Reiki

Reiki - tai natūralaus gydymo metodas, kai gydoma rankomis tekančia gyvybine energija. Žodis Rei reiškia Dievą, Ki -gyvybinę energiją. Šis metodas siejasi su bibline stebuklinga Jėzaus Kristaus rankų gydomąja galia. Šio metodo atradėjas yra japonų teologas dr. Mikao Ūsui. Tačiau dr. Mikao Ūsui tik atrado tai, kas buvo seniai surašyta rankraščiuose, kruopščiai išsaugotus vienuolių. Jis perskaitė daugybę rankraščių sanskrito kalba, kol atrado aprašytus ritualus, kaip kreiptis į Dievą ir nukreipti dieviškąją energiją į rankas.
 

Manoma, kad reiki energija yra veiksmingiausia gyvybės energija (ji labiausiai vibruojanti). Teigiama, kad ji turi beveik dieviškų galių ir apima viską šiame pasaulyje, kur dėl atskirtumo jausmo kyla įvairiausios problemos ir sutrikimai. Reiki energija neskirstoma į teigiamą ir neigiamą, tačiau gydymo seanse dalyvaujantys žmonės patys priima energiją taip, kad jos poveikis būtų teigiamas
 

Terapijos principas:


Šią metodiką gan sunku aprašyti, tačiau jos esmė – iš Reiki specialisto rankų perduodama gydančioji energija, dar vadinama ir Visatos gyvybine energija. Tai mokėjimas pajusti ir sukoncentruoti energiją rankose, leisti laisvai tekėti Visatos gyvybinei energijai.
Reiki padeda atsipalaiduoti, mažina stresą bei skatina sveikimą.
Nors Reiki prigimtis yra susijusi su dieviškąja energija, tai nėra religija. Jūs neturite būti tikintis, kad galėtumėte praktikuoti Reiki. Šį metodą gali išmokti kiekvienas, nepriklausomai nuo religinių įsitikinimų, išsilavinimo ar amžiaus. Tačiau ši praktika apima visas žmogaus gyvenimo sritis, todėl norint tobulėti, reikia ir kasdieniame gyvenime ieškoti harmonijos, taikos, gyvenimo be pykčio, su šypsena lūpose.
Šią metodiką galima išmokti kiekvienam, tačiau tokias žinias gali suteikti tik reiki meistras. Mokiniai turi išmokti ne tik rankų padėtis, kad galėtų gydyti. Yra ir tam tikri ritualai, kurių metu mokiniai yra įšventinami tam, kad juose atsivertų kanalas, kuriuo tekėtų gyvybinė energija.


Reiki terapija gali būti derinama praktiškai su visais gydymo metodais.
 

Reiki ir homeopatija.


Reiki sustiprina homeopatinio gydymo poveikį ir efektyvumą, pagerina toksinų pasišalinimą. Ši metodika gerai dera ir su kitomis netradicinės medicinos kryptimis.
 

Reiki ir tradiciniai vaistai.


Reiki sumažina šalutinį vaistų poveikį, pagreitina natūralius organizmo sveikimo procesus. Šią metodiką galima taikyti ir prieš vartojant vaistus ir jau pradėjus juos vartoti.
 

Kokias ligas gydo:


Tai tikriausiai pats universaliausias metodas, nes gali būti taikomas tiek profilaktikai, tiek gydymui, derinant šį metodą su alternatyviąja medicina ar tradicine. Šiai metodikai nėra jokių apribojimų. Suteikus kūnui papildomos gyvybinės energijos jis greičiau išgyja.
Reiki gali būti taikoma visų ligų atvejais, po operacijų, chemoterapijos.
Reiki apima ne tik fizinį kūną, bet veikia ir kasdieninį gyvenimą, padeda rasti problemų sprendimų būdus. Jūsų gyvenime nebelieka žodžio „stresas“.
Reiki yra kelias į vidinę harmoniją, nuramina emocijas, kurios kaip švytuoklė šokinėja nuo begalinės įtampos iki nepagrįsto linksmumo.
Reiki suteikia galimybę žmogui sveikti pačiam.

 

Susiję straipsniai

Video

Naujausi gydytojų atsakymai

Mūsų draugai