Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-03-10 09:03

Hm, -pasnekovas kazkur dingo. Adminai sutvarke. :D

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-03-09 19:03

ne expert- as sakau visada ka galvoju, nesuku minciu i vata. O tamsta nezinau ka cia veiki, erzini, nes i tai panasu. O kad nepadejo vaistas nuo kuriuo nieko nenutinka, tai nemanau, kad cia yra blogai, o kai zmogui nutirpusi galva ir dar atsirade daugiau pozymiu, panasiu i mano vieno seimos zmogaus pozymius, tai manau turiu teise patarti, jei skaitei tai matei, kaip gydytojai mano liga gyde visai ne tais vaistais, pasiskaityk. Beje siam zmogui palaikymas nepadeda, jis ne tik cia raso, jam reikia veiksmu. Su palaikymu kazin kur nueisi. Tad baik maivytis ir duok zmogui rimta patarima jei toki turi.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-03-09 13:03

ne expert- ne susidariau nuomone, kad pavydi zmones del to, kad kiti kazka stengiasi naudingo patarti. O kiti stengiasi tik pasinaudoti situacija, ibrukti koki maisto papilda, ar dar kazkokia velniava. O normaliu patarymu, kaip elgtis, ka bandyti ir ko nedaryti -neduoda.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-03-08 17:03

ignasas- tau ka iki siolei siuliau ar patariau, tai tik is ziniu ir apsiskaitymo. Bet zmones ziuriu tau nori padeti rasydami komentarus su palaikymu. Idomu tamsta (neregistruotas) ar jums padetu jeigu skaudetu labai danti, o mes uzjaustume cia? Jei negalime padeti normaliai zmogui, kuris neturi siai dienai iseities, nes negali pas gudytojus patekti, tai geriau nebalamutinkim. Jis laukia ne uzuojautos, o pagalbos.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-03-08 16:03

ne eexpert- matau pavydo mazumele. Jei zmogus kreipiasi pagalbos, tai ir isdestau jam mintis, ka ir pats darai siulydamas apsilankyti pas gydytoja. As taip pat tai siuliau ir ne karta. Pasiskaityk atidziau, po to komentarus rasyk. Dabar raso kad rasyti. Kam to reikia?

Ignasas
Pranešimai: 45

2015-03-08 13:03

tai yra,bet tai nesupranta kad man lb blogai,sako pakentek praeis,as gi jauciu kad man tik blogeja ir bijau kad nebutu tik per velu...

Ignasas
Pranešimai: 45

2015-03-08 11:03

bet per daug pozymiu epilepsijoi,tie kuno skausmai ir gurgimai

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-03-08 11:03

ignasas- o tu dar pasitikrink ar nebus ir epilepsijos pozymiu, nes atrodo kad nualpsi, tai epilepsijos pozymis, ir galva skauda, nutirpsta, smegenys patinsta ir pan. Jeigu cia butu butent ta liga, tai irgi paprasta ir ebrangu patikrinti, reiketu isgerti bent keleta tableciu kurios varo slapima. Pabegiosi i tualeta siek tiek, bet jei pageres, reiskia pozymiai atspeti.

Ignasas
Pranešimai: 45

2015-03-08 10:03

mei -bet negi nerviniai sutrikimai taip ilgai trunka ir plinta?man sakau viskas prasidejo nuo silpno sirdies maudimo ir stiprejo ten skausmas po to lyg deginantis atrodo issoks lauk ir plito i kitas kuno vietas visur dabar praktiskai galva nutirpus cia keista labai...sonus visur skauda kaip atidauzytas gerai buciau..bet jau pres pora menesiu keisti dalykai buvo kad is niekur staigia apsvaigstu ir vos nenualpstu...

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-03-07 17:03

ignasas- neisivaizduoju, kaip tau dar padeti, vaziuok i Lietuva greiciau, sveikata svarbiau nei velesni kelioniniai bilietai.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 33 ir 0 svečių