petriukas
Pranešimai: 175

2015-12-07 10:12

Wow. Petriukas laimingas:-) laba ryteli!! Kokiom nuotaikom sestadieni nutapei? As tvarkausi kambari, laukiu tevo..si savaitgali turetu grizt is VILNIAUS:-). Laukiu.

petriukas
Pranešimai: 175

2015-12-06 21:12

Jei dar nesibaige lietus..ir jei dar oras ne toks grazus...brolau laikykis nenusimink..nosies dar nenukabink:D. nes jei tu perplaukt jura del savo svajones gali, tai zibantis SAULES miestas tau svies visanakt is toli...ir ..ir rasi ten savo draugus..draugus. A. Mamontovas, plius gitaros garsai:-) ir neverks visa laika dangus lietumi..

petriukas
Pranešimai: 175

2015-12-06 15:12

rdquo;filologerdquo;, jei manai kad cia kazka apjuodinsi, tai tu labai klysti:-) NIEKS NEPASIKEIS:-) tik pasijuokt galima is tavo noro kopint:D

petriukas
Pranešimai: 175

2015-12-06 14:12

Kartais bunu per daug patiklus! Sori! Neprates as cia tarp tiek daug tavo klonu gerbeju atsirinkinet. Bet suo ir kariamas pripranta, priprasiu ir as:-) bent jau laiskai tikri. Skiriu tave, visks okey:-) einu su maze pasivaiksciot, batuku suslapt. Iki:-)

petriukas
Pranešimai: 175

2015-12-06 14:12

Man atrodo, tau reiktu pailsint juos, o ne treniruot:-) jauciu tie romanai tau cia kisa koja:D. Oj kaip nekenciu skubet skaityt...o klava tai jei paguosiu, ir man painiojas. Gal oras kaltas. Ar ne ta koja is lovos? Kaip sakai:-) gal tikrai filologine dvasia grauz!:D

petriukas
Pranešimai: 175

2015-12-06 13:12

Taip, filologyn. Galeciau palygint dirbtine gele nuo tikros. Oj ne! Tikra gelyte nenuvys. Ji tik kitam pavasariui pasiruos, ir vel bus grazi, dziugins aplinkinius:-) be to zydes jau trys ziedai, ne vienas, kaip pas ta, kuri nori buti tokia pat kvepianti..:-) apdulkejus..nuobodi..as ja ismetu. Man patinka gyvos geles!

petriukas
Pranešimai: 175

2015-12-06 11:12

Ir as dabar taip pamaniau. Su damom siaip apie viska kalbama. Ee...vel burundukai klonuoja:-)

petriukas
Pranešimai: 175

2015-12-06 11:12

Atsiprasau:-)

petriukas
Pranešimai: 175

2015-12-06 10:12

Siandien vel paziurejau kas po kapotu...vidury miesto centro. Varysiu pas meistrus...ujuju...gi stabdziai nelab veikia, kai uzgesta variklis!! tenka stabdyt begiu:))) pirmasyk man tokie gedimai, gal cia kaledu senis man kisa koja. Nu as jam irgi nieko nedovanosiu ;P

petriukas
Pranešimai: 175

2015-12-05 21:12

Na, tiek prisiskaites ir as griebiau J.Erlicko KNYGA skaityt, sveiku plauciu jis! Xe, gerai kad tvarkingai rengies ir valgai:D slogos gal nekibs. Va. Vel masina parejo. Nesuprantu. Negi del dinamos? Krapsciau vidury panv centro puse dienos ja!! Ciucis nieko, gyvena:-) sakyciau net per daug geras:D. Ir kaip as cia isigudrinau su mobiliu patekt! Ka:D matau turi Zuiki bendraminti, paskaitineju;-)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 37 ir 0 svečių