Lijana
Pranešimai: 18

2015-04-22 17:04

eiliu nebuna popiet. ejau 13val., tai eiliu nebuvo, reikejo tik jau vietoj palaukt, kol pabaigs gulet pries tai ateje :) pusvalanduka palaukem, bet laikas nepastebimai prabejo, nes manksteles visokias darem, sokom kitaip sakant pagal linksma muzika. rekomenduoju visiems!

rimas
Pranešimai: 75

2015-04-22 15:04

Man patinka komfortas. Cerageme dideles eiles. Radau kur kitur irgi nemokamai galima pasimasazuoti be eiliu. Baldu parduotuvej, Kalvariju gatvej. Ten lovos geresnes, kaina gera. Tai ir nusipirkau navasano lova, nes nieks ten proto nesuka kvailom nesamonemis, kad ceragem lovos vos neamzinos, kad tik pirktum.

Lijana
Pranešimai: 18

2015-04-22 14:04

siandien buvau proceduroj :) pabandymui. nors sveikataa dar nesiskundziu (tfu tfu tfu), patiko labai! ir eisiu dar ir dar! del organizmo stiprinimo, del profilaktikos.. galu gale del geros nuotaikos! ten taip smagu :)

Gertrūda
Pranešimai: 3

2015-04-21 07:04

Pabandyk Ceragem. Masazai nemokami,gal yra galimybe pas ka apsistoti Vilniuje. Masazuojies kiek nori kartu, ir zmoniu dabar ne tiek jau daug kaip ziema. Padeda. Galbut tai bus tavo vargu pabaiga. Ne vienas, girdejau, pasveiko.

dalia
Pranešimai: 175

2015-04-03 15:04

Pratimu butu labai daug ir jogoje, ir pilatese, ir baseine, ir dar tempimo.... Geriausia, kad reabilotologas paskirtu mankstele, ten kinezeterapiautu ismokitu, ka ir kaip reiketu daryti

sniega
Pranešimai: 3

2015-04-03 13:04

Patarkite,kaip išsigydyti lėtinį radikulitą. Nuo mažiausio fizinio darbo,pvz,grindų išplovimų sukausto skausmas.Leidžiuosi olfen-praeina arba palengvėja.Bet kasdieną aš to daryti tai negaliu.
Gal yra kokie pratimai jogoje? Gal dar ką nors žinote? Labai dėkoju,iš anksto,už visų patarimus.
Laukiu. Pasidariau kaip medinė lėlė.

dalia
Pranešimai: 175

2015-04-03 09:04

Liuda, o kas cia per telelfonas? Gal galima placiau, kas tai yra?

algis
Pranešimai: 44

2015-03-30 08:03

Sestadieni litexpo parodoje uzsisakiau Navasan- iki tol esu bandes 6 kartus Ceragema.Navasanas zymai labiau patiko, turi daugiau funkciju, garantija tokia pat o ir kaina geresne.Isbandykite patys ir suprasite.

egle
Pranešimai: 191

2015-03-28 17:03

Buvau karta ceragem salone... SIAUBAS- buvau apstumdyta bobuliu, po lovom dulkiu sluksnis, zmoniu masazuojasi apie 40, smarve neispasakyta, visi ciaudeja ir kosti, nugara masazais gal ir pagydysi, bet tokiom salygom gali ir dziova gauti...

Veronika
Pranešimai: 8

2015-03-28 16:03

Sveiki visi! galiu patart kenciantiems nugaros skausus.isbandziau ceragema. padejo .neturiu isvarzos.tai samsungo medicinos gaminys, ne kinijos.darykit isvadas

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių