Leta
Pranešimai: 705

2015-04-19 19:04

As irgi atejau į firmą, kai ji tik buvo įkurta. Pradžioj mes nepasitikėjom savininku. Tai buvo prieš penkiolika metų. Gal ir jis nepasitikėjo, bet būtume pajutę. O buvo labai sunkių dienų

sveikas
Pranešimai: 323

2015-04-19 17:04

Hm, kaip tik užvakar meine parteigenossen jau kažkelintą kartą primygtinai siūlė užsėsti valstybinės tarnybos kėdę. Motyvavo primityviai-ūkiškai: puikus atlyginimas, nauja mašina, darbas nedulkinas. Atsisakiau, nes turiu ką veikti ir matau kitus tikslus.

Bet kuriame darbe, nesvarbu, rdquo;valdiškasrdquo; jis, kūrybinis ar rdquo;biznisrdquo;, galima dirbti labai įvairiai. Va tik valdiška kontora bankrutuoti negali, kaip ji besidarkytų. Versle, praleidus tinkamą momentą ar priėmus klaidingą sprendimą, žagsėti tenka keletą metų. Todėl ir tenka sapnuoti atostogas.

Beje, šiandien buvau susitikime su Doloresa Kazragyte. Ji skaitė Ričardo Bacho rdquo;Žuvėdrą...rdquo; ir pristatė naują savo knygą. Pasigailėjau, kad į susitikimą nenusivedžiau vyresniojo sūnaus.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-04-19 10:04

O, kaip jūs teisūs! Man pasinaudoti jūsų patirtimi sunku, nes aš dirbu sau, todėl ir nėra prasmės gudrauti su nedarbingumo lapeliais, maustyti šestiorkes ir pan.

Beje, ir mažą atlyginimą reikia užsidirbti. Na, o jei kas jaučiasi vertas daugiau, aplink daugybė progų save realizuoti. Pakanka išnaudoti bent dešimtadalį progų, kurias suteikia gyvenimas, - ir gyvensite karališkai.

ji
Pranešimai: 176

2015-04-19 09:04

Darbuotoją vertinu ne pagal tai, kad jis rdquo;aukojasirdquo;, o paskui reikalauja išskirtinio dėmesio. Mano darbe yra keletas žmonių, kurie visą laiką rdquo;budinti vaistinėrdquo;. Kai kas juos vadina rdquo;durneliaisrdquo; , rdquo;šestiorkėmisrdquo;, ir aš jais naudojuosi, nes žinau, kad nereikės vargti dėl neigiamo atsakymo . Gal tikrai tokių nereikia. Darbe mus sieja darbo santykiai. Visi turime savo teises ir pareigas. Man labai nepatinka tokia žmogaus nuostata, kad tiek stengiausi, nors niekas neprašė (lindau į šikną), o mane atleidžia? Žiauru?!

Roberta
Pranešimai: 723

2015-04-19 06:04

Anksčiau aš net vaikams susirgus neimdavau biuletenio, stengiausi būti gera darbuotoja labai jau. Dabar pasiimu, kai man reikia, nesiardau per prievartą. Gyvenimas negali būti tik Pareiga, tik Darbas. Pareiga yra ir mano sveikata.Kai susigadinsiu, deja, kapanosiuos tik aš pati.

Leta
Pranešimai: 705

2015-04-19 06:04

Kiekvienas elgiasi taip kaip jam geriau. Jei žmogui moka kapeikas ar kitaip nuvertina, visai suprantamas man jų nedarbingumo lapelis. Kaip tu man, taip aš tau.

N
Pranešimai: 19

2015-04-15 06:04

Galima nekreipti dėmesio, galima ir pabandyti suprasti. Supratimas dar niekam nepakenkė

Ana
Pranešimai: 35

2015-04-13 20:04

ar tikrai tos pareigos garbingos buvo?..Vaje,kaip gaila...sakai, tuščiai nesielgi? Vaje,koks didis tautos sūnus...ir dar teisingas,vajė vajė,kad ir Lietuva bagota didžiavyriais...............
Aš turbūt, jau tave myliu? Meilė be atsako,sakai?..o viltis numiršta paskutinė,vo.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-04-11 18:04

Šiandien nusprendžiau atsisakyti garbingų pareigų visuomeninėje organizacijoje, kurią pats ir įkūriau. Ji sėkmingai tebeveikia, bet dėl laiko stokos ir nesugebėjimo rasti pakankamai entuziastų man kartais nepavykdavo pasiekti norimų rezultatų. Didinau tempą, dažnai tam skyriau visą laisvalaikį, bet jaučiau kažkokį nepasitenkinimą.

Šiandien pamąsčiau racionaliai ir nutariau - gana. Iškart palengvėjo.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-04-11 16:04

Labas, dr:), sveika, filologe. O kaip jums sekasi kovoti už sveiką požiūrį į gyvenimą?

Beje, aš šįryt mankštą gėdingai pramigau...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 11 ir 0 svečių