Roze
Pranešimai: 9

2015-12-09 23:12

as geriau bio firm,cia tas pats tik kad londone pirkau(nes cia gyvenu)man pradejo labai pusti pilva ir labai spazmuoja,uzkietejo viduriai.nezinau ka daryti gert toliau ar nustoti.ar kam tai yra buve,gal cia taip turi buti?

Renata
Pranešimai: 102

2015-09-30 08:09

man taip pat sukele rugstinguma nezinau kur detis,burna kaip isdegus....

MEDIKĖ
Pranešimai: 11

2015-09-12 18:09

geriau pasakykit ar kas bandete preparata GUVITAL?
Vartoju gal menesi, nepastebejau, kad pageretu medziagu apykaita del to. Ir dar atsirado lyg remuo kazkoks. Nzn ar tai susije. Man pagrindine problema viduriu uzkietejimas ir putimas.Maniau pades.

Audrone
Pranešimai: 33

BioDrain ir remens skausmas

2015-09-03 17:09

BioDrain ir remens skausmas

rasa
Pranešimai: 295

2015-08-29 20:08

Bio-drain labai gerai išvalo iš organizmo toksinus ir kitas nuodingas medžiagas.Naudojau 2 mėnesius pavasarį ir esu labai patenkinta.Po 2 tblx3k/d.Per pirmą mėnesį ,nekeičiant mitybos įpročių,nukrito 6 kg svorio.Turiu sulėtėjusią skydliaukės f-ją,o tokios moterys yra pasmerktos turėti antsvorį,deja,galiu paprieštarauti,nes ant savęs išbandžiau.Antrą mėnesį toliau gėriau bio-drain ir kiniečių raudonają arbatą pu-erh po 1,5 ltr per dieną,atsisakiau bulvių,padažų,miltų,saldumynų ,pakeičiau mitybos įpročius,valgiau tik gryną maistą,t.y. ne kotletą,bet gryną kepsnį,ne liesą varškę,bet pačią riebiausią,žodžiu kuo kokybiškesnius produktus rinkausi ir pradėjau lankyti treniruoklių salę.Be treniruočių nepuoselėkit minties numesti svorį ,neapgaudinėkit savęs,nepadės jokie papildai.Turi būti visas kompleksas.Rezultate,po 6 mėn numečiau 34 kg ir įrodžiau pati sau,kad ir sergant skydliauke galima sureguliuoti svorį,o šito ieškojau 12 metų.

as
Pranešimai: 571

2015-06-21 15:06

geriu bio drain 2 savaites ir man nuo jo uzkietejo viduriai ar dar tai buvo kam nors atsitike???ar tai normalu?

Oksana
Pranešimai: 36

2015-05-22 21:05

Bijau nusišnekėti, bet kiek žinau ne juoda duona, o batonas ar balta duona rūgštingumą numuša. Juk duona pati rūgšti yra...

O dėl preparato niekuo negaliu patarti :)

Ela
Pranešimai: 10

2015-05-02 10:05

idomu,ar kam dar pradejo skaudeti galva,kai pradejot vartoti biodrain.man skauda juodai.gal cia sutapimas?

Vita
Pranešimai: 413

2015-04-02 10:04

valo organizmą, reikia gerti 3 kart į diena užsigeriant stikline vandens, valgio metu. nepaleidžia jokių vidurių. o rezultato greit nereikia laukt, bent jau taip rašo. o valgyti tikrai mažiau norisi, nežinau gal taip tik man.

audronasa
Pranešimai: 1

2015-03-29 20:03

Rasote,kad geret ir viskas ok,bet ar veiksminga?Kokie pokyčiai geriant 1,5men?ar padeda?nes juk vis delto nemazai kainuoja jis.Busiu dekinga uz atsakymus.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 16 ir 0 svečių