Gabi
Pranešimai: 20

2015-09-02 17:09

Tiems,kurie serga galvos zvineline, tikrai patarciau pasinaudoti SELSUN (selenium suplhide)sampunu, deja LT parduodama tik silpnesne jo versija, t.y. 1% koncentracija, o man padejo tik 2.5% (parduodamas Lenkijoje, Vokietijoje, UK, Airija).Man asmeniskai, tai vienintele priemone, kuri tikrai padeda.Kai tik pamatau, kad zvineline atsinaujina,tai iskart pradedu naudot sampuna,2-3 kartai, ir iskart geriau.Dabar, deja, esu LT ir sampunas pasibaige, tai bandysiu gauti ka nors panasaus pagal sudeti...

monika
Pranešimai: 69

2015-08-29 19:08

tai is kur gauti to solidolio tepalo?atrasykit kas zinot?

jolanta
Pranešimai: 73

2015-08-13 15:08

Gal kas bandete Puva terapija? Kiek mzdaug reikia proceduru, kad praeitu? Pas mane buvo 80% odos apeme? Koks sios proceduros salutinis poveikis?

kriste
Pranešimai: 56

2015-08-11 17:08

kokios proceduros tame dermetologijos centre ar klaipedoje yra

dalia
Pranešimai: 175

2015-08-06 10:08

gal placiau papasako, ka ten daro ir kokiais metodais gydo? Kas tau padejo?

diva
Pranešimai: 14

2015-08-05 09:08

Sveiki, as susirgau nuo 12 metu daznai plaukiodavau baseina del stuburo ir vis atsirasdavo demeliu. Tada vaiksciojau pas gydytoja ir nustate lengva forma psoriaze ar zvyneline pati nzn kokio laipsnio pas mane. Vasara ant saules suamzeja, nelabai noriu naudoti hormoninius tepalus ypac Dermovate kuris pavojingas pries UV. O dabar nezinau ka daryti ant veido nes kairej pusej skruosto parausta, sausa, kartais skilinejanti deme, kai patepu koki riebesni ar drekinama krema susitraukia ir vel is naujo...Kokius tepat ant veido? Dar turiu deme ir ant rankos plastakos vietoje, kazkada kepant keptuve aliejus uzplikino...o ta deme tokia balta vis besikeicianti. O girdejau apie lempas, kokios kainos ar yra poveikis koks?

dalia
Pranešimai: 175

2015-08-04 18:08

as supratau, kad savo seimos gyditojo reikia prasiti siuntimo, tik nesuprantu kam tas siuntimas ir pas koki gyditoja parasyt

dalia
Pranešimai: 175

2015-08-01 14:08

kad nelabai supratu pas ka to siuntimo prasyti, pas dermatologa tai nereikia

dalia
Pranešimai: 175

2015-08-01 07:08

anonime, gal galetum placiau kas ten yra ir ka ten daro?

neringa
Pranešimai: 73

2015-07-29 14:07

zinai soliariumas kazkiek padeda,bet reikia eiti kelis kartus i savaite ir po kkoias geras 10min kad oda gerai paraudonuotu o paskui issitepti kremu nuo sios ligos jis vadinasi rdquo;EXOREXrdquo;moisturising cream,as ji naudojau uzsienyje bet nz ar lietuvoje bus,tikrai verta pabandyti pati tai dariau ir man tikrai padejo

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 13 ir 0 svečių