Puslapis 11

Re: problemos su sviesia oda

Parašytas: 2019-11-22 23:11
Arnelis
Sveiki!
Esu taip pat šviesios odos, galima sakyt baltas kaip popierius ^^ Turintiems itin šviesią odą yra sunku įgauti rudą gražų įdegio atspalvį, aš pats asmeniškai visada įdegu raudonai, ir po keliu dienų tas raudonumas nueina, nepalikdamas jokio rudo įdegio. Tikiu, kad kiti net negali degintis.. :( Aš išbandžiau kosmetinį maisto papildą 'Collalift Zonnebruin', ir pirma kart galiu džiaugtis rudu įdegiu! Mat papildas turi natūralių jūrinės kilmės karotinoidų, kurie padeda išgauti natūralų rudą odos atspalvį iš vidaus, bei apsaugo oda nuo UV spinduliuotės. Labai daug draugu bandė ir naudoja, labai visi džiaugiasi, net sunku patikėti, ko tik nėra šiais laikais ^^ Jei sudomino, daugiau informacijos apie tą produktą galite rasti collalift.lt internetinėje parduotuvėje.
Tikiuosi padėjau! :)

Parašytas: 2015-09-30 18:09
Ernesta
sweikuciai, turiu tokia kaip sakanat beda..mano oda yra labai sivesi...makijazo daug teptis nenoriu, nes baisiai isvis atrodau..tai noreciau kaip nors be saules spinduliu parusvinti bent oda...kad nebutu tokia balta..kaip man ta padaryti? ? gal kokiu vaistu yra kad oda butu ne tokia balta...?

problemos su sviesia oda

Parašytas: 2015-09-30 18:09
Ernesta
problemos su sviesia oda

Parašytas: 2015-06-29 16:06
mariquita
Galetum pabandyt savaiminio idegio serveteles, pvz. Amber Solaire GARNIER, man jos patinka. Veidas tolygiai idega, jau po 1 os serveteles pajusi pakitima, bet tiesa sakant idegis biski nenaturalus atrodo...ziema ir toks tiko, o dabar, mano atrodo, saulute- puikiausias variantas ;)

Parašytas: 2015-02-19 09:02
karinak04
Sveiki. Pabandyk CARATENOID COMPLEX. Tikrai pades. Rasykit papasakosiu placiau, el.pastas: karinak04@gmail.com