Pagaliau vėl galiu puikiai girdėti!

Džonas gyvena Ontarijo mieste, Kanadoje, ir pasakoja savo istoriją: „Ilgą laiką vargino spengimas ausyse, blogai girdėjau — tai labai nemalonu. Tuomet išbandžiau Tone™ ir mano gyvenimas pasikeitė...“
 
„Klausos problemas pastebėjau tik prieš 5 metus. Pajutau, kad klausa labai sparčiai blogėja, pradėjo varginti pastovus spengimas ausyse. Labai dažnai jaučiausi taip, tarsi būčiau didmiesčio centre, kur triukšmas niekad nenutyla. Kai kalbėdavau su draugais, man būdavo sunku išgirsti ir suprasti, ką jie sako. Jiems reikėdavo keletą kartų pakartoti, kad suprasčiau. Jaučiausi nejaukiai ir buvau labai nuliūdęs."

Skirtumą pastebėjo jau po mėnesio
„Kai pirmą kartą vaistinėje man pasiūlė Tone, labai nustebau, nes netikėjau, kad kas nors gali man padėti. Tačiau vaistininkas paaiškino, kad Tone sudėtyje yra natūralių augalinių medžiagų, palaikančių vidinės ausies mikrocirkuliaciją, kuri yra labai svarbi gerai klausai. Nusipirkau pakuotę Tone ir visą mėnesį gėriau po 2 tabletes kasdien. Baigdamas vartoti vieną pakuotę pajutau pagerėjimą. Tiesa, nedidelį, bet kažkas tikrai vyko. Spengimas ausyse vargino mažiau, pamažu pradėjau jausti, kad gerėja klausa. Po 2 Tone vartojimo mėnesių aš tikrai pajutau skirtumą. Pagaliau spengimas dingo, galėjau nesivaržydamas bendrauti su draugais. Dabar aš jaučiuosi kaip senais gerais laikais, ir netgi mano draugai bei šeima pastebėjo, kad mano klausa akivaizdžiai pagerėjusi!"

Su amžiumi susiję pakitimai
Su amžiumi susijęs klausos susilpnėjimas vadinamas presbiakuzija (lot. presbyacusia). Dažniausi nusiskundimai: sunku suprasti, kai kalbama tyliai, ir ūžimas ausyse. Žmogus kartais susitaiko su tam tikro laipsnio klausos pakitimu, tačiau jį labai vargina ūžimas ausyse, galvoje. Ūžimas suintensyvėja susinervinus, vakare, tylioje aplinkoje. Ūžesys gali varginti ir naktį. Dažnai vyresnio amžiaus žmonės nurodo ir stipresnį ar mažesnį galvos svaigimą. Žmonės, kuriems susilpnėjusi klausa, kenčia nuo liūdesio, nerimo, sumišimo, nesaugumo, mažesnio socialinio aktyvumo. Daug žmonių turi problemų dėl klausos ir dauguma bando tai nuslėpti. Niekam nepatinka jaustis kitokiam, nenorima sukelti kitų žmonių pajuokos, nes nesupranti, kas sakoma. Dėl šios priežasties daugelis žmonių pasirenka problemų neigimą ir teigia, kad viskas yra „kaip visada"
Kur įsigyti Tone tablečių?

Originalių Tone tablečių galite įsigyti vaistinėse arba gamintojo interneto svetainėje www.newnordic.lt
Ar jūsų klausa nenusilpusi?
Dažnai sunku suprasti pašnekovo žodžiusTaipNe
Kalbant pašnekovui, dažnai replikuoju „ką?“TaipNe
Kai kurie aplinkos garsai erzina ar atrodo įkyrūsTaipNe
Spengia ausyse, kartais svaigsta galvaTaipNe
Vengiu pokalbių su aplinkiniais, nes jaučiuosi nejaukiaiTaipNe

Jei teigiamai atsakėte bent į tris pateiktus teiginius, jūsų klausa gali būti susilpnėjusi!

Faktai apie Tone
Tone - tai originali skandinaviška tabletė, kurioje yra natūralių augalinių ekstraktų, naudingų mūsų klausai.
Tone sudėtyje yra didelis kiekis rutino ir oksirutino (jų yra grikių ekstrakte), kurie palaiko vidinės ausies kapiliarų ir kraujagyslių sistemą. Alpinijų ekstraktas naudingas klausos jautrumui. Mėlynių ekstraktas padeda palaikyti vidinės ausies skysčių mikrocirkuliaciją. Apynių ekstraktas mažina vidinės ausies dirglumą ir palaiko klausos jautrumą. Niacinas, magnis ir kalis - labai svarbūs gerai klausai - palaiko normalią nervų sistemos būklę, dalyvauja daugybėje organizmo biocheminių reakcijų, užtikrinančių gerą klausą. Tone padeda palaikyti gerą klausą.

Vartokite po 2 Tone tabletes kiekvieną rytą mažiausiai 2-3 mėnesius, kad palaikytumėte svarbiausių ausies dalių mikrocirkuliaciją ir suteiktumėte laiko joms atsikurti.

Norėdami gauti daugiau informacijos, skambinkite telefonu (8 37) 22 20 23 arba apsilankykite interneto svetainėje www.newnordic.lt.

Susiję straipsniai

Video

Mūsų draugai