Stase11
Pranešimai: 2

2016-03-26 06:03

sveiki,
pries keturis menesius man atlikta stuburo stenozes ir fiksacijos operacija...buvo uzspaustas stuburo kanalas, kamavo baisus meslungiai, tris metus atideliojau, bet kai neurochirurgai pagrasino invalido vezimeliu, pasiryzau.Jauciuosi neblogai, tik juosmuo kolkas sunkokas, bet cia reikalinga pastovi manksta, tikiuos viskas bus gerai...juk sudeti varztai ir titano inplantai prigyja ir apkauleja per pusmeti , o kartais ir per metus...taip sako mano daktaras.
siame forume mazai kas lankosi, siulau daugiau padiskutuoti feisbuke, kur sukuriau grupe apie gyvenima po stuburo operacijos. Kam aktualu, prisijunkite.
https://www.facebook.com/groups/482165631991959/requests/

liaima
Pranešimai: 1

2015-12-28 12:12

pries pusantro men man padare stuburo operacija bet po operacijos praejus 2sav skausmas vel pasirode vel pradejo skaudeti kairiaja koja deginti kluba beveik taip pat kaip ir prues operacija.tai nzn nejaugi vel atsinaujino ta isvarza ar imanomas toks dalykas?gal kam taip yra buve?

ONUTE
Pranešimai: 80

2015-12-04 21:12

pries 1.5 men man padare stuburo dvieju isvarzu operacija ir idejo implanta. Esu pasimetusi, nezinau kaip gyventi toliau, kada galesiu sedeti, nes namu salygomis sedeti dar negaliu, nezinau kada galesiu eiti i darba, gal kas galetu patarti , arba tiesiog pasakyti kur aoie tai galima pasiskaityti

Marija
Pranešimai: 149

2015-11-10 17:11

bet as net iki WC normaliai negaliu nueiti. O sanatorija ar pades?

Marija
Pranešimai: 149

2015-11-10 13:11

man po operacijos 10 dienu, labai skauda koja. Ar taip turetu buti?

vidas
Pranešimai: 26

2015-11-07 15:11

ale tai mirusi forumo tema,ka visi dejo i krumus po operaciju,ar jau net pirstai klaviaturos nevaldo:)

stuburas
Pranešimai: 2

2015-10-21 17:10

Sveiki visi skaitovai. Operacijomis stuburas tik sugadinamas, bet neišgydomas. Ir anksti džiaugiasi tie, kurie po operacijos jau paeina ar net bėgioja. Liga vėl pasirodys kitoje stuburo vietoje, išvaržos taip pat. O taip yra todėl, jog nepanaikinama pati priežastis. Iki šiol tai buvo labiausiai paplitusi pasaulyje neišgydoma liga. Dabar gi yra galimybė ją visiškai išgydyti nenaudojant jokios aparatūros, operacijų, tempimų, švitinimų bei vaistų, Plačiau skaitykite svetainėje www.sogun.lt. Sėkmės

vilmike
Pranešimai: 2

2015-10-13 10:10

mane operavo rugpjucio17d.praejo beveik 2 men,jauciuosi gerai,skausmo kaip ir neber.gydytojai patare kad nors po kelias minutes pasedet.istisas valandas nesedziu,bet pratinu nugaryte,jau ir sedau uz vairo.viska darau ta ka ir pries operacija dariau,yik atsargiau.as galvoju kad su bet kokia liga galima susidraugauti,tik reikia ivertint savo galimybes.o kas bus toliau tik pats dievas tezino.

Klaustukas
Pranešimai: 15

2015-09-28 18:09

Sveiki,gal kas gydėtės E.Lakštausko klinikoje,kokie būtų atsiliepimai?

sonikse
Pranešimai: 2

2015-09-16 11:09

Nereikia pulti is karto daryti operacijos... reikia isbandyti daryti viska, kad tik to nereiketu... As esu pati buvusi sanatorijoje. Pas mane aisku susirgimas visai kitas, bet as labai tikiu sanatorinio kurortinio gydymo galia. Juk tiek yra kurortu: Naftalanas, Teplica (Cekijoje), Saki (Kryme). As manau tikrai galima rasti kurorta ir sanatorija kur butu galima visa tai isgydyti

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių