Auros fotografija: kuo ji naudinga?

Kiekvieną žmogų supa auros (biolauko) šviesa. Deja, tačiau tik nedaugelis žmonių gali plika akimi visa tai pamatyti. O vertėtų! Kodėl? Dėl to, jog fizinio kūno dar nepalietusią ligą jau galima kartais įžvelgti būtent toje, paslaptingoje žmogaus auroje. Tai, jog kažkas negerai su žmogumi, rodo sutrikusi auros tėkmė: sveiko žmogaus aura yra tartum uždaras gaubtas, o štai sergančiojo – sumažėjusi ir trūkinėjanti. Biolauko žinovai tuomet konstatuoja, jog  žmogaus energijos laukas nusilpęs, būtina jį kuo greičiau atstatyti. Tad šįkart nusprendėme apie tai pakalbėti su Technologijos mokslų daktaru Artūru Dabkevičiumi, kuris jau daug metų  dirba su „Kirliano“ metodu pagrįsta aparatūra ir padeda pamatyti žmogaus aurą.

 

Du – stiprios ir silpnos - auros pavyzdžiai

Visuomet daug lengviau teorinę medžiagą suprasti tada, kai yra konkretūs pavyzdžiai. Taip ir šįkart, prieš pradedant kalbėti apie auros fotografiją, priešais akis - dvi nuotraukos – viena stiprios auros, kita – silpnos auros pavyzdys.

Kaip viskas vyksta? Kaip žmogus gauna tokias auros nuotraukas?, - klausiu A. Dabkevičiaus?

  • Paprastai, informacija yra paimama iš pirštų galiukuose esančių akupunktūrinių taškų spinduliuotės, naudojama „Kirliano“ metodika. Ji taip pat atspindi ir septynias žmogaus čakras, lokalius bei globalius organizmo procesus.

Iš šios nuotraukos matome, jog aura yra pakenkta, pro ją nuteka energija, žmogus dėl to gali jausti nuovargį, išsekimą, būti praradęs gyvenimo džiaugsmą.

 

 

 

 

 

 

 

O štai iš šios nuotraukos matome, jog vyro biolaukas beveik yra nepažeistas, nes aura į visas puses yra išsiplėtusi. Gyvenime jis neišsibalansavęs, turi dvasinę pusiausvyrą.

 

 

 

 

 

 

 

 

- Kas lemia tai, jog vienų žmonių aura tokia silpna, o kitų – stipri?, - klausiu A Dabkevičiaus.

- Daug veiksnių, tačiau pagrindiniai yra trys: aplinka, žmonės, mūsų pačių mintys.

A. Dabkevičius teigia, jog jei fizinį kūną labai gerai yra ištyrinėjusi Vakarų medicina: organai, sistemos, jų tarpusavio sąveika, cheminės reakcijos, metaboliniai procesai, ligos ir t.t., tai visai kitaip yra su dvasiniu kūnu: iki pat XX a. pabaigos mokslo pasaulis su turimomis technologijomis turėjo galimybę tirti tik fizinį kūną. Rentgenas, echoskopija, tomografija, magnetinis rezonansas ir kt. tyrimai leido pažvelgti tik į žmogaus fizinio kūno vidų ir dėl to eterinio kūno Vakarų pasaulis ilgai nepripažino.

- Su šiuo kūnu gerai susipažinę ir moka dirbti visos Rytų medicinos kryptys: tradicinė kinų, japonų medicina, Ajurveda, Su-Džok (korėjiečių medicina) ir kt. Akupunktūra, akupresūra – taip pat darbas su eteriniu kūnu. Pagal kinus, susitvarkius energijų tėkmę eteriniame kūne, susitvarko ir organų bei sistemų veikla. Tai reiškia, kad fizinis kūnas ilgainiui tampa sveikas.

Paklausus, kas padeda sustiprinti auros lauką, A. Dabkevičius sako, jog joga, gongo garsai ar net bioenergetikas – visa tai gali padėti žmogui energetiškai sustiprėti. Taip pat, kaip teigiama Jurgio Brėdikio knygoje „Kitu žvilgsniu“, auros laukui stiprinti labai padeda meditacija, nes jos metu žmogaus smegenų veikla pereina iš įprasto „darbinio“ beta į alfa ritmą – atsipalaidavimo būklę, kurioje suaktyvėja „laimės hormonų“ gamyba.

Vertėtų nepamiršti ir sąmoningo kvėpavimo ir gamtos terapijos. Būtent gamtoje yra sukaupta daug gyvybinės energijos, pavyzdžiui, ne paslaptis, jog ikikarinėje Lietuvoje buvo tradicija plaučių tuberkuliozę gydyti ne kur kitur, bet būtent Šveicarijos kalnuose.

 

Dėl ko atsiranda įvairios ligos?

J. Brėdikio knygoje teigiama, jog ligos atsiranda dėl to, kad žmogus gyvena užterštoje aplinkoje. Daugybė išorinių faktorių neigiamai mus paveikia. Maisto produktai, kuriuos kasdien perkame parduotuvėje yra užteršti antibiotikais ir visokiais chemikalais, vaisiuose, daržovėse kaupiasi toksinės medžiagos, tad nėra ko stebėtis, kodėl tiek daug žmonių šiais laikais turi alergines reakcijas, juos kamuoja virškinimo sutrikimai... J. Brėdiko teigimu, virškinimo trakto sutrikimai dažnai kyla dėl suardyto gerųjų ir blogųjų bakterijų sambūvio (simbiozės) mūsų organizme.

 

Pabaigai

Atsiminkite, jog kiekvieno žmogaus aura mažėja nuo negatyvių minčių, bendravimo su piktais, pavydžiais žmonėmis. Kad atkurtumėte savo biolauką, mokėkime atsiriboti nuo tokių negatyvių patirčių, žmonių, koncentruokimės į tai, kas teikia laimės ir džiaugsmo. Tada patys pajusime, kaip keičiasi aura, nuotaika gerėja, atsiranda vis daugiau energijos ir stimulo veikti.

Parengė: L. Rimgailė. 

 

 

Susiję straipsniai

Mūsų draugai