Kai sausėja, parausta ar ašaroja akys

Akys – vienas svarbiausių žmogaus organų. Jos – mūsų langas į pasaulį. Tačiau kasdien akis veikia įvairūs žalingą poveikį turintys veiksniai: ilgas žiūrėjimas į televizoriaus ar kompiuterio ekraną, užterštas oras, ultravioletiniai saulės spinduliai.

Šie ir kiti veiksniai dažnai sukelia tokias nemalonias problemas, kaip akių sausumas, sudirgimas ar paraudimas.

 

Dažnas ne vieną valandą kasdien praleidžia prie kompiuterio ar televizoriaus, todėl neretai skundžiasi akių nuovargiu ir sausumu. Kartais apima jausmas tarsi akys būtų pripiltos smėlio. Taip nutinka, kai įtemptai žiūrint į ekraną rečiau mirksima, ir akys ima sausėti.

 

Kad akys normaliai funkcionuotų, ašarų liaukos turi nuolat gaminti ašaras. Jos sutepa akis, saugo nuo sudirginimo, išplauna dulkes, nešvarumus. Ašarų gamybai sumažėjus, pažeidžiamas ašarų plėvelės stabilumas, todėl atsiranda sausumo pojūtis.

 

Akis taip pat džiovina ir vėjas, dulkės, dūmai, o žiemą – šaltis, patalpų šildymas, kosmetikos priemonės.

 

Pavasarį ir vasarą, pražydus gėlėms, medžiams ir krūmas, ne vienas susiduria su kita nemalonia akių problema – ašarojimu, kurį sukelia žiedadulkės. Tokių žmonių visame pasaulyje kasmet daugėja. Ašarojimą taip pat gali sukelti ir kiti alergenai: dulkių erkutės ar naminių gyvūnų kailis. Jautrių alergenams žmonių akys ne tik ašaroja, bet ir dažnai peršti, niežti, gali atsirasti deginimo pojūtis.

 

Sudirgimą taip pat gali sukelti ir į akis patekę svetimkūniai: pavyzdžiui, dulkės ar smėlis. Dažnai su šia problema susiduria ir kontaktinių lęšių nešiotojai – ilgai būnant su kontaktiniais lęšiais akys sudirgsta, parausta, jas ima niežtėti.

 

Akių sausumą, paraudimą ir sudirgimą įveikti padės natūralių ekstraktu pagrindu pagaminti NAVIVISION akių lašai, kuriuos galima lašinti ir ant kontaktinių lęšių. NAVIVISION yra augalinių ekstraktų pagrindu pagaminta akių lašų linija, padedanti esant keturioms dažniausiai pasitaikančioms nepatologinėms akių problemoms:

      Pavargusioms akims

      Sudirgusioms akims

      Paraudusioms akims

      Ilgai nešiojant kontaktinius lęšius ar dėl svetimkūnio akyje atsiradus sudirgimui.

 

NAVIVISION pavargusioms akims padeda atkurti fiziologines akių pavirščiaus ir ašarų išskyrimo sistemos funkcijas, drėkina, greitai ir ilgam sumažina akių sausumo ir nuovargio pojūtį.

 

NAVIVISION sudirgusioms akims su natūraliais medetkų ir hamamelio ekstraktais. Klinikinių tyrimų metu nustatyta, kad medetkose yra medžiagų, kurios greitina žaizdų gijimą, pasižymi antiseptiniu, antimikrobiniu, antivirusiniu ir uždegimą mažinančiu poveikiu.

 

NAVIVISION paraudusioms akims ramina paraudusias, krauju pasruvusias akis. Ramunėlių ekstraktas mažina uždegimą, veikia antiseptiškai, kovoja su grybeliais ir virusais, veikia raminamai ir gydo.

Akišveitė vertinama dėl savo antiseptinių ir uždegimą slopinančių savybių. Šis augalas nuo senovės naudojamas akių preparatuose.

 

NAVIVISION akių ploviklis skirtas ilgai nešiojant kontaktinius lęšius ar dėl svetimkūnio akyje atsiradusiam akių sudirgimui malšinti. Praturtintas natūraliais ramunėlių ir akišveičių ekstraktais.

Išvalo akį nuo dulkių ar kitų svetimkūnių, atkuria akies drėgmę, ramina ir atgaivina dėl per ilgo kontaktinių lešių nešiojimo sudirgusias akis. Galima naudoti kasdien ir skubiai pagalbai.

 

Visi akių serijos NAVIVISION produktai yra pagaminti natūraliu pagrindu ir yra tinkami nešiojantiesiems kontaktinius lęšius. Ypač patogu, kad prieš lašinant nėra būtina išsiimti kontaktinių lęšių. Akių lašus NAVIVISION lengva naudoti tiek darbe, tiek kelionėje, tiek namuose.

Susiję straipsniai

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai