Puslapis 11

Re: Ekologiski maisto produktai - sveikesni?

Parašytas: 2016-09-12 13:09
ritule
Norėčiau prisijungti prie pokalbio. Manau, kad ekologiški maisto produktai yra sveikesni, tačiau taip pat reikėtų žinoti daugiau informacijos apie naujus ekologiškus produktus. apykaitą, bei tinka veganams arba žmonėms, kurie nori sulieknėti.

Parašytas: 2015-10-14 10:10
tomas
yra specializuotos parduotuvės rdquo;Ekologiški produktairdquo; Kaune: Dainavos prekybos centre ir Senamiestyje, Vilniaus gatvėje. Taip pat galima užsisakyti internetu ekologiskiproduktai.lt. Ten tik sertifikuota ir stipriai patikrinta produkcija. Tuo galima pasitikėti. Ten perku.

Bet ten yra ne visko. Kai ką tenka pirkti ir turguje. Bet prieš pirkdamas su kaimiečiais pašneku ir išsiklausinėju kaip augina, iš kur atveža. Kitų metų derlių ketinu pirkti iš vienos moteriškės, kuri gyvena miškuose, ekologinėj aplinkoj ir augins man mano pasirinktas daržoves, o aš jas pirksiu.

Parašytas: 2015-10-13 13:10
laima
taip,garantuota nes tai įprastas kaimo žmonių maistas aišku ne pirmi metai perku iš tų pačių jau tikrai parduotuvėj yra ir blogesnių produktų

Parašytas: 2015-10-13 08:10
laima
manau,kad tikrai svarbu valgyti kuo natūralesnį maistą aš perku ekologiškus produktus iš pažįstamų kaimo žmonių,parduotuvėj nepasitikiu