Jaunuolis
Pranešimai: 15

2015-04-28 12:04

gurmane galiu suzinot tavaji amziu? studijuoji medicina? ziuriu cia dazna lankytoja ir patareja- ivairiose temose... bet ar kvalifikuota...? ;)

Jaunuolis
Pranešimai: 15

2015-04-28 12:04

idomu tik ar is tikruju kenksmingi minetieji baltymai- jei tiesiog su pienu maisomi... pries vasara zutbut reikia papilnet, tai faktas, dabar tiesiog bandau issiaiskint, koki buda rinktis- nes sportuoju nuolat, o galbut del greitos m-gu apykaitos, rezultati neskuba...

Deivis
Pranešimai: 9

2015-04-28 09:04

Norint priaugti svorio reikia usipirkti kiausiniu ir kasdiena po 1 kiausinio baltyma suplakti ir truputi cukraus ideti, suplakus isgerti.... PADEDA

Erika
Pranešimai: 40

2015-04-22 18:04

kaip priaugti 5kg?

Gitana
Pranešimai: 15

2015-04-22 18:04

gal tiesiog toks tavo sudejimas,dziaukis,gera medziagu apykaita yra puiku,gali but su amzium papailnesi

Jaunuolis
Pranešimai: 15

2015-04-22 09:04

protelio turiu, dekui uz ispejima ;] ta prasme sudejima turiu- placius pecius taip pat, bet mano kuno mase kokiu 10-15 kg skiriasi nuo tokios, kokia turetu but. (1.89 ugis, 75 svoris)- ir noretusi NATURALIAIS BUDAIS paspartint priaugima- tai ir klausiu, bet cia matau daktaru nesulaukiu... apie profesionalius trenerius patylesiu- ju patarimas- kacialka ir baltymu skardine. Nors ka cia netu issiaiskinsiu- tik tiek kad po klinikas lakstyt laiko ner...

Jaunuolis
Pranešimai: 15

2015-04-21 07:04

Gera tema- man irgi 20 metu, valgau giminej daugiausiai uz visus oilvocius- ir nepriaugu! Tiesa, sportuoju nemazai- bet ar yra budas priaugt kokiu 10-15 kg yra tikrai aktualu... Merginos, suprantu- jums tai tiesiog nepadoriai skamba- bet vaikinams tas yra reikalinga, juk liekna mergina grazu, o vat labai lieknas vaikinas- na grazu gali but is veido ir placiu peciu, bet ir mases turejimas sukuria dar geresni ispudi. Dekui. P.s. Ar cia daktarai, zinovai atsako, ar mes cia tarpusavyje chatinam??

smilga
Pranešimai: 92

2015-04-20 17:04

na ka man ir ta pati problemele ugis 172 o svoris 50kg ,blm dziaugsmas priaugus nors viena kg :D valgau daug ,didelem porcijom tai tik pilvas atsirado o pati visa plona esu :D na kadangi smulkus kauliukai tai kaip minimum reiktu dar bent 5 kg kad kas matytusi.drauges pastoviai aiskina kad reikia lasiako :D

Deivis
Pranešimai: 9

2015-04-20 10:04

Sweiki. Kaip priaugti svorio? Esu 16 metu Sveriu 54kg. SPORTUOJU Istumiu 60kg. bet man reikia svorio. Raumenys labai ryskus, o kai sportuoju tj kaulai pasitengia raumeniu tjgi nematyt bet vistiok kudokas atrodau :) Prasau atrasykit i emeila kas zinot kokiu priemoniu imtis :P Deivuliuxx@one.lt

Deivis
Pranešimai: 9

2015-04-20 10:04

Sweiki. Kaip priaugti svorio? Esu 16 metu Sveriu 54kg. SPORTUOJU Istumiu 60kg. bet man reikia svorio. Raumenys labai ryskus, o kai sportuoju tj kaulai pasitengia raumeniu tjgi nematyt bet vistiok kudokas atrodau :) Prasau atrasykit i emeila kas zinot kokiu priemoniu imtis :P

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių