarpslankstelines stuburo, isvarzas kur man reiketu kreiptis gal kas zinot kokiu dokumentu reikia parasykite

brone
Pranešimai: 58

2015-10-18 17:10

Bet pati scarbiausia terapija-negailetis saves,o stngtis su liga kovoti!

vaidas
Pranešimai: 75

2015-10-18 15:10

man operuota juosmenns dalyje , tad jums patarti negaliu

inga
Pranešimai: 192

2015-10-18 14:10

Sveiki visi, rasau cia pirma karta, bet labai reikia pagalbos. Mano tetis jau 3 savaite kencia klaikius skausmus del stuburo isvarzos. Jam jau uzspaustas kojos nervas, nes ji visa nutirpusi ir labiausiai skauda ne nugara o koja. Jokie vaistai jau nebepadeda, nuo pirmadienio ejo i manualime terapija pas gyd. Unikauska, bet jokio pagerejimo nejaucia...Patarkite ka toliau daryti, ar jau lekti operuotis, ar dar meginti kazka daryti? Man jau sirdis plysta ziurint i ji, taip kenciant skausma.

daiva
Pranešimai: 281

2015-10-17 17:10

Vaidai jus prisimenu is senesniu pasisakymu seme puslapi.Sakykit gal jums operavo stubura kaklo daly.Labai noreciau kad atsilieptu zmones kam buvo ydetas implantas kaklo srity.Pati esu operuota ir su implantu operavo pries pusmeti bet jau 11.12ddarys magnetini rezonansa.Itare isvarzaC6-C7 nejau taip greit galejo atsirast nauja.Jauciuos prastai

linas
Pranešimai: 172

2015-10-17 13:10

Sveiki senieji ir naujieji lankytojai, po ilgos pertraukos dirstelejau i si foruma. Daugybe laiko praejo, daug visko cia prirasineta. Kas teisingai, o kas ir nevisai.
Dziaugiuosi, kad is senu pacientu niekas rdquo;nesubyrejordquo;, judat, stengeties. Kvietkui velniu uz nesportavima!

Regina
Pranešimai: 37

2015-10-17 09:10

Prieš 4 m. išsioperavau stuburo išvaržas. 4 metus buvo labai gerai, o nuo pavasario staigiai pablogėjo: stubure skausmo nėra, bet labai tirpsta koja,traukia blauzdą mėšlungis pėda ir kankina vadinamas skruzdžių efektas, ypač ramybės būsenoj. Dabartinė diagnozė radikulopatija ir pėdos parezė. Antrą kartą nesiryžtu operotis, patarkit, kaip sau padėti.

GINTAS
Pranešimai: 48

2015-10-17 07:10

as daug kentejau del isvarzu nieko daktarai padaryti negalejo radau milasiaus mikrohirurgo aprasyma pabandziau nes nebuvo daugiau iseities susiradau klaipedoje treneri pikeli klube forma prasiau pagalbos jis tikrai man padejo tai tikrai geras profesonalus treneris pabandykit ir pamatysite noreciau padekoti pikeliui darant gerus darbus grazinant zmogui pilnaverti gyvenima aciu labai

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 22 ir 0 svečių