Kaip moterims padidinti lytinį potraukį?

Kaip teigia Registrų centro duomenys, 2016 metais Lietuvoje susituokė 22996 poros, o išsiskyrė 9206. Katastrofiški skyrybų skaičiai. Paprastai skyrybos - atitolimo vienas nuo kito rezultatas. Apie 25 procentai apklaustųjų skyrybų priežastimi įvardija skirtingą artumo poreikį, apie 21 procentą - neištikimybę, apie 19 - seksualinio gyvenimo nebuvimą, apie 15 - kito partnerio radimą. Akivaizdu, kad lytinių nesklandumų gausa - tiesioginis žingsnis į santuokos žlugimą.

Šiuolaikinis skubėjimo ir streso pilnas gyvenimas keičia porų santykius lovoje. Moterys tampa feministėmis, dažnai seksualiai šaltomis. Vyrai vis dažniau skundžiasi erekcijos disfunkcijos problemomis.

Gal vertėtų stabtelėti nuo  vakarietiško bėgimo tempo ir įsiklausyti į senovės Rytų meilės tezes ir mokymus?  Jų dvasinis požiūris į lytinį aktą, kaip tvarkos gamtoje dalį, niekada sekso nesiejo  su nuodėmėmis ir moralės pažeidimo pojūčiu. Kartu su beveik visišku bausmių nebuvimu tai atvedė prie to, kad lytinis gyvenimas senovės Kinijoje iš esmės buvo sveikas, nepaprastai laisvas nuo patologinių iškrypimų ir pažeidimų.

Moterys, stengdamos pagerinti intymius, šeimyninius santykius, padidinti savo seksualumą, o, tuo pačiu, įgyti pasitikėjimą savimi ir dvasinę pusiausvyrą, gali išbandyti rytietišką ginekologinį medituojamą automasažą.  Jis Rytų šalyse buvo taikomas mergaitėms, ruošiamoms išleisti už vyro, suaugusioms moterims. Jo tikslas - palaikyti lytinių organų, pirmiausia makšties, raumenų tonusą. Tokios treniruotės ne tik padėdavo padidinti jos seksualumą, tausoti sveikatą, bet ir buvo malonios vyrui: padidėdavo makšties raumenų tonusas, makštis truputį susiaurėdavo.

Mėnesį besitreniravusios moterys pajaučia akivaizdžius rezultatus:

-automasažo metu jaučiamas šilumos pojūtis pilvo apačioje ir juosmens srityje  maloniai veikia ir sukelia artumo troškimą,

-sunormalėja mėnesinių ciklas, beveik visiškai išnyksta mėnesinių skausmai,

-bet kokio amžiaus moterims grįžta seksualumas,

- šeimos intymus gyvenimas sušvinta naujomis spalvomis,

Ar panorote tapti viena iš laimingų moterų? Tada pirmyn.

Geriau tai daryti sėdint ar gulint lovoje per kelius šiek tiek sulenktomis kojomis. Visas pašalines mintis išmeskite, išskyrus: „ aš graži, jauna, patraukli, nepakartojama, niekur daugiau nėra tokios kaip aš... aš pasitikiu savimi bei savo moteriškais kerais, dabar man reikia atlikti malonią treniruotę, aš žinau, kad po jos dar labiau pajausiu savo patrauklumą, po juos vyrai skirs man daugiau dėmesio. Susikurkite erotinę nuotaiką ,fantazuokite.

Vertinkite gimdos masažą kaip paprastą treniruotę, nes nėra geresnių ar blogesnių, gėdingų organų. Užsimerkite. Įsivaizduokite šilumos pojūtį šlapimo pūslės srityje (gimda yra už šlapimo pūslės), taip pat juosmens srityje (ten labai daug nervinių centrų)- maždaug 30 sekundžių. Stenkitės pajusti šilumą kaip labai malonų jausmą, sustiprinkite jį, įsivaizduokite aiškiau. Įsivaizduokite, kad šildomus organus kaitinate paplūdimyje prieš saulę ar jus lepina laužo liepsna. Pridėkite badymo pojūtį. Lyg tūkstančiai skruzdėlyčių bėgiotų po jumis, ar darytumėtės erotišką tatuiruotę. Tai jauskite 60 sekundžių. Šilumą, badymą ir erotinius prisiminimus išlaikykite ir prailginkite 60 sekundžių.  Ateis momentas, kai šlapimo pūslės srityje pajusite malonų virpulį, virpėjimą ir... stingulį. Tai būtent pojūtis, kai reikia pasiruošti gimdos susitraukimams... ir jie prasidės savaime. Šiuo momentu galima sau truputį padėti: lyg „paleisti“ gimdą pilvo preso ir tarpvietės raumenų susitraukimų dėka.

Gimda lengvai savaime ima susitraukinėti.

Jei pirmą kartą gimdos nepavyksta „paleisti“, nenusiminkite, tinkamai, iki norimos kondicijos padidinkite šilumą, laisvai sutraukinėkite tarpvietės  ir pilvo raumenis, pašalinkite viską, kas gali stabdyti.

Šį pratimą atlikite ne daugiau, kaip vieną kartą per parą, ne daugiau negu 100 susitraukimų. Tai atlikinėti reikia 12- 14 dienų. Vėliau masažą galima atlikti 3- 5 kartus per savaitę, toliau- kai tai bus būtina, jūs tai pajausite.

Pabaigusios maždaug 1- 1,5 minutės įsivaizduokite vėsos pojūtį. Pučia vėjelis, o ta vieta liko nepridengta...

Jei jums nelabai pavyksta masažas, pabandykite dar 3 papildomus pratimus:

1.Kad pajustumėte tarpvietės raumenis, atsitūpusi imkite šlapintis ir valios pastangomis sustokite. Įsidėmėkite, kuris raumuo susitraukė. Išmokite 3 sekundėms sutraukti šį raumenį, 3 sekundėms atpalaiduoti. Vėliau tai darykite vis greičiau, kol pajusite virpėjimą. Sutraukite taip stipriai, lyg bandytumėt į gimdą įtraukti kokį daiktą. Tuo metu pilvo preso nejudinkite.

2.Vaikščiokite namie basa, kai jūsų niekas nemato, statydamos koją priešais koją, lyg eitumėte tiesia linija, priglausdama priekinės kojos kulną prie užpakalinės. Pasistenkite, kad kojos lyg pintųsi. Šiuo pratimu pakelsite dubens pritraukiamojo raumens tonusą.

3.Pratimas skirtas tarpvietės ir pilvo preso raumenims stiprinti. Atsigulkite ant kilimėlio, alkūnėmis įsiremkite į grindis. Lėtai kelkite kojas iki juosmens į viršų stačiu kampu. Dubenį 45 laipsniu kampu pakelkite nuo grindų.  Laikykitės šioje pozoje nuo kelių skundžių iki minutės. Kartokite 5- 8 kartų.

Jei skaitote šį straipsnį, vadinasi rūpinatės savimi. Atminkite, jūs- gera, nuostabi, nepakartojama, jums visai svetimas pavydo jausmas, todėl kad žinote: to ką turite jūs, neturi nė viena kita moteris, jūsų niekas ir niekada nesugebės pakeisti ir jums tai malonu žinoti. Gera būti mylima žmona ir puikia sekso partnere.

Parengė: L.Varanavičienė

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Naujausi gydytojų atsakymai

Mūsų draugai