Aleksandra
Pranešimai: 5

2015-02-22 07:02

Labai idomus laiskai:rdquo;gydziausi folio metodurdquo;... viduramziai, tokio gydymo nera, tyrimas- taip, o toliau gali gydytis ir greitojoj, ir onkologiniam ir zolytes ar kava gerti.Neigti bet ka ir pykti ant viso pasulio,kad visi pinigus uzdirbineja-neapsimoka,gaila laiko;as langa plastikini staciausi ir tiek prisikankinau, kol jis rdquo;pradejo funkcionuotirdquo;...sioj srity as nenoriu tobulintis ir gilintis i ju problemas, o kas liecia arbatas -zmogus butinai turi galvoti,kad jinai jam reikalinga ir pades,perkant turi zinoti,kokios tau arbatos reikia,tai butina ir cheminius vaistus geriant.Noriu paklusti moters,rasiusios apie paildus vaistinese rdquo;ten be antkainiu?rdquo;:gal zinote kuria vieta uzima formacijos pr.tarp narkotiku ir naftos?

Aleksandra
Pranešimai: 5

2015-02-22 06:02

Kordicepsas... As manau,kad jei jus atejote iki jo, tai reikia pasigilinti ne tik i ji - jis lyg greitoji pagalba,o, kai ji isvaziuoja, tenka paciam ieskoti iseities. Kalbekit su zmogum, rekomendavusiu ji pavartoti, pavaiksciokiit i paskaitas, seminarus,nes jau taip yra siam gyvenime - niekas siaip sau pas mus neateina, atsitikitinumu nebuna, atsisakysit - prireiks veliau ir vistiek pajudesit. Jei nepatinka zmogus, rekomendaves jums kordicepsa, skambinkit man 865160104, man si sritis idomi ir paslapciu nelaikysiu, greit l.idomus seminaras. Linkiu sekmes ir daug geru ispudziu.Iki.

lina
Pranešimai: 1775

2015-02-18 07:02

kordicepsa galima rasti tiansi kordicepsas google.

Solveiga
Pranešimai: 4

2015-02-16 13:02

Folio diagnostikos metodas tikrai puikus, jei tą daro geras ir sąžiningas folistas. Sako, kartais vienas šaukštas deguto visą medaus statinę sugadina. Jų biopreparatai yra pigūs ir efektyvūs-tai Rusijos taigos ir kt. švarių vietų augalai bei kt. Man-labai padėjo. Nereikėjo operuoti cistų, kurių buvo ant kepenų ir ant kiaušidės. Sunyko per 2 mėn.

Siga
Pranešimai: 16

2015-02-13 17:02

Kas per papildas tas kardicepsas.Aš supratau kad jus jį vartojot.Jokios informacijos nerandu.

Juozas
Pranešimai: 49

2015-02-05 16:02

lora,gal galetumet smulkiau painformuoti kur jus gydetes.mane ypac domina diagnostika: kur,kiek,kaip?aciu.

lora
Pranešimai: 16

2015-02-02 16:02

Su Tiansi nesusiduriau, bet mano nuomone apie foli... pati pries pora savaiciu ejau issitirti su ironiska sypsenele, mazdaug "ka cia tokio stebuklingo parodysi" (buvau daug prisiklausius kad pasaku priburia tos foliste). Na nustate man isisenejusia parazitoze, del kurios kencia visas organizmas. Pagalvojau prikure pasaku ir tiek, bet kazkodel nusipirkau pora buteliuku trim savaitem.. kainavo apie 100lt. Papasakojau apie toki tyrima mamai ir si nusprende issitirt.. o tada prasidejo.. ta daktare isvardijo visas turetas jos operacijas, pati tiksliai ivardino kur jai turetu skaudeti, kuo skustis... ir viskas 100%.. na mama sumokejo apie 200lt.
Praejus 3 savaitem as tikrai jauciu dideli savijautos skirtuma. tik ten maisto papildu firma kita... neatsimenu dabar tiksliai, bet jei ka domina kreipkites nurodysiu kur galit issitirt :)

donata
Pranešimai: 32

2015-02-02 10:02

as ir visa mano seima vartojame tiansi galiu pasakyti tik tiek kad ji tikrai padeda.mano mama issivale kepenis ir jai isejo tiek daug akmeneliu pries mums pradedant vartoti tisnsi mama turejo jau igijusiū invaliduma o dabar kai jau pradejo gyditis su tiansi jo jau nebeturi:)

dija
Pranešimai: 12

2015-01-27 20:01

Plačiau apie tianši edem.puslapiai.lt

dita
Pranešimai: 4

2015-01-17 14:01

Vartojau Tianši preparatus 6 mėn. Poveikis tikrai yra, sustiprino organizmą, geri Ca preparatai, bet tas malonumas kainavo apie 500 Lt. Lankiausi pas iridodiagnostiką prieš pradėdama varoti Tianši, jis ir paskyrė preparatų vartojimo schemą. Beja, sakė, kad labai užterštas toksinais organizmas, kai nuvykau po pusmečio po Tianši preparatų varojimo,pasirodo dar labiau užsiteršęs nei buvo, net nežino ką ir bedaryti. Dar sudarė schemutę 4 mėn. Vėl paskaičiavau bus apie 600 Lt.
Atrodo laikiausi visų nurodymų, daug gėriau skysčių, antilipidinės arbatos, vartojau visus paskirtus papildus, nerūkau, negeriu, saikingai vartoju mėsą, geriu gal perdaug kavos.Kai paklausiau kodėl taip yra, kodėl tokia organizmo tarša, pasirodo tokia gimiau. Dar prasitariau, kad sirgau plaučių uždegimu, tai varojau antibiotikus, va jie ir, pasirodo, nelabieji šitaip užteršė.
Tai va geri tie preparatai, bet ar gerumas tikrai adekvatus kainai. IR ar poveikis toks jau geras, gal močiutės arbatėlės taip pat veikia.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 41 ir 0 svečių