raminta
Pranešimai: 141

2015-10-14 17:10

viskas pazystama , praeita ir dar tesiasi...nenusimink ,gal dar pasitaisys ta pusiausvyra.As su ja draugauju virs 10 metu.Bjauru kai viskas sukasi...Nusipirk Greckos rdquo;stuburo osteohondroze, pastudijuok ja , gal ka ir rasi tinkamo, nes si liga primena ir depresija ir infarkta, ir insulta ,ir kepenu skausmus, nors tebuna tik uzspausti kaklo slanksteliai.Sekmes.

raminta
Pranešimai: 141

2015-10-14 17:10

viskas pazystama , praeita ir dar tesiasi...nenusimink ,gal dar pasitaisys ta pusiausvyra.As su ja draugauju virs 10 metu.Bjauru kai viskas sukasi...

dange
Pranešimai: 5

2015-09-12 11:09

turiu problemu su stuburu-isvarza.norejau rasos pasiteirauti kur ir koks daktaras atliko ta procedura .gal galetum issamiau parasyti kaip viskas vyksta kas tie elektrodai.




gita
Pranešimai: 16

2015-08-28 13:08

sveiki. man 26m. tirpsta abieju ranku po 2 pirstus (po dienos praeina) ir tai kartojasi mazdaug kas menesi. svaigsta galva nezymiai, bet buvo uzejes tox priepolis galvos svaigimo kad negalejau is lovos atsikelt savaite. jauciausi taipo kaip esanti laive audringoj juroj, na o skausmas tox kad ir iki tuoleto (5metrai) eidavau 5 min. tuo metu atostogavau uzsieni, tai tokios linksmos atostogos buvo, kad teko ir ligoninej pagulet su laselinem pora dienu, nepadejo., nieks nieko nerado, tai nusprende kad man vestibiuliarinis kazkoks.. israse betaserc ir lexotanil. pageriau as ju tik pora dienu ir svaigimas aprimo. dabar ju negeriu. siuo metu geriu magnerot, visu rusiu b vitaminus, rutinoscorbina ir zuvu taukus, na ir lthiroksin bet cia kita tema :)kartais pykina (ypac kai vaziuoju, sedziu masinoje) nevemiu. ir isvis jau nezymus negalavimai man prasidejo nuo 19m. prasidejo nuo to kad pastoviai nera jegu, miego trukumas, nuo to laiko jei nepamiegu bent 10val per para jauciuosi blogai, pasidariau ziauriai pikta, net pacia mane tas piktumas uzkniso. niekas nebedziugina. sportuot negaliu nes tada is vis blogai pasijuntu. nebezinau kaip gyvent. padekit!!!

Maja
Pranešimai: 200

2015-08-21 05:08

O pomidorai tik vakar po 38 ct nes daug pririnko
Šiaip ir po 68 būna ir įvairiai Niekas neužsakė
tai nebuvo kur ir dėti Tai mūsų UAB šiltnamiuose

raminta
Pranešimai: 141

2015-08-19 17:08

siaip geriausia pirkti nakvisu alieju 1000 mg, tuomet jo reikia 1 kapsules per diena.Ir dar kitose vaistinese parduoda dideli indeli dalimis, tai greiciau moterys isperka ir daug pigiau kainuoja.As anakart pirkau pakuote 30 kapsuliu , tai mokejau 27 lt, o siandien nusipirkau is didelio buteliuko , (isfasuoja koki nori kieki), mokejau 7 lt uz 30 kapsuliu.Ir kas supras tas vaistines :)Bet nakvisa labai gerai ir odai.As neatrodau tiek metu kiek esu, bent 5, o kartais durnesniam(sorry) ir 10 metu pasijauninus pasakau savo amzeli :)Ir nagam ji gerai ir plaukam .Cia jau mano patikrinta .

vija
Pranešimai: 380

2015-08-16 13:08

B grupes vitaminu man negalima gerti.As geriu kalcis+magnis.Tada tikrai koju meslungis buna reciau,bet nezinau kiek laiko galima ta papilda gerti.

vija
Pranešimai: 380

2015-08-15 14:08

Praeitais metais 4 men.geriau Ginkomed,tai rankos,kojos ne taip tirpo.Ir koju meslungio nebuvo.O ar dar kam buna koju meslungis?

Maja
Pranešimai: 200

2015-08-15 05:08

Vija ten kažkur pradžioj vieno žmogaus buvo
paminėti vaistai nuo svaigimo Žinok ilgai neabe
jojus nusipirkau Nežinau ar jie padėjo ar ne,
bet mano galva pasidarė ne tokia suspausta
Man jos niekad neskaudėjo bet tokia priglušinta
buvo

raminta
Pranešimai: 141

2015-08-12 12:08

va ir dabar vietoj to , kad eiciau kur nors pasivaikscioti - sedziu prie kompo , nulindau i toki puslapiuka kur reklamuoja pagalveles , jos islygina stuburo padeti gulint , idomu tik kokia ju kaina...o , raminu save -lyja, tai kur cia benueisi...o judeti su mano liga butina ir kuo daugiau.Sako riboti saldumynus , valgyti cesnaku , svogunu, nesinervuoti , o kaip?:)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 19 ir 0 svečių