afrodite
Pranešimai: 4

2016-05-02 08:05

Prasau parasykite ir man kaip ja gydyti.Nebegaliu,niekas nepadeda,vien pleiskanos ir niezulys. dziugintag3@gmail.com

Darius38
Pranešimai: 1

2015-11-29 21:11

domina gydimas dariusmarozas1@gmail.com

raimondas
Pranešimai: 6

2015-11-18 10:11

Visos ligos yra isgydomos, tik ne viska supranta mokslas ir medicina, nereikia gydyti simptomu kuriuos puola gydyti issilavine medikai, reikia ieskoti priezasties ir ja salinti. Priezastis dazniausiai buna stubure, maiste ir pasamoneje. Stai kur reikia ieskoti atsakymu. Skaitykit Genadijaus Malachovo , Anatolijaus Malovicko knygas jos paprastos ir aiskios. Visa jega slypi paprastume, neziurekit i viska sudetingai, atsipalaiduokit nuo sunkumu, atsiremkit i Visagali ir tepadeda Jums Dievas.

bronius
Pranešimai: 5

2015-11-12 10:11

Tikrai neblogai padeda sulsenas, dar labiau efektyvesnis Čemeryčių tirpalas, gaminamas rusijoje.

rasa
Pranešimai: 295

2015-09-16 13:09

Nesenai supratau jog taip pat turiu seboreja.atsirado visiskai neseniai,gal galima kaip nors pagydeti?geriau liekninamuosius vaistus rsquo;rsquo;Lydarsquo;rsquo;.Ar galejo seboreja atsirasti nuo ju? nes pries pradedant gerti vaistus buvo viskas gerai.juos geriau 1,5 menesio.

mamyte
Pranešimai: 5

2015-09-14 07:09

sveiki,pas mane paveldeta seboreja ant galvos odos daug priemoniu isbandziau.geriausias yra ftorokortas tepaliukas vaistinej apie 12lt kainuoja,nuramina oda,kai istepi stenktis nesikasyt ir praeis, bet aisku po kiek laiko vel atsinaujina bent jau man,tik su sitais vaistais galiu ramiau gyvent.beja yra dar vienas budas tik dar neisbandziau,bet mano mama taip issigyde seboreja.zodziu reikia prisirinkti dilgeliu,bet per ju zydejima ir tada musti ta vieta kur yra seboreja su tom dilgelem,kartot kelis kartus,arba daryt nuovirus su varnalesom ir plaut oda kuo dazniau.cia daktarai nelabai pades as pati ejau pas odos daktarus bet nieko gero,o viena daktare tokiu vaistu israse kad dar blogiau pasidare,daugiau neinu bandau pati gydytis.butinai pati bandysiu varnalesas,o sampunai su varnalesom neveiksmingi visiskai tai geriau paciai prisiskint ir pasidaryt nuovira.

as
Pranešimai: 571

2015-08-29 18:08

neseniai perskaiciau,kad seboreja galima isnaikinti eteriniu rozmarino aliejumi. Reikia sumaisyti kelis lasus rozmarino aliejaus ir 2 saukstus alyvuogiu aliejaus. Gerai istrinti galva. Apsukti polietilenu ir palaikyti bent valanda. Tuomet geari isplauti. Procedura galim akartoti keliskart per savaite. Tainaikin apleiskanas ir padeda isgyti nuo seborejos. As bandysiu.

PETRAS
Pranešimai: 48

2015-08-21 20:08

Nu pas mane taij gal sausoji saboreja dar pats nezinau nes katik ja susirgau pats to nezinodamas kad ja sergu o man dar tik 14m visai blogai ....

tina
Pranešimai: 81

2015-07-16 20:07

man tikriausiai irgi seboreja,nes pleiskanu iki galo nepanaikinu gal apie metus.sulsena tas sieros tepalas padejo bet tik laikinai,vistiek kaskart atsinaujina.taip pat isbandziau daug sampunu; nizoral,t gel,altis bet pleiskanu nebuvo tik laikinai,todel itariu kad tai seboreja...reikia pas dermatologa,nes per tas pleiskanas daug kompleksu isigyjau

kate
Pranešimai: 6

2015-06-24 14:06

zinot,as ir itariu kad man sausoji seboreja,kadandi jokie samunai ir.t.t nuo pleiskanu nepadeda,bet neturiu laiko nueiti pas dermatologa issitirti, gal kas zinot ar galima naudoti primones nuo seborejos neissitirus,ar pekenks??aciu

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių