sveikas
Pranešimai: 323

2015-07-11 19:07

Visada pasidalink duona su draugu - mokė mane mažą močiutė šešiasdešimtaisiais, kai trūko duonos. Ir knyga - pridėjo tėtė aštuoniasdešimtaisiais, kai stigo ir vieno ir kito. Šiandien mano sūnūs jau nebesuvokia, kaip gali ko nors trūkti...Per gausą nebematome to, ko mums tikrai reikia. Savo sūnui aš sakau - vis viena pasidalink, kad neprarastum to gėrio, kurį paliko man šie žmonės.

violla
Pranešimai: 980

2015-07-10 18:07

Tai jau neblogai. Reitingas. Bet blogai,kad žmonės atėję nepalieka pėdsakų. Paskaito-išeina.
Suprantu tuos,kurie neturi ką pasakyti. Jie ir negali nieko duoti,gerai tiek, kad nors kažko ieško. O abejingumas-nežinau ir kaip įvardinti švelniau? Na, nepatinka man jis ir tiek. Neįvardinsiu niekaip. Bet ką čia aš paistau-juk laisva ir vieša virtuali erdvė. Mano oponentai vėl numes: -moralizuoji?..

sveikas
Pranešimai: 323

2015-07-09 11:07

Matau, kad reikia mūsų temą ištraukti iš nebūties. Visi tikriausiai atostogauja ir niekas nesėdi prie kompų?

sveikas
Pranešimai: 323

2015-07-04 08:07

Negretinkite pakelėje čirškinamų sausų, apdegusių ir aprūkusių mėsgalių su nuostabiu sprandinės kepsniu, marinuoto firminiame marinate ir keptą barbekiu krosnelėje ant obels anglių!

sveikas
Pranešimai: 323

2015-06-30 17:06

Ar ne perdaug švenčių ant Lietuvos? Visai neseniai tris dienas ilsėjausi, brač, ir vėl ilgas savaitgalis laukia. Šventės pas mus švenčiamos! O ypač, kai blogi orai, tada: šašlykai - bašlykai, liulia kebabai...Užlipau ant svarstyklių - plius trys kilogramai!

sveikas
Pranešimai: 323

2015-06-27 13:06

Aš labai laukiu žadamų reformų sveikatos apsaugos sistemoje, kad ne man reikėtų gydytojų ieškoti ir įtikinėti juos mane gydyti, o šis procesas vyktų natūraliai. Norėtųsi, kad gydytojas dirbtų iš pašaukimo ir jam už gerą gydymą aš turėčiau sumokėti pats, o ne per kažkokias ligonių kasas ir vokelius.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-06-25 20:06

Kalbėjau su gydytoja, gydančia mano seserį. Kiekvieną kartą pokalbis su ja palieka nemalonų įspūdį: kalba nervingai, pakeltu balsu, pretenzingai, kažko vis reikalauja, blaškosi...Aplinka, aišku, palieka savo žymę žmonėse, bet gydytojas turi būti kitoks. Paprašiau, kad rytoj sesę išrašytų. Ši ligoninė - ne vienintelė po saule.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-06-24 20:06

Atleiskit, klystu, pavargau. Tikslinu adresą:

www.blogas.lt/sgb

sveikas
Pranešimai: 323

2015-06-24 20:06

T52s35n4 adresą www.blogas.lt/sgb

sveikas
Pranešimai: 323

2015-06-24 18:06

Paleidau sveiko požiūrio į gyvenimą blogą adresu: www.blogas.lt/sgb/266171/pradzia.html

Maloniai kviečiu bendraminčius ir oponentus jį aplankyti ir su ne mažesniu įkarščiu komentuoti pareikštas mintis.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 19 ir 0 svečių