jurga
Pranešimai: 99

2015-10-01 12:10

Man jau kaip keturi metai skauda nugara dabar jau pasidarė nepakeliamas skausmas skausmas eina i kairę koja o kuo toliau tai ir per visa juosmeni miegoti negaliu vaikscioti negaliu normaliai nes tiek rakina krypstu nesuprantu kas su manim darosi.Kur kreiptis , pas kokį daktarą nes nenusimanau, ar pas nervu ar pas chirurgą patarkit.

Klaustukas
Pranešimai: 15

2015-09-28 18:09

Gal kas nors gydėsi E.Lakštausko klinikoje,kokie būtų atsiliepimai?

odeciuxs
Pranešimai: 6

2015-09-26 16:09

gal žinote kaip vadinasi sporto klubas kaune pagarsėjęs stuburo tiesinimu?

Danutė
Pranešimai: 65

2015-09-26 09:09

Isbandziau ceragem lovas ir navasan lovaspatiko labiau navasan masazo lovos, todel kad masazuoja dar ir individualiai masazuoja atskirai ir koja. Sildo netik pilva bet ir kelious. Gydo netik masazas bet ir malonus bendravimas darbuotojos.

Agnė
Pranešimai: 113

2015-09-25 13:09

„Mano jauniausioji dukra Rūta pastaruosius aštuonis mėnesius nuolatos sirgo sloga. Rodos, kas čia tokio, ar ne? Daug vaikų ir suaugusių ja serga, tačiau po savaitės ar dviejų ji praeina savaime. Taip, ir aš iš pradžių per daug nesibaiminau, maniau, jog tai lemia darganoti rudens orai.
Tačiau ramybės nedavė viena: beveik trejerius metus mergaitė nė karto rimtai nesirgo. Tiesa, teko kartą kelias dienas praleisti lovoje dėl siautusios gripo epidemijos, tačiau netrukus visos bėdos baigėsi. Baisiausia tai, jog laikas bėgo, o sloga vis neišnyko. Situacija visiškai nesikeitė.
Geriausia mano draugė spėliojo, kad tikriausiai mergaitė nėra tinkamai prižiūrima vaikų darželyje. Tiesą sakant, visiškai pasitikėjau darželio kolektyvu, kuriam patikėdavau savo vaiką. Bet kaip sakoma: „Pasitikėk, bet tikrink“. Nusprendžiau pasikalbėti su vaikų darželio auklėtoja. Ji tik patraukė pečiais ir pradėjo įtikinėti, kad vaikai yra labai saugomi, mylimi, jais itin rūpinamąsi. Tačiau vis tik nusprendžiau kelias savaites pati prižiūrėti savo vaiką ir nebeleisti į darželį. Stengiausi ją kuo šilčiau rengti, saugojau nuo skersvėjų.
Laikas vis bėgo. Mano mergaitės padėtis negerėjo. Nuolatos kartu su savimi nešiodavosi krūvą nosinaičių. Aš, kaip mama, tikrai labai išgyvenau – girdžiau ją įvairiausiomis arbatomis, vadovavausi liaudies medicinos patarimais. Kreipiausi į gydytojus. Pradėjome įvairiausius tyrimus.
Medikai man patarė stebėti, ką Rūtelė valgo, ką geria, su kokiais žaislais žaidžia. Įtarinėjome, jog mergaitė gali turėti alergiją, kuri lemia nuolatinę slogą. Nė minutei nepaleidau jos iš akiračio, tačiau nepastebėjau nieko įtartino. Ji valgė beveik viską – mėsą, pieno produktus, daržoves, vaisius, gėrė sultis, tačiau nė vienas šių produktų nesukėlė alerginės reakcijos.
Kaip jau minėjau, atlikome krūvą įvairiausių tyrimų. Bijojome sužinoti, jog mūsų dukra turi adenoidus. Tačiau baisiausi įtarimai nepasitvirtino. Netgi gydytojai beveik nuleido rankas.
O ir Rūtelė diena iš dienos vis darėsi ne tokia guvi, nebe tokia linksma. Mačiau, kaip nuolatinė sloga ją tiesiog erzina. Tačiau nieko padaryti negalėjau.
Pamenu, prieš kelis mėnesius netikėtai prekybos centre susitikau savo pažįstamą Rimą, su kuria prieš šešerius metus kartu dirbau. Ji, dėl stuburo veiklos sutrikimų, buvo priversta palikti darbą ir ieškotis mažiau fizinių pastangų reikalaujančių pareigų.
Kai pamačiau Rimą, netekau žado. Pirmiausia dėl to, jog visiškai nesitikėjau ją sutikti, antra, dėl pasikeitusios jos išvaizdos. Iš pavargusios ir žilsti pradedančios moterytės ji tapo gyvybinga ir sveika moteris. Nereikėjo net kalbėtis su ja, viskas buvo parašyta Rimos veide – besijuokiančios akys, blizgantys plaukai, švari oda, grakšti eisena.
Rima man papakojo, jog visiškai išsigydė stuburo skausmus. „Žinai, kai esi visiškai sveika, tai iš karto atskleidžia tavo išvaizda, - sakė ji. – Nebesijaučiu jokio skausmo. Esu labai laiminga ir džiaugiuosi gyvenimu. Jaučiuosi lyg iš naujo gimusi“.
Mano pašnekovė tvirtino, jog stebuklą jai padovanojo kompanijos „CERAGEM“ produkcija. Vos po kelių savaičių ji pajuto ryškų pagerėjimą. Moteris tikino net nesitikėjusi tokio staigaus efekto.
„Štai, praėjo keleri metai, o aš vis jaučiuosi lyg skraidyčiau ant sparnų“, - nusijuokė ji.
Vėliau kalba pakrypo apie šeimą ir buitį. Pasiskundžiau, jog beveik pusę metų mano dukrelė neišsigydo slogos. Rima tik suplojo rankomis ir užtikrintai pareiškė, jog jau žino šios problemos sprendimo būdą.
Mano buvusi bendradarbė davė mano kompanijos „CERAGEM“ telefono numerį, pasakė adresą. Grįžusi namo interneto platybėse susiradau pakankamai informacijos apie „CERAGEM“ lovas bei kitus produktus.
Kuo ilgiau skaičiau, tuo vis labiau susidomėjau šia kompanija. Tiek daug žmonių dalijosi savo patirtimi, džiaugėsi, kaip ir Rima, atradę iš naujo gyvenimo džiaugsmą bei išsivadavę iš skausmo gniaužtų.
Pamaniau, jog toks būrys žmonių negali būti neteisus. Vadinasi, „CERAGEM“ tikrai padeda, tikrai daro stebuklus.
Jau kitos dienos popietę nusprendžiau užsukti į Arlington Heights esantį kompanijos ofisą. Nusipirkau „CERAGEM“ lovą išsimokėtinai. Buvo labai patenkinta, nes man buvo suteiktas beprocentinis finansavimas dvylikai mėnesių.
Parsivežusi namo visai savo šeimai pademonstravau savo pirkinį. Vyras bei vyresnioji dukra tik patraukė pečiais ir toliau tęsė savo užsiimtus darbus. Kitą dieną savo mažąją visaip bandžiau įkalbėti atsigulti ant „CERAGEM“ lovos, tačiau ji užsispyrė. Tuomet man šovė mintis panaudoti kartu su savo pirkiniu gautais nefritinius prožektorius. Atsargiai šildžiau jais mergaitės kaktos, nosies sritį. Tą pačią procedūrą atlikau ir ant jos nugaros. Visa procedūra man užimdavo apie dvidešimt minučių.
Pirmuosius pagerėjimo požymius pastebėjau vos po kelių dienų. Mergaitė tapo žymiai guvesnė, pagerėjo jos apetitas, ji be perstojo čiauškėjo ir juokėsi. Mačiau, jog mano vaikas tikrai jaučiasi geriau.
Dar po kelių procedūrų sloga visiškai išnyko. Sakau jums visiškai atvirai, negalėjau patikėti savo akimis. Daugiau negu septynis mėnesius Rūtelė nei minutei nesiskyrė su krūva nosinaičių. Vos po kelių „CERAGEM“ procedūrų, ji visiškai pasveiko. Paskambinau ofiso darbuotojai ir nuoširdžiai padėkojau už stebuklus darančią produkciją.
Mano sutuoktinis, iš pradžių nelabai domėjęsis mano pirkiniu, po dukros pasveikimo ėmė vis daugiau klausinėti apie termomasažinę lovą „CERAGEM“. Nuoširdžiai jam papasakojau viską, ką buvau skaičiusi internete ir spaudoje. Žinoma, jo įtikinėti nebereikėjo, nes pats savo akimis matė, kaip greitai pasveiko Rūtelė.
Po kelių dienų jis nusprendė išbandyti „CERAGEM“ lovą, mat, pastaruosius dvejus metus vis dažniau pajusdavo diegiantį skausmą nugaros srityje. Tačiau, kaip daugelis mūsų, ne itin kreipė dėmesį į prasidėjusius sveikatos sutrikimus.
Dešimt dienų jis kiekvieną vakarą kruopščiai atlikdavo ritualą – bent keturiasdešimt minučių pagulėdavo ant „CERAGEM“ lovos. Ir ką? Žinoma, jis pasveiko. Niekada tuo neabejojau, nes nuo šiol sąlygiškai pasitikiu termomasažinėmis lovomis „CERAGEM“.
Didžioji dalis lietuvių jau ne kartą girdėjo apie šią kompaniją. Kai kurie jų jau spėjo išbandyti stebulingąsias lovas. Negirdėjau, jog kuris būtų nusivylęs. Aplinkui girdžiu tik teigiamus atsiliepimus.
O ir aš esu padėjusi ne vienai savo draugei. Viena, gulėdama ant „CERAGEM“ lovos, atsikratė kraujotakos sistemos sutrikimų. Kita mano draugė nuolatos jausdavo įtampą, padidėjusį nervingumą. Ir jai pasisekė. Pakartosiu dar kartą – „CERAGEM“ daro stebuklus. O ir tie stebuklai tikrai nėra laikini. Mano draugė Rima jau tris metus išgyvena antrąją jaunystę, mano sutuoktinis tapo žymiai darbingesnis, o mažoji Rūtelė taip niekada daugiau ir „nebeatgavo“ slogos.
Kuo nuoširdžiausiai dar kartą norėčiau padėkoti kompanijai „CERAGEM“. Pabandykite ir Jūs –nenusivilsite!
Nuoširdžiai,
Agnė“

Klaustukas
Pranešimai: 15

2015-09-24 20:09

Gal kas nors gydėsi E.Lakštausko klinikoje,kokie būrų atsiliepimai?

liuda
Pranešimai: 105

2015-09-24 12:09

CERAGEM isvis nera koju masazo, nereikia klaidinti zmoniu. Kad pasimasazuociau ant Ceragem lovos kojas reikejo apsiversti ir aplink lova apeiti, tik tada masazavo kojas, o Navasan gulint ant lovos katu masazuoja ir stubura ir kojas. Manau todel Ceragem lova nemesazuoja koju is karo, kad pasenes modelis. Ceragem salone sake , kad 10 metu senumo modelis . Ji pagaminta ceragem konsultante sake 1998 metais.

olga
Pranešimai: 20

2015-09-24 11:09

Iki šiol atlikau 14 termomasažų Ceragem ir dabar 12 – Navasan įrangoje. Navasan man pasirodė efektyvesnis masažas, įpatingai kojoms ir kaklui. Turiu kairės kojos susiaurėjimą, po atliktų masažų, vaikščiojant, koja jau nebeskauda ir nešala. Taip pat turiu aterosklerozę, hipertoniją, osteochondrozę. Po 26 procedūrų neskauda kryžkaulis, išsitiesino nugara, ligtai paaugau, geresnis miegas, sumažėjo iki normos “apatinis” spaudimas, viršutinis dar šokinėja. Aplamai Navasan procedūros yra labai malonios, veikia atsipalaiduojančiai, kabinete konsultuoja Vladimiras, labai kantrus ir dėmesingas vyras. Jis puikiai išaiškina iš kur atsiranda mūsų problemos ir kaip NAVASAN įranga padeda nuo jų atsikratyti.

olga
Pranešimai: 20

2015-09-24 11:09

Iki šiol atlikau 14 termomasažų Ceragem ir dabar 12 – Navasan įrangoje. Navasan man pasirodė efektyvesnis masažas, įpatingai kojoms ir kaklui. Turiu kairės kojos susiaurėjimą, po atliktų masažų, vaikščiojant, koja jau nebeskauda ir nešala. Taip pat turiu aterosklerozę, hipertoniją, osteochondrozę. Po 26 procedūrų neskauda kryžkaulis, išsitiesino nugara, ligtai paaugau, geresnis miegas, sumažėjo iki normos “apatinis” spaudimas, viršutinis dar šokinėja. Aplamai Navasan procedūros yra labai malonios, veikia atsipalaiduojančiai, kabinete konsultuoja Vladimiras, labai kantrus ir dėmesingas vyras. Jis puikiai išaiškina iš kur atsiranda mūsų problemos ir kaip NAVASAN įranga padeda nuo jų atsikratyti.

augis
Pranešimai: 8

2015-09-23 09:09

Nu Jus cia ir pareklamavote :)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių