vi
Pranešimai: 188

2015-01-11 09:01

Ar galima pasitikėti vaistais, jei jie gaminami šalyje, kurioje nuo nekokybiškų vaistų kasmet miršta virš 200 tūkst. žmonių? Turiu galvoje Kiniją. Japonai ar amerikiečiai šiuo atveju man kelia žymiai daugiau pasitikėjimo.
Ir dar – jei kam teko pasiskaitinėti forumus, kuriuose bendrauja žmonės realiai sergantys šia baisia liga, tai turbūt pastebėjote, jog apie kordicepso „nepaprastą veiksmingumą“ ten niekas nešneka, nors daugelis jį bandė. Kodėl?

Fohowtemosautorius
Pranešimai: 150

2015-01-10 10:01

Sveiki. Pasidomėkite rimtais tyrimais ir kombinuota onkologijos ligų gydymo metodika Fohow preparatais.

www.fohow.info/straipsniai/rytu-medicina/onkologija-rytu-medicinos-poziuriu-ir-kordicepsas-skystame-pavidale

Jau 9 metus dirbame su šiais preparatais, yra šimtai puikių rezultatų gydant įvairias, net ir labai sudėtingus onkologijos atvejus. Konsultuoja įvairus specialistai.

Pagarbiai Andrejus www.fohow.info Tel.867787777

daiva
Pranešimai: 281

2015-01-09 09:01

Sveiki, paskaitinejus puslapį išdrįsau klausti patarimo.Artimas man žmogutis serga IV stadijos kiaušidžių vėžiu.Jai buvo suleisti 3 hemoterapijos kursai.Likusių 3 ji nusprende nesidaryti ir pradėjo gerti Vilcacor.Mano įkalbinėjimams,kad baigtų gydymo kursą,o tik po to gertų ką nori,ji nepasiduoda.Gal ji teisi?

violla
Pranešimai: 980

2015-01-07 22:01

Čia buvo kalbama apie akmenų valymą netradiciniu būdu, t.y.aliejus, citrinos sultys it t.t. Patariu, nedarykit tai, nes yra rizikos, kad užsikimš kanalai besivalant-tada didžiulė ir pavojinga komplikacija. Be to, tai ir didelė kančia, kaip ir kepenų valymas.Yra kitokių būdų. Vertinu labai netr. mediciną, bet čia-rizikos per daug, turiu tam patyrimą.

ANDREJUS
Pranešimai: 178

2015-01-07 22:01

Sveiki. Norėčiau pasakyti, kad į kompanijos Sigcess skystųjų ekstraktų sudėtį įeina ne tik Kordicepsas(Cordyceps Sinensis), bet ir Reishi(Ganoderma Licidium),(kiti tarimai, lindži arba linčži) ir Shiitake(Lentinus edodes),(kitas pavadinimas, aromatinis grybas).
Japonų mokslininkai dar 1998 ir 1999m. rašė savo darbuose, kad kordicepsas yra vienintelis pasaulyje augalas, tuo pačiu metu turintis specifinį poveikį prieš auglius ir antimetastatinį poveikį.

Moksliniai darbai:

Nakamura K., Yamaguchi., Kagota S., Kwon Y., Shinozuka K., Kunitomo M. Inhibitory effect of Cordyceps sinensis on spontaneos liver metastasis of Lewis lung carcinoma and B16 melanoma cells in synergeneic mice//Jpn J Pharmacol.1999Mar;79(3):335-41

Yoshida J., Takamura S., Yamagushi N., Ren L., Chen H., Koshimura S., Suzuki S. Antitumor activity of an extract of Cordyceps sinensis (Berk.) Sacc. against murine tumor cell lines.//Jpn J Exp Med.1998 Aug;59(4):157-61.

Andrejus sigcess@gmail.com +37067787777

vi
Pranešimai: 188

2015-01-06 15:01

Kol sulauksime info apie beržo kempinę, – Dijaros, tikiuosi, kad sulauksim? – parašysiu apie dar vieną tautinį, t.y. aptinkamą pas mus augalą, kuris naudojamas vėžiui gydyti. Tai amalas - Viscum album. Apie beržo kempinės antikacerogeninį poveikį pavyko rasti tik 2 studijas (abi lenkų), ir tos, berods, tik in vitro (mėgintuvėlyje) atliktos, tuo tarpu amalas yra išbandytas klinikiniuose tyrimuose (su žmonėmis):

www.cancer.gov/cancertopics/pdq/cam/mistletoe/HealthProfessional/page5

Be to amalą „į apyvartą“ jau yra įtraukę farmacininkai, t.y. pagamino vaistus. Čia apie vieną iš jų Helixor:

kmc.on.lt/helixor.htm

Tiesa, kaip priešvėžinis vaistas jis taikomas tik Europoje, o amerikonai į jį žiūri gan kreivai (žr. pirmą linką).

Beskaitinėdama info apie liaudies medicinos pasirinktas priemones vėžiui gydyti, padariau vieną „atradimą“: žmonių gumbams gydyti dažnai pasitelkiami augalų, kartais gyvūnų, gumbai: beržo gumbas – kempinės, medžių „gumbiukai“ – amalai, vabzdžių lervų „gumbas“ – grybai (Kordicepsas). Kodėl? Mistinis įsitikinimas, jog gumbą gali nugalėti tik kitas gumbas? Kaip ten bebūtų, bet buvo pataikyta it pirštu į dangų. :-) Visų šių „gumbų“ priešgumbinis poveikis yra paremtas imuninės sistemos lopymu.
Aš bent asmeniškai neabejoju, jog vėžys kada nors bus galutinai pagydytas būtent per mūsų imuninę sistemą. Mano įsitikinimas yra paremtas kitu, vėl gi mano, įsitikinimu – vėžio priežastis yra virusas, kuris praardo mūsų imuninę sistemą, o ši mums ta proga padaro tokį vat „šposą“. Taigi reikia imunitetą palopyti. Deja, su tuo imunitetu viskas yra ne taip paprasta, kaip norėtųsi, todėl lopymas kartais padeda, kartais ne. Bet bandyti reikia...

Jei įkertat angliškai ir turite noro, pasiskaitykite gryn poetišką straipsnį apie virusų teoriją:

www.cdc.gov/ncidod/EID/vol8no9/02-0204.htm


P.S. Tik nebandykite iš amalo vaistų gamintis patys – nuodingas!

DIANA
Pranešimai: 49

2015-01-05 13:01

Taip jau atsitiko, kad mano teta neseniai sužinojo, kad serga kasos vėžiu IV stadija.Vėžys pažeidė jau kepenis ir metasi i plaučius.Kasoj auglys 8 cm. Santariškėse gydytojai siūlėm pinigus, kad tik ką nors darytų, o ji tepasakė, kad jau beviltiška ją pagydyt ir pasaulyje dar nėra išrasta vaistų šiam vėžiui sustabdyt plėtimąsi. Gydytojos žodžiais gydyt ją apsiimtų tik šarlatanai, kurie pinigus paimtų.Čia ji apie savo profesijos atstovus taip. Taiko chemoterapija.Sako, kad gyvens tik ne daugiau nei metus.
Tai ir norėčiau sužinot kuom ar kaip įmanoma dar pailgint gyvenima? Kokia maždaug mityba? Nes gydytoja maždaug sakė ledus valgyt,kadangi sunkiai nuryja maistą.Parašykit tos , kurios susidūrusios pačios (būtent IV stadija), o gal buvo jūsų artimiesiems. Nes kiek šiam forume skaičiau, tai akis kažkaip neužkliuvo būtent dėl šio vėžio. O ir kitur tos info nepyragai, būtent iš sergančių. Iš anksto dėkui.

vi
Pranešimai: 188

2015-01-03 13:01

Toliau apie grybukus. Tame, kad jie neigiamai veikia vėžines ląsteles, logikos yra: stimuliuodami imunitetą, šiuo atveju skatindami T-limfocitų ir natūralių killer‘ių atsiradimą, jie pagausina mūsų vidinių kovotojų prieš vėžį gretas. O Agaricus, dar daugiau, - valioja (teigiama, kad valioja...) įtakoti angiogenezę, t.y. stabdo smulkiųjų kraujagyslių generavimą, tokiu būdu neleisdamas vėžinėms ląstelėms per naujus kraujagyslių kapiliarus prisijungti prie „degalinės“ – pagrindinės kraujotakos sistemos. Vaistų pasaulyje angiogenezę įtakoja tik super-puper Avastin‘as, paleistas į rinką tik 2004 m. Beje, jo bandymams buvo sueikvota 15 metų! Tai iš tiesų naujos kartos vaistas, veikiantis visai kita kryptimi, nei tradicinė chemoterapija (užmušanti greitai besidalijančias ląsteles, pvz., vėžio ar plaukų maišelių ir pan.). Tačiau grįžkime prie grybukų. Taigi medžiagų, veikiančių antikancerogeniškai, juose yra. Jų, beje, yra ir mūsų beržo kempinėje. Tik ar jų pakanka ilgesniam laikui sustabdyti auglio atsiradimą ir vystimąsi? Bijau, kad tokių tyrimų niekas nedarė, nes tiek tradicinės, tiek alternatyviosios medicinos tyrimai yra orientuoti į jau esamo ir gerai matomo auglio naikinimą – pamažino ar kiek pristabdė auglį – OK, reiškia veikia. O kaip su tais, kuriems pašalintas I-II stadijos auglys, ir jokios šiuolaikinių tyrimų priemonės negali nustatyti, ar neliko mažųjų (nematomų) metastazių į gretutinius ar toliau esančius organus? Logiškai mąstant, auglį, kuris yra dar neįžiūrimo dydžio, užmušti yra lengviau nei matomą „plika akimi“. Gal šiuo atveju pakaktų ir grybukų?
Kol kas tiek. Kitą kartą parašysiu apie konkrečius preparatus, pagamintus iš grybukų ekstrakto.

i
Pranešimai: 18

2015-01-02 21:01

Kas liečia tą patį kordicepsą,tai bent jau energijos pasikroviau dvigubai!Ir nuotaika labai gera,pačiai net keista kaip dėl kokios smulkmenos jaučiuosi pakylėta,nors diagnozė išsėtinė sklerozė gali būti baisesnė už vėžį.Iki

vi
Pranešimai: 188

2015-01-02 20:01

Skaičiau, skaičiau, ir išsirinkau japoniškus grybukus – shiitake, reishi ir maitake plius pusiau-japonišką – agaricus. Kodėl? Net ir amerikonų oficiozas vaistų bei vėžio gydymo srityse pripažįsta, jog šiuose grybukuose yra kažkas „antivėžiško“, tik, vėl gi jų nuomone, reikia papildomų tyrimų, kad nustatyti, kuri jų sudedamoji dalis yra veiksminga, kokia koncentracija yra optimali, kaip ir kada juos naudoti, kokios konkrečios rūšies navikus jie veikia ir t.t., ir pan. Amerikonai šiuos tyrimus jau daro. Yra nemažai klinikinių tyrimų atliktų Japonijoje. Tiesa, japonai eksperimentavo su IV stadijos nelaimėliais, kurių problemos yra kiek kitokios nei, sakykim, II stadijos atveju, kai dar turi aibę (bent 50-60%) galimybių išsikapstyti iš šios bėdos ilgesniam laikui. Apie grybukus patariu pasiskaityti čia:

www.mskcc.org/mskcc/html/11571.cfm?tab=HC#S

Tai tinklalapis vienos geriausių JAV onkologinių ligoninių, kurioje nuolatos atliekami klinikiniai tyrimai bandant naujausius gydymo metodus. Manau, jog pasakėlių jie neseka. Visuose grybukuose yra ?-gliukano, kuris, manoma, palaikydamas imuninę sistemą, dusina navikus. Apie ?-gliukano poveikį labai aiškiai, įtikinamai ir be galo smagia angliška kalba parašyta čia:

www.clltopics.org/Phyto/Beta%20Glucan.htm

Vien dėl anglų kalbos verta paskaityti. :-)
Amerikonų oficiozas į ?-gliukaną žiūri gan dozuotai. Užtat jie labai džiaugiasi sukūrę naujos kartos ir laaabai veiksmingą vaistą, skirtą gydyti žarnyno vėžį, – apie kainą tyliu... jis ne mums... – vardu Avastin. Taigi šis super-puper vaistas prailgina nelaimėlių kelionę šioje žemėje net... 5 mėnesiais! Vien žinant, kad gali „nusigyvent“ iki tokio vaisto, norisi vaduotis grybukais, ar bent jau iš jų išspaustu ?-gliukanu. Kol kas tiek. Susinervyjau...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių