hubertos
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Gyvenkite visavertį gyvenimą vartodami GNLD produktus!

2020-12-30 20:12

Siūlau neužsiimti saviveikla, o eiti pasidaryti tyrimus, prieš imant vartoti bet kokius papildus. Net nežinote ar jums jų trūksta ir taip spėliodami galite tik labiau sau pakenkti.

hesgo
Pranešimai: 2
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Gyvenkite visavertį gyvenimą vartodami GNLD produktus!

2018-02-25 18:02

Na, pabandėme ir mes pavartoti kažkiek šių stebuklingų papildų prieš keletą metų. Mūsų šeima pradėjome vartojome vitaminą C pradžioje ir nežiūrint jo brangumo, mūsų vaikai (aš ir žmona "valgėme" paprastą, tirpų vitaminą C, kur kiekvienoj vaistinej galima nusipirkt) tais metais sirgo mažiau. Taip, jie vis tiek sirgo, nes kad keturmečiai - septynmečiai nesirgtų, manau kad tai nerealu. Mes, deja, abu su žmona irgi susirgome. Kitais metais vartojome tuos vitaminus jau visa šeima, spjoviau į brangumą, kiek galima ant sveikatos taupyti. Taigi, aš susirgau, žmona ne. Na, manau, kad jie veikia, tiesiog tuo metu mano imunitetas buvo "žemiau plintuso" lygio. Išvargęs, neišsimiegojęs, streso per akis, nervinis išsekimas darbe, namie... Vaikai sirgo mažiau, o kaimynų vaikai (beveik to paties amžiaus) - dažniau. Sutapimas - nežinau, gal...
Dabar, kadangi reikia magnio, kalcio, geležies ir kitų gerų mineralų ir papildų, pradėjome vartoti Neolife provitality ir Vita squares. Ten pilna įvairiausių vitaminų: C, E, D, A, Tiaminas, Riboflavinas, Vitaminas B6, B12б Biotinas, Cinkas, Jodas, Chromas, Varis ir t.t. Žiūrėsime, kol kas aš prieš kelias savaites susirgau gripu, bet tų vitaminų nevartojau, vaikai vartojo. Na sirgo tik vienas kelias dienas, lengva forma, žmona nesirgo. Žiūrėsime, kaip toliau, bet iš patirties pasakysiu tiek - atrodo, kad veikia. Tik kad brangoki.... Sumokėjau virš 100 EUR, na tai daugoka.

Noriuzinot
Pranešimai: 3
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Gyvenkite visavertį gyvenimą vartodami GNLD produktus!

2016-11-22 08:11

Pritariutai kažkas stebuklingo. Puikūs papildai, veiksmingi ir tikrai padeda. Džiaugiuosi, kad atradau šią liniją. Gnld padėjo man sustiprinti organizmą ir išspręsti sveikatos problemas. Rekomenduoju.

karinak04
Pranešimai: 24

2015-02-15 12:02

Omega-3 Salmon Oil
Maisto papildas iš lašišos aliejaus
Omega-3 Salmoin Oil mitybos papildas pagamintas iš Šiaurės Atlanto šaltuose vandenyse pagautos lašišos. Aliejui gauti yra naudojamas tik lašišos raumuo. Dažniausiai ten susikaupia mažiausiai nuodingų medžiagų, negu kituose žuvies organuose. Deja, jau nebegalime pasakyti, kad vanduo vandenyne labai švarus. Reikalavimai mūsų produkcijai yra keliami labai griežti. Kokybišką produktą garantuoja kruopšti kontrolė gamybos metu.

Omega-3 Salmoin Oil poveikis:
* širdies ir širdies-kraujagyslių susirgimams: sustabdo ir sumažina aterosklerozės susirgimo galimybę, pagerina cholesterolio rodiklius kraujyje, reguliuoja kraujo spaudimą, padeda užsikimšusioms kraujagyslėms, skystina kraują, sumažina venų išsiplėtimą;
* priešuždegiminis: prieš reumatą, reumatinį artritą, radikulitą, venų uždegimą, su uždegimu sumažėja arba pranyksta skausmai;
* žvynelinės gydymas (pradėti nuo 5 kapsulių per parą);
* žinomi pasveikimo nuo inkstų ligų atvejai;
* padeda pašalinti migreną ir galvos skausmus;
* padeda sergant kvėpavimo takų susirgimams ir astmai (išvalo plaučių alveoles);
* pagerina smegenų veiklą (mąstymą, atmintį);
* gerai vartoti esant sportinėms traumoms.

Tyrimai parodė, kad Omega-3 yra būtina smegenų ir akių vystymuisi naujagimiams (aliejų lašina į pieną). Nėščiai moteriai yra būtina gauti riebiąsias Omega-3 rūgštis, kad teisingai vystytųsi kūdikio nervų sistema. Tolimesnio vystymosi problemos gali būti sukeltos riebiųjų Omega-3 rūgščių trūkumo: vaikui sunku susikoncentruoti, įsiminti.

Omega-3 Salmoin Oil yra būtina naudoti ilgesnį laiką todėl, kad preparato poveikis atsiranda ne per kelias dienas. Rekomenduojama paros dozė 2-5 kapsulės per dieną. Sudėtis: lašišų aliejus, želatinas, glicerinas, alfa-tokoferolas (vitaminas E). Sudėtyje nėra vitaminų A ir D. Preparatas gaminamas minkštose želatininėse kapsulėse, kurias lengva praryti.

Preparatą galima pasiūlyti esant radikulitui, infarktui, astmai, venų išsiplėtimui, epilepsijai, trūkinėjant kraujagyslėms, žvynelinei, reumatui, padidėjusiam ir sumažėjusiam kraujo spaudimui, užsikimšusioms kraujagyslėms, migrenai, imuninės sitemos problemoms, aukštam cholesterolio kiekiui kraujyje, širdies susirgimams.


karinak04
Pranešimai: 24

2015-02-15 12:02

All C
Ypatingas GNLD All C maisto papildas yra gaminamas iš įvairių svarbių medžiagų, kurios turi vitamino C.

All C teikia visą natūralių apelsinų naudą. Saldiklių balansas yra toks pat, koks jis yra šviežiuose apelsinuose. Puikus apelsinų skonis gaunamas iš natūralių apelsinų sulčių. Kramtomosios tabletės aprūpina visu reikalingu vitamino C kiekiu visai dienai. All C yra puikus vitamino C papildas vaikams, kuriems sunku praryti tabletes.

Kodėl vitaminas C?
* Maisto ruošimo metu sunaikinamas natūralus vitaminas C.
* Jis negaminamas organizme, todėl turi patekti kitais šaltiniais.
* Tai lyg ląstelės "cementas" dalyvaujantis ląsteles sujungiančio kalogeno gamyboje.
* Vitaminas C yra organizmo imuninės sistemos dalis.
* Puikiai vandenyje tirpstantis antioksidantas.

Kodėl GNLD All C?
* Jo sudėtyje yra ypatingų citrusinių bioflavonoidų.
* Puikus apelsinų skonis.
* Suteikia tokį vitaminą C, kokį gamta numatė.
* Natūralūs saldikliai.
* Patogus vartoti vaikams.


karinak04
Pranešimai: 24

2015-02-15 12:02

Cruciferous Plus
Maisto papildas iš kryžmažiedžių daržovių pagamintų ekstraktų ir koncentratų
Cruciferous Plus padeda mums kompensuoti kryžmažiedžių augalų nepriteklių maiste. Vienoje tabletėje yra rinktiniai komponentai iš optimalios kryžmažiedžių augalų porcijos.

Cruciferous Plus yra pagamintas iš kruopščiai patikrintų kryžmažiedžių augalų: brokolių, ridikų, kopūstų, rėžiuko, juodųjų ir baltųjų garstyčių. Be to, į preparato sudėtį įeina daug naudingų medžiagų iš apelsinų ir sojos pupelių. Produktas yra visiškai natūralus, sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių ar konservantų, aromatinių medžiagų ar saldiklių.

Preparatas ypatingai tinka vykstant hormoniniams pokyčiams organizme, pavyzdžiui, senstant. Šį produktą būtinai turėtų vartoti asmenys, su padidėjusia krūties ir prostatos vėžio rizika: preparato poveikis įtvirtina ląstelę būtent toje vietoje, kur norėtų susidaryti auglys, ir tokiu būdu vėžio sukėlėjas pasišalina iš organizmo, kadangi jam tiesiog nelieka vietos.

Tai pagalba sveikatai, ilgalaikiu ląstelių augimu ir atsinaujinimu, ypatingai su krūtų ir prostatos sveikata, taip pat gimda, plaučiais, gaubtine žarna, virškinimo traktu ir šlapimo pūsle. Stabilus estrogenų kiekio palaikymas, balansas.

Palaiko sveiką cholesterolio lygį ir neutralizuoja toksinus.


karinak04
Pranešimai: 24

2015-02-15 12:02

Tre-en-en
Maisto papildas, turintis ryžių sėlenų, sojos ir kviečių gemalų aliejaus
Pirmas pasaulyje augalinės kilmės maisto papildas, skatinantis ląstelių funkcionavimą. Šis išskirtinis mitybos papildas aprūpina mūsų organizmą optimaliai sveikatai ir ląstelių funkcijai reikalingais lipidais ir steroliais, apimant omega 6 ir omega 3 riebiąsias rūgštis, betą-sitosterolį, gama-oryzanolį, stimasterolį, kampesterolį bei oktakosanolį.

Tre-en-en unikali formulė "trys viename" suteikia natūralių, veiksmingų, ląsteles maitinančių medžiagų. Lipidai ir steroliai yra išspausti iš trijų rūšių sveikų grūdų - kviečių, ryžių ir sojų.

Tre-en-en sukurtas jau 1958 metais ir visame pasaulyje tik GNLD turi teisę naudoti šį preparatą. Visas apdirbimas vyksta žemose temperatūrose.

Tre-en-en – tai koncentratas iš augalinių riebalų, kurie prie įprastų apdirbimo sąlygų (aukštose temperatūrose) suyra. Tos neprisotintos riebiosios rūgštys būtinos ląstelių membranoms. Ląstelių membranos įleidžia į ląstelę naudingas medžiagas ir iš ląstelių – atliekas. Mūsų organizme yra 73 milijardai ląstelių ir jos visos turi efektyviai funkcionuoti.

Ląstelės suserga, jeigu sutrinka pusiausvyra tarp "gerų" ir "blogų" riebalų mūsų maiste. Jos deformuojasi ir sunyksta. Naujų sveikų ląstelių atsiradimas sutrikęs. Naudodami mitybos papildus padedame į kraują patekti geroms ir būtinoms maisto medžiagos. Jeigu ląstelės membrana šių naudingų medžiagų nepraleidžia, tai, atitinkamai, iš jų nėra jokios naudos. Mes vis tiek pavargstame ir jaučiamės blogai.

Sveikata negali būti geresnė, negu jos pagrindas – ląstelės. Reiškia, kad mes esame sveiki arba sergantys tiek, kiek sveikos arba sergančios yra mūsų ląstelės. Tre-en-en maitina kiekvieną mūsų organizmo ląstelę ir padidina galimybę gauti kuo didesnę naudą iš maisto, kurį vartojame. Moksliškai įrodyta, jog Tre-en-en sustiprina efektyvų maisto medžiagų įsisavinimą. Veiksmingas maisto panaudojimas organizme garantuoja sveiką ir pilnavertį gyvenimą.

Tre-en-en neturi jokio cholesterolio, mielių ar gluteno. Glutenas yra baltymas, esantis kviečiuose, rugiuose ir miežiuose (kai kurie žmonės jam alergiški). Todėl Tre-en-en gali vartoti net alergiški žmonės

karinak04
Pranešimai: 24

2015-02-15 12:02

Vita-Squares
Visavertis vitaminų ir mineralų maisto papildas VAIKAMS
"Vita-Squares" suteikia teigiamų pokyčių.

Šiame maisto papilde yra cholino ir ypatingojo "Tre-en-en" grūdų koncentrato. Visavertiškiausias rinkoje esantis maisto papildas vaikams-kramtomosios tabletės suteikia daug ir įvairių maisto medžiagų, kurių reikia ląstelėms, siekiant užtikrinti optimalų augimą, apsaugą ir jėgų atgavimą.

Jų geras skonis patinka vaikams, o Jums jos patiks, nes:
* "Tre-en-en" grūdų koncentratas iš kviečių gemalų, ryžių sėlenų ir sojų pupelių suteikia natūralių maisto medžiagų, kurios suteikia vaikams gerą sveikatos pamato pradžią!
* natūralūs saldikliai ir kvapiosios medžiagos maisto papildui suteikia puikų skonį. Sudėtyje nėra sacharozės, konservantų ir dirbtinių dažiklių;
* platus antioksidantų spektras;
* sudėtyje yra cinko, chromo, vario, geležies, jodo ir mangano;
* sudėtyje yra cholino.


karinak04
Pranešimai: 24

2015-02-15 12:02

Garlic Allium Complex
Maisto papildas iš svogūnų ir česnakų
Česnakas pasižymi antimikrobiniu, antivirusiniu poveikiu ir poveikiu grybeliams. Tai stiprus gamtinis antiseptikas ir antibiotikas.

Daugelis tyrimų česnakinių daržovių vartojimą sieja su sveika širdies ir kraujagyslių sistema ir sveiku ląstelių funkcionavimu. Daugybė mokslinių tyrinėjimų rodo, kad česnakinių šeimos daržovės yra naudingos sveikatai.

Garlic Allium Complex gaminamas iš česnakų, svogūnų, porų bei rozmarino – giminingų daržovių, tokių, kokios egzistuoja natūralioje gamtoje.

Imunitetui stiprinti rekomenduojama kasdien suvalgyti po 1-2 česnako skilteles. Viena Garlic Allium Complex tabletė prilygsta visai česnako skiltelei. Kalbėkite su žmonėmis ir nesijaudinkite dėl česnako kvapo.


karinak04
Pranešimai: 24

2015-02-15 12:02

Omega-3 Salmon Oil Plus
Žuvų taukai
Omega-3 Salmon Oil Plus yra pirmasis ir vienintelis toks mitybos papildas, kuris suteikia visas 8 Omega-3 šeimos riebiąsias rūgštis.

Omega-3 Salmon Oil Plus mitybos papildas pagamintas iš Šiaurės Atlanto šaltuosiuose vandenyse pagautos lašišos. Aliejui gauti yra naudojamas tik lašišos raumuo. Papildo gamybai taip pat naudojamas tunas, sardinės bei ančiuviai. Jei Jūs per savaitę suvalgote mažiau nei 3-4 porcijas riebios žuvies, būtinai turėtumėte vartoti Omega-3 Salmon Oil Plus maisto papildą.

GNLD naudoja modernią technologiją - Molekulinę Diferenciaciją (atskyrimą), kuri leidžia išrinkti specifines maistingąsias molekules iš natūralių omega-3 šaltinių (lašišos, tuno, sardinių bei ančiuvių) bei pašalinti ar sumažinti nepageidaujamą kvapą ir skonį. Naudojant šią modernią technologiją pasiekiamas neprilygstamas grynumas bei švarumas.

Mitybos papildo gamybai yra naudojama tik aukščiausios kokybės, sveika žuvis. Visos žaliavos yra tikrinamos dėl net 160 galimų teršalų, kurių leidžiama riba yra NULIS.

Omega-3 Salmon Oil Plus maisto papildas yra skirtas tiems, kurie nori papildyti omega-3 riebalų rūgščių EPA, DHA ir DPA kiekį organizme. Nerekomenduojama vartoti asmenims, kuriems yra sumažėjęs kraujo krešumas.


Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių